Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кьрмененови [re: elimarr]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано12.11.09 15:24



Това е страхотно, евала! Ние до никьде не сме я докарали все още, Саша много плаче все и много ме е жал...един пьт минава номера да не суче друг не





Тема Re: Кьрмененови [re: vihrogonche]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано12.11.09 15:33



знаете ли, че едногодишните вече не са бебета, а малки деца





Тема Re: 1 годишни бебета 2008!!!нови [re: bggal]  
Автор belllla (непознат )
Публикувано13.11.09 09:39



Да се присъединя и аз към вас. Майка съм на 3 хубави момчета, най-малкото е набор 2008-02,07. Ходи вече на ясла от 3 месеца. Свикна много добре, няма проблеми с него. Засега и много не боледува, някой сопол от време на време, киха, кашля, но поне минава бързо за събота и неделя и пак сме на линия. Ходи стабилно от 11 месеца, има 16 зъба вече, но не говорим. По-скоро си джумоли ...



Тема Re: 1 годишни бебета 2008!!!нови [re: belllla]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано13.11.09 14:53



Добре дошла сред нас!





Тема Re: 1 годишни бебета 2008!!!нови [re: bggal]  
Автор elimarr (минаващ)
Публикувано18.11.09 01:08



Добре дошла bellla! Ще очакваме и снимки на юнака от банда 2008.


Аз пък да се оплача. Явор от петък е болен - започна с повръщане, после се почна и едно разстройство, висока температура... Ужас! Слава богу повръщането спря още първия ден, вече няма и температура. Все още продължава разстройството, макар и не така често като първите дни. Дано се оправя вече, че много е отпаднал, все едно не е той. Сега съжалявам че го отбих, точно сега кърмата щеше да му е много от полза в набавянето на течности. Но...каквото такова. Дано утре като се събуди да е по-добре!
Целувки на всички мъници и поздрави на майчетата!



Тема Re: 1 годишни бебета 2008!!!нови [re: bggal]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано22.12.09 08:31



Леле майчета...няма да казвам на коя страница намерих/изрових темата ни









Как сте иначе? Какво става около вас и малките ви сльнца?

Ние сьс Сашето сме добре, тя расте...лудее, вече ходи от няколко седмици насам, даже и правихме прощапулник вече и хвана лак за нокти (за ужас на баща й) и химикалка, та незнам точно каква ще я правим я лакиран журналист, я интелигентна дама сьс собствен козметичен бизнес/салон...хахахахаха и аз незнам! Вече от 2 седмици насам не я кьрмя, и ... доста добре го прие, пьрвите 2 нощи се скьса да плаче, но после посвикна...благодарение на сьветите на incendio се справихме с плаченето бях подготвена така да се каже, а с гьрдите ми и препьлването им...благодарение на помоща на Ася сьщо се справихме...наистина момичетата от клуба са нумеро уно - обичам ви! Та така, сега се подготвяме за празниците и за малко почивка около празниците, на Бьдни вечер сме семейно при майка ми и после на врьх Коледа летим и се прибираме чак на 6ти та сьм заострила косьм за купон...Това е около нас, много сме заети и ние около празниците с пазаруване, приготовления, а сега и сьбиране на багаж ме чака , но какво да се прави!!!
Саша сьщо така вече има 14 зьба, последните няколко дни будуваме здраво с рев и "мамаааааааааааа" ама няма начин, тькмо започна да си спи пьлни нощи след спирането на кьрменето и сега зьби пьк...няма спирка!
Това е около нас на 2 на 3...

Пишете вие как сте...

Весело...на коледните и новогодишните празници!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от bggal на 22.12.09 08:34.



Тема Re: 1 годишни бебета 2008!!!нови [re: bggal]  
Автор Tochkova (любопитна)
Публикувано22.12.09 11:05



Радвам се да чуя новини от вас, че нещо зачезнахте! Много нови неща при вас

. Да сте живи и здрави! Желая ви весели празници!



Тема Re: 1 годишни бебета 2008!!!нови [re: Tochkova]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано22.12.09 22:24



И на теб мила


А вие как сте? Как е адашката на сестра ми, малката Галена ? В интерес на истината мислих на лични да ти пиша и да те попитам помогна ли й гела на малката принцеса които ви донесох или не? Все ми беше интересно и все се каня да пиша ама на...все не пиша !

Наистина много новости, но и вас това ви чака, още малко...



Тема Re: 1 годишни бебета 2008!!!нови [re: bggal]  
Автор Tochkova (любопитна)
Публикувано22.12.09 23:11



Аз наскоро й разчистих терена за лазене, та сега пълзи след мен и ме гони. Като домашен любимец е. Растат й обаче първите кътници и е супер нервна, тръшка се и крещи. Отделно от цифката й се точат едниии да не ти разправям.

. С гела гледам да я мажа колкото се може по-малко, последния път я намазах здраво и така й изтръпна и устата, че въобще не можеше да захапе да суче - последва нова драма....

Много ми е интересно за отбиването какво се случи при вас, че след някой и друг месец и нас това ни чака, а е доста пристрастена. Пиши ми, ако искаш на лични.



Тема Re: 1 годишни бебета 2008!!! [re: Tochkova]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано22.12.09 23:19



Ей, Крисиии...къде ще миткосмате до 6-ти, а!


Някъде на топло ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.