Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема сайт за детегледачкинови  
Автор eva23 (мама на Ники)
Публикувано12.12.06 11:07



Здравейте мами понеже си търся детегледачка открих страхотен сайт за детегледачки с голям избор и много подробни профили на жените, ако някой се интересува www.detegledachki.com. Ако някой го е ползвал и знае дали всичко е коректно моля да пише. Благодаря.

Редактирано от eva23 на 12.12.06 11:09.



Тема Re: сайт за детегледачкинови [re: eva23]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано12.12.06 13:55



Хич не ми се вижда страхотен.

Първо, цените са доста солени - повечето започват от 5 лева нагоре и стигат до 10 лева.
Второ - повечето предложения са на момиченца 80-ти и нагоре набор. Някаква западна мода ли, не знам. На снимките приличат повече на компаньонки, а не на детегледачки. Това последното го каза мъжът ми.


Освен това, не ми е ясно кои от тях са ангажирани и кои са свободни. Отварят се всякакви обяви, с месеци назад, без да се знае актуални ли са.

Аз лично не намерих нищо привлекателно в този сайт, асвен че мъжът ми си "изплакна" очите.


Калоян - 06.05.2001


Тема Re: сайт за детегледачкинови [re: poзi4ka]  
Автор dafna (с посл.буква А)
Публикувано12.12.06 14:05



Абсолютно точно мнение



без настроение

Тема Re: сайт за детегледачкинови [re: eva23]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано12.12.06 14:24



сайта не е лош. На мен ми допада това че има избор както по възрастови категории, така и по местоживеенето на кандидатките. Претенциите за заплащане винаги са въпрос на договаряне. По принцип това не са нечувани цифри / е 10 лв на час ми идва малко нагорничко, но пък може да има и хора които ги плащат/, въпроса е за какво ще се разберете като седнете да преговаряте. Лично аз бих си взела какичка студентка да помага на моя ученик. По добре от изнервена пенсионирана даскалица според мен.
Единственото което не ми харесва е че не знаеш кои от тези, които харесаш са все още свободни и кои са вече заети. Благодаря ти за сайта Ева!





Тема при мен ли е самонови [re: Lenny]  
Автор TeдиМодератор (есенна)
Публикувано12.12.06 14:41



Само аз ли не виждам сайта както трябва - целият текст е някак сбит и почти нищо не се разчита





Тема Re: при мен ли е самонови [re: Teди]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано12.12.06 14:57



ми аз го виждам супер!



Тема Re: сайт за детегледачкинови [re: eva23]  
Автор surflineМодератор (veche poznat)
Публикувано12.12.06 15:08



От тоzи сайт лятото наехме момиче да се грижи zа бебето на няколко пъти по половин ден(4_5 часа). Конкретния номер не си го спомням, но беше много внимателна, 21 годишна, студентка втора година и се раzбираше от раz със Симона...може да е било чист късмет, но аz съм доволна от тях, макар че като опит моето си е направо нищожно

.


Simona-25.1.2006

Тема Re: сайт за детегледачкинови [re: poзi4ka]  
Автор eva23 (мама на Ники)
Публикувано12.12.06 15:34



АКО СЕ РАЗРОВИШ ХУБАВО СЕ НАМИРАТ ОБЯВИ С МНОГО ЦЕНИ ПО ДОГОВАРЯНЕ А И ИМА ХОРА КОИТО НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАТ КЪДЕ ЩЕ РАБОТЯТ НЕЗАВИСИМО В КОЙ КВАРТАЛ ЩЕ БЪДЕ



Тема Re: сайт за детегледачкинови [re: eva23]  
Автор poзi4ka (огнена)
Публикувано12.12.06 18:32



Ей, ти май се засегна и прие лично моята забележка... Сори, ако е така.

Вярно, има и цени по договаряне, но според мен и те няма да са кой знае колко по-ниски от обкръжението си, а са по-скоро за "зарибяване" на родители. Аз лично, когато търся, и през ум няма да ми мине да звъня аз на детегледачки, дали обява, и да се конкурирам по този начин с други "кандидат-работодатели" за тях. Печелившата стратегия е според мен ти да дадеш обява, че търсиш, за да можеш ти да избираш измежду многото търсещи. Аз поне така процедирам и съм доволна. А цените на практика са не повече от 2-2.50 лева на час.


Калоян - 06.05.2001


Тема Re: сайт за детегледачкинови [re: poзi4ka]  
Автор eva23 (мама на Ники)
Публикувано12.12.06 19:15



Не съм се засегнала изобщо

. Но при положение, че ми трябва детегледачка която да се съгласи да пътува до близка провинция, а никъде на друго място не намерих такава, която да е съгласна. За това писах, че като се разровиш много внимателно и прочетеш всичко се намират всякакви за всякакви изисквания. Аз също първо го погледнах бегло и реших, че не си струва, но след това като имах време се разрових и хоп, но дали наистина ще се съгласи или е блъф ще се види по натам във времето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.