Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Моля за мнениенови  
Автор Бpиraнтe (новак)
Публикувано23.10.09 22:01



Здравейте,
Аз и съпругата ми отскоро се занимаваме с внос и продажба на детски и бебешки дрешки. Стараем се нещата, които предлагаме да са качествени и на ниски цени. Можете да посетите сайта ни, който постоянно допълваме:


Тъй като все още сме начинаещи ще се радваме да получим отзиви и съвети. Пишете ни какво ви харесва и какво не.

Поздрави,
сем. Симеонови



Тема Re: Моля за мнениенови [re: Бpиraнтe]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано23.10.09 22:39



Ако искате да правите сериозен бизнес си направете нов сайт, купете си хостинг и домейн, наемете кадърен уеб дизайнер. Не би ме впечатлил такъв сайт и не бих пазарувала. Цените са сносни, но е беден асортимента.
Т.к. вторият ми син върви доста по-едър от баткото ми е доста трудно с размерите без да наложа в/у детенце. Много по-лесно е когато има достатъчно информация за размери в сантиметри на различните части от дрешката, а не само 3-6-9 месеца.
Ето ви много по-подробен сайт на конкуренцията, от който съм пазарувала:



Това посредственото, което се хоства на чужд сървър, ще умре съвсем скоро.




Тема Re: Моля за мнениенови [re: Бpиraнтe]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано23.10.09 23:13



аз не видях никакви изображения. Връзките не работят. Сайтът е гола вода като дизайн, но поне да работеше да се види какво се предлага.



Тема Re: Моля за мнениенови [re: Бpиraнтe]  
Автор Бpиraнтe (новак)
Публикувано23.10.09 23:28



Благодаря за горните две мнения, доста са резки, но всеки има право на мнение. Сайтът беше в процес на ъпдейт за 10-тина минути, може би затова не се е заредил коректно. Както вече споменах, постоянно добавяме нови неща в него. NikiFin можеш пак да опиташ, макар, че от тона ти оставам с впечатление, че вече си решил(а), че е "гола вода".


Редактирано от Бpиraнтe на 23.10.09 23:30.



Тема Re: Моля за мнениенови [re: Бpиraнтe]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано23.10.09 23:42



Ама той е гола вода. Все едно детето на съседката на 10 г се е опитвало да го прави на метода проба/грешка. А в чужбина /НикиФин е в чужда държава/ не се виждат някои неща качени на умрял сървър като hit.bg. Човека, който поддържаше този сървър е в Лондон от години и никой не се занимава с него.
И т.к. се занимавам с уеб дизайн откакто има интернет в България /говорим все пак за миналият век/, мнението ми наистина е меродавно.





Тема Re: Моля за мнение [re: нeмиpницa]  
Автор Бpиraнтe (новак)
Публикувано23.10.09 23:56



Хм, немирница, в постовете ти усещам учудващо голям негативизъм, преминаващ в нападки, въпреки че се старая да запазя добрия тон. Не съм оспорвал мнението ти, както казах сега започваме. Сайтът който ми посочи като пример е доста беден откъм асортимент според мен, за дизайна-не споря, за цените... нищо няма да кажа. Разбира се че за всеки влак си има пътници, не се опитвам да те кача на нашия, затова и те моля да не блъскаш ядосано врата на вагона... Приятна вечер :)



Тема Re: Моля за мнениенови [re: Бpиraнтe]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано24.10.09 00:01



Говоря единствено за уеб дизайна на сайта. Цените/асортимента не коментирам, нямат опорна точка. Един уеб сайт ти е онлайн визитка пред света. Това, което показваш не е сайт, а е надраскана салфетка на детенце, ако ме разбираш.
Със здраве!



Тема Re: Моля за мнениенови [re: Бpиraнтe]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано24.10.09 00:20



извинявай, не исках да те засегна. Явно сайтът е още в процес на разработка. Направи го и после го пусни в оборот. Не забравяй да си сложиш заглавия на всяка страница съответстваща на съдържанието както и метатаговете попълни за да подпомогнеш търсачките. Статичен е май и това му е предимство. С Page Maker ли го правиш? За мен лично дизайнът не е от значение, а това, което се предлага. Хубави неща видях. Пожелавам ти успех



Тема Re: Моля за мнениенови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано24.10.09 00:25



Бодитата са много симпатични, другите дрешки също... за по-големи деца ще имате ли нещо?
Успех!




Тема Re: Моля за мнениенови [re: нeмиpницa]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано24.10.09 00:27



Мани не нападай човека така остро. Лека полека сайтът ще придобие вид на изглед. Наистина е важен дизайна, но според мен е по важно съдържанието. А той доколкото разбирам ще го понапълни със стока. Дори липсата на стандартен електронен магазин за мен не е изобщо голям косур. Ако предлага хубави и евтини неща съм сигурна, че ще му потръгне бизнесът




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.