Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Търси се... КРОКОДИЛ !!!нови [re: jana]  
Автор Poзмapи (променлива)
Публикувано08.12.09 15:19



Аз ще си купя плюшен кон-еднорог



"Умиране няма и задачата има решение!" - Стъчо Джонсън

Тема Re: Коледа наближава - време е за подаръцинови [re: vihrogonche]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано08.12.09 17:14



Взех я за един второкласник с арт наклонности. На платното пише, че е за деца по-големи от 8 години.



Тема Re: Търси се... КРОКОДИЛ !!!нови [re: vihrogonche]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано08.12.09 21:30



И да не се цепя от колектива днес Личката си е поръчал на Дядо Коледа голяма мечка! Трябвало да бъде истинска, каквото и да значи това!


До вчера искаше Маккуин днес мечка при условие, че в къщи имаме поне 5 големи и 10 по-малки!



Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Търси се... КРОКОДИЛ !!!нови [re: Zori_D]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано09.12.09 07:01



А Борето постоянно изрежда какво иска, но много неща и аз не мога да разбера какво най-много. Но вече имам известен успех. Скейтбордчета с отверка и писта за тях. Това за ДГ. Мисля и една енциклопедия от една поредица на ПАН, но тези за космоса и изобретенията никъде ги няма

.

А скоро каза, че ще си поръча на Дядо Коледа куче, че аз съм категорична-не.

Каката също я измислих - шушляково елече, черно, с качулка, че има но бежово и не и се връзва с всички тоалети и може и някакво бижу от "Мънисто". Правят много интерсни неща и са оригинални за подарък. Дени ми е подарявала, а и самата тя си е правила за нея там.



Тема Re: Търси се... КРОКОДИЛ !!!нови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано09.12.09 09:05



Моето мило дете вчера каза, че не иска никакви подаръци.... Питам я защо - защото не искала. Първо я попитах дали иска дядо Коледа да й донесе една ютия (защото знам леля й какво й е взела) и тя каза - Не. Даже и бонбони не искала вече.... Пък не беше сърдита, съвсем нормална си беше. Не знам какво й стана, може да й е писнало всички да я питат какво иска да й донесе Дядо Коледа





Тема Дайте идея -нови [re: _dexter_]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано16.12.09 14:43



за подарък на 14 годишно момиче, но да не е дреха или козметика

. Почти не я познавам, наскоро дойде да живее с баща си, на който мъжа ми е кум. Може би книга, обаче каква????



Тема Имате ли проблеми с рекламите на скъпи подаръцинови [re: _dexter_]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано16.12.09 14:54



Онемях като чух колко струва един от подаръците, които моето дете си е поискало от дядо Коледа. Гледа реклами по джетикс и си е харесал Шлем и Каска на някакъв Бамбъл Би. Тия неща струват между 150 и 170 лв.

Гледам, че и нещата, които рекламират за момиченца, също са ужасно скъпи. Аз тоя Бамбъл Би не съм го и чувала. А изведнъж се оказа интересен, само защото го рекламират. Това е ненормално. Облъчват ни децата с някакви глупости и те писват, а ние какво да правим...
Стана ми ужасно мъчно - ние издиктувахме на бабите какво е поискал Алекс. Едната като видяла, че е над 100 лв. и се обадила да попита мъжа ми дали не сме се объркали. Направо паднах от срам и ужас. Как може толкова много пари да струва една тъпа играчка.
Това, според мен, минава всякакви граници. Мислите ли, че е редно да има такива реклами по детските програми? Гледам в картууна няма реклами. А защо по нашите бг тв канали за деца има? Направо съм обезумяла. С голяма мъка успях да му обясня защо няма да получи такава играчка. Но познавам няколко майки с много малки възможности в момента, които вече са купили на децата си тия скъпи боклуци. От страх да не ги лишат от нищо, въпреки кризата в къщи...
Вие как сте с подаръците от рекламите? Купувате ли? Склонни ли сте да подкрепите такава подписка - да се забранят по детските канали такива реклами?



Тема Re: Имате ли проблеми с рекламите на скъпи подаръцинови [re: tswete]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано16.12.09 15:11



Ние нямаме Джетикс, Картун или какъвто и да било друг канал, така че - за сега - нямаме този проблем. Но миналата седмица бяхме на хижа с 2 приятелски семейства, на които децата са залепени за детските канали от сутрин до вечер, та благодарение на тях знам за какво говориш

. Нашите кумове са купили интерактивно куче на дъщеря си, която го е видяла по Дисни канала. Те поне могат да си го позволят, макар за мен да е безумие - струва над 100 лв, едва ли ще задържи интереса повече от 3 дни. Изобщо не схващам смисъла на толкова скъпи играчки, не бих купила на Яна такава. А рекламите по детските канали са отвратителна манипулация и трябва да се забранят!
Точно по повод тези реклами и куклите, на които даже им растат зъби, се сетих за една прекрасна книга от детството ми - "Момо". Не знам чели ли сте я, но мисля да я препоръчам на Яна след някоя и друга година



Тема Re: Дайте идея -нови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано16.12.09 15:12



някоя за края на света 2012 или тези вампирските -"Здрач'

, това доста върви в тяхната възраст



Тема Re: Имате ли проблеми с рекламите на скъпи подаръцинови [re: tswete]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано16.12.09 15:14



Ани не гледа тези канали и не подозира дори за нещата, които се рекламират. Но и аз подочувам от приятелки, че купуват някакви болни кучета, някакви котки със сензори от по 160 лв....Еми извинявам се, ама за 160 лв й купихме огромно лего, че и дъска за легото. Мисля, че с това ще играе много, а на какво ще я научи едно мяукащо коте за 160 лв!


Твърдо съм против да се купуват скъпи и ненужни боклуци, които след макс 2 дни отиват в ъгъла или под спалнята.....
Сега се сетих и нещо ужасно възмутително - от рождения ден в клуба. Остави, че изобщо не бях доволна, ами и бяха накачулили на бара каквото можете да се сетите - дъвки, близалки, 234 вида вафли и шоколади, чипсове, зрънчо, яйца, такива неща, за сапунени мехури, че и книги. Като магазин! Децата откачиха....и на мен ми стана супер неудобно, защото майките им тръгнаха да им задоволяват прищевките...а а з не можех и това перо да поема...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.