Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Клубни бебета 2009нови  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано02.05.09 14:15



Здравейте момичета!

Мисля, че е дойде времето да си направим и ние темичка за бебчетата ни! Да споделяме всичко свързано с тяхното отглеждане, израстване и емоции!
Чакам с нетърпени да впишете вашите дечица, имената им и датата на раждане за да си честитим след време техните рожденни дни!
В клубчето има толкова бремени момичета, на които им предстои тази година да усетят емоцията от раждането на своите първи, втори, трети деца!

Немирница, понеже ти си наред, пожелавам ти леко раждане и здраво бебче, което да впишеш скоро тук!

Поставям началото!
Моята дъщеря се казва Петя, родена е на 20-02-2009! Вече започва да гука, да будува повече и да раздава чаровни усмивки!



Хайде вие сте!





Тема Re: Клубни бебета 2009нови [re: Zori_D]  
Автор lavandula (спокоен)
Публикувано02.05.09 18:47



Моят Виктор се роди на 23-02-2009.
Папка и расте, раздава красиви беззъби усмивки наляво и надясно, подвиква като реши че е сам, и мноого активно гука като му говоря

.
Държи си изправена главицата, но все още бързо се уморява. Заглежда се по шарени играчки и дори с гордост отбелязвам, че вече посяга да ги хване, но още се страхува.



Тема Re: Клубни бебета 2009нови [re: Zori_D]  
Автор galia_niky (непознат )
Публикувано02.05.09 22:26



Здравейте момичета!
И аз се включвам в тази тема.
моят втори син е роден на 23-03-2009. Казва се Ивайло. За сега само раздава чаровни усмивки и се опитва да си извърти езичето да гука.



Тема Ехоонови [re: Zori_D]  
Автор lavandula (спокоен)
Публикувано05.05.09 14:48



Ама само 4 бебчета ли са??? (броя и малката Точица). Годината почти преполови!!! Излагаме се!!!



Тема Re: Ехоонови [re: lavandula]  
Автор Tochkova (любопитна)
Публикувано05.05.09 16:40



Да се запишем и ние.
Галена се роди на 30.01.2009год.
Вече е в 4 месец - обича да й пея, много смешно гука - прави си устичката като човка на пилинце

. Вече будува повече през деня, но слава Богу през нощта спинка.
Чудя се откога може да й се изправя количката в полулегнало положение, за да разглежда, когато сме навън?

Поздрави на всички.



Тема Re: Ехоонови [re: Tochkova]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано05.05.09 16:53



При навършени 6 месеца може да бъде в полулегнало положение на гръбчето на количката!А като навърши 7 може и напълно седнало! Поне така знам от нашия ортопед!





Тема Re: Ехоонови [re: Tochkova]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано05.05.09 18:57



Някой преди беше казал, че mоже да е в седнало положение количката, когато детето започне само да сяда. Аз с Петър се придържах към това правило...Но наистина не помня кога той конкретно започна да сяда сам





Тема Re: Клубни бебета 2009нови [re: Zori_D]  
Автор du6eto (новак)
Публикувано05.05.09 22:36



Ето и още едно бебче 2009
Александър се роди на 22.04.2009, с тегло 3200 и 48 см

Все още предимно спи

http://bd.lilypie.com/Q-Izp1.png

Тема Да се похвалянови [re: du6eto]  
Автор Tochkova (любопитна)
Публикувано12.05.09 19:59



А пък ние вече си имаме зъбче

- на 3м и 10 дни



Тема Re: Да се похвалянови [re: Tochkova]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано12.05.09 23:54



Ей браво! Много рано! Да расте беличко и здравичко и другите зъбки да излизат безпроблемно!


Ние току що се прибрахме от гости в Панагюрище! Дребната я нахраних в 9 и заспа, мислех че като я премествам в кошницата ще се събуди, но не, спи си сладко!
Момичета вашите бебоци будят ли се през ноща? Петя спи от 9 до поне 5 сутринта и към 5,30 яде, но имам една дружка тук чието дете се буди през 3 часа и през ноща и тя се е притеснила, че не иска нищо по-различно от АМ! А до преди 2 седмици не е пиел АМ! при вас как е ситуацията! Коя от вас кърми, как наддават бебоците? Дребната беше качила втория месец 850 гр, след 2 седмици ще ходим за ваксина и ще видим колко е наддала!
Вече се усмихва повече, заглежда се по-упорито, гука! Много се радва на батко си! Преди 2 дни бяхме вечерта в къщи само Личката, Петя и аз и аз отивам да правя млякото в кухнята и да я къпем дребната и след минута като се върнах в спалнята гледам Петя по корем и вири главата и гледа към телевизора! Личката ми каза :
- Аз сложих мамо Петя по корем да си погледа!

До сега не беше правил така, но вече никакво оставяне на двамата сами в една стая!Това е от мен! Лека ви нощ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.