Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема Писмо до дядо Коледанови  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано04.11.09 11:14



Някой знае ли "официалния адрес" на дядо Коледа?


В нета намирам няколко варианта.
Решили сме с младежа да му напишем писмо. Тъкмо и аз вече 30 години да спра да се чудя има или няма дядо Коледа.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Писмо до дядо Коледанови [re: Пъpпъл]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано04.11.09 12:29



Моля, заповядайте:

SANTA CLAUS
SANTA CLAUS'S POST OFFICE
96930 RAVANIEMI
LAPLAND ARCTIC CIRCLE
: FINLAND





Тема Re: Писмо до дядо Коледанови [re: denny]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано04.11.09 12:58



ще ме спукате


толкова сте сладки
и ние с Алекс пишем, ама не пращам писмото никъде



Тема Re: Писмо до дядо Коледа [re: vihrogonche]  
Автор denny (Overlander)
Публикувано04.11.09 13:16



И аз никъде не пиша... нямам деца все още... обаче миналата година една приятелка ми даде адреса., просто случайно стана дума.





Тема Re: Писмо до дядо Коледанови [re: Пъpпъл]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано04.11.09 19:11



Предишните години Български пощи имаха инициатива да отговарят на всяко писмо до Дядо Коледо пуснато по пощата (трябва да се сложи марка за вътрешността на страната на плика). И ние така пишем писмо - всяка година го пускаме просто до Дядо Коледа, без друг адрес, но с марка. И после Български пощи ни изпращат писмо от Дядо Коледа - голяма радост настава, когато се получи писмото - отговор.
Дори първата година не бях сложила марка, пуснах го, защото Свети искаше да го пусне лично и те ми пратиха известие, да отида да си платя една марка и ще ми пуснат отговор.
Дано и тази година да продължат тази традиция.



Тема Re: Писмо до дядо Коледанови [re: Пъpпъл]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано04.11.09 21:54



Нашия Дядо Коледа получава писмата от прозореца, но отговаря от адрес
#1, Rudolf Way
North Pole, Canada

Има си оригинално пощенско клеймо от Северния полюс на листа, че и истински подпис.

Цяла кореспонденция се води у нас, то да не е някакво си изпращане на писмо.
Последния отговор беше:

Мила Диди,

Благодаря ти за писмото. Снощи моите джуджета минаха и видяха, че от нетърпение си ми написала още едно..
За съжаление докторско и учителско куфарче от Джетикс не мога да поръчам да направят, защото при мен няма телевизия и не знам как изглеждат. А за кукли май си голяма вече, какво ще кажеш? Още повече, че Бейби-Борн май е заровено в онзи кашон до прозореца, от който взех писмото…така ли е?
Хайде да си помислиш какво много-много ти се иска, ама без да гледаш рекламите и да преписваш от тях. Пък може и аз да те изненадам. Искаш ли?

Целувам те, макар че мустаците и брадата може да те гъделичкат малко.

Твой Дядо Коледа


Ако искаш - пиши мейл адрес на бележка и ще ти пратя "заготовката".



Тема Re: Писмо до дядо Коледанови [re: Smile]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано04.11.09 22:10



Докато децата бяха по-малки винаги пускахме писмото до Дядо Коледа в нашата пощенска кутия и ефекта беше поразителен.Те не знаеха,че има друга поща.





Тема Re: Писмо до дядо Коледанови [re: Пъpпъл]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано04.11.09 23:00



Не знам дали знае български Дядо Коледа, но английски знае. Нищо не пречи да му пишете. Хехе.
Шефката преди години ходиха до Лапландия с двете им деца - малката бе на 6-7 години, голямата на 12 тогава. Разглеждала съм албуми с Дядо Коледа - то цяла индустрия си е






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.