Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Привет, два въпроса...нови  
Автор пayлинa дeл вaлиe (непознат)
Публикувано25.10.09 18:16



Здравейте момичета!

Нова съм тук, но чета отдавна, поздравления за приятната атмосфера в клубчето



От скоро чакам първото си бебе и въпросите са много, а невинаги имам достъп до лекаря ми. Затова две въпросчета ще задам тук, а вие като мами с опит, споделете, ако имате отговор.

Значи... в 12-а седмица съм, а все още изобщо не ми личи, това нормално ли е? Иначе бебчето расте нормално, малко над 5 см. е в момента.

Второ: миналата седмица бях на ехограф, но през цялото време докато го гледахме, около 15 минути, бебето спеше и изобщо не мръдна. Иначе си имаше сърдечен ритъм и всичко. Просто ми е чудно дали е нормално толкова време да не го събудим



Тема Re: Привет, два въпроса...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано25.10.09 18:44



че с кое по точно действие да го събудите. Нали не сте го бутали и ръчкали

. Лекарят ако е казал че всичко е наред вярвай му. Почивай си и се наслаждавай на живота без бебе



Тема Re: Привет, два въпроса...нови [re: NikiFin]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано25.10.09 19:08



Да, нормално е. Аз до началото на 7 месец влизах в своите си дрехи. Как познахте, че бебето спи, когато на ултразвука се вижда само костната му система? В 12 седмица бебето не мърда много ако това си имала предвид. Едва към 19 ще се раздвижи повече.



Тема Re: Привет, два въпроса...нови [re: NikiFin]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (непознат)
Публикувано25.10.09 21:54



Хихи, ти си третата, която ми пожелава да се наслаждавам на месеците до бебчето, що ли така





Тема Re: Привет, два въпроса...нови [re: ariel$$]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (непознат)
Публикувано25.10.09 21:57



Аз съм доста слаба, може би затова.

Да ти кажа, доста се виждаше от бебето, имаше си плътност цялата картинка. Той докторът го чакаше да се размърда малко, но каза, че спи. Е, права си, раничко е още де





Тема Re: Привет, два въпроса...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор Tochkova (любопитна)
Публикувано25.10.09 23:47



Добре дошла и честита бременност!
Още малко търпение - предполагам около месец, месец и нещо - ем ще почне да ти личи, ем ще почнеш да усещаш и бебчето

. И аз нямах търпение и впоследствие с голямо удоволствие се пъчех, та да се вижда още повече, докато най-накрая първо се показваше корема ми, а след половин минута и аз след него. Много хубави вълнения и усещания те очакват. Радвай се на бременността си - това са много мили спомени. Пожелавам ти да си жива и здрава, лека и безпроблемна бременност!



Тема Re: Привет, два въпроса...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано25.10.09 23:58



Ами сигурно защото са уникални

.

Честита бременност и от мен!!!! Да е много лека, за да и се насладиш максимално, а на финала естествено най-здравото и красиво бебе на света!!!



Тема Re: Привет, два въпроса...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано26.10.09 08:33



Здравей,момичетата вече са ти отговорили,затова от мен - добре дошла в клуба и успех.





Тема Re: Привет, два въпроса...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.10.09 09:11



По първият въпрос да ти кажа, че като първескиня е нормално корема да не ти расте бързо. Вчера срещнах една приятелка бременна в 8-ия месец, но това го знам защото тя ми каза, корема й беше като на преяла мецка в предменструален синдром т.е. корема й беше доста малък. Аз на първата бременност до 5-ия месец си носех 26 номер дънки без да ми личи изобщо. Виж с втората бременност още в 3-ия месец си подносих дънките за бременни.
По вторият въпрос, щом лекарят ти не е видял нищо нередно довери му се. Ако ти имаш някаква съмнения посети и друг специалист, но е нормално бебето в първите месеци повече да спи и да не рита много, ще си навакса към края на бременността



Hot stuff

Тема Re: Привет, два въпроса...нови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано26.10.09 09:50



Привет и честита бременност - и аз да кажа, че в 12 седмица не е нещо ненормално да нямаш корем. При мен започва леко да се закръгля около 20 г.с.
Иначе за спането на бебето - какво по-хубаво от едно спящо бебе

. Най-искрено ти желая и когато се роди да е така кротичко и спящо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.