Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: 5-годишните ни децанови [re: Пъpпъл]  
Автор little pony (*оптимистче*)
Публикувано20.02.10 11:59



няма бебе още в коремчето

- в цикъл съм в момента
а и при нас е друг проблемът - таткото не ще, таткото се дърпа - като първия път
но аз някакси вярвам, че няма да остана само с Алекс... дай, Боже, наистина ще имам още едно дете! много искам



Тема Re: 5-годишните ни децанови [re: little pony]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано20.02.10 13:27



аз на снич сигнатурата гледах.


а твоето бебе тепърва ще дойде.

Думи, думи и нищо повече

Тема Re: 5-годишните ни децанови [re: little pony]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано20.02.10 13:55



всичко ще се подреди, ако го искаш силно. По повод нежеланието на мъжа за друго дете, моя колежка е в същата ситуация. НО скоро той и казал "поне да имахме оше едно дете" при което тя много побесняла, защото става на 40 скоро и съвсем вече се страхува





Тема Последен отчет тук от мен!нови [re: galia71]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано29.07.10 13:04



Предвид факта, че след броени дни синът ми ще навърши 6 години, реших да се разпиша за последно в тази темичка:
На Алекс му падна ПЪРВОТО млечно зъбче - долу вдясно. Клатеше се близо половин година и накрая баща му му го дръпна. Държи да си го запази, затова го скрих в една кутийка за бижута. Как сте вие със зъбките? Иначе са му много здрави, пу-пу!
На ръст е над 117 см вече, малко над 20 кг. Расте дяволчето на мама. Много е чаровен, много приказва и бърборчи. Обичат се много с братовчедка си Стела - щерката на сестра ми, тя сега е на годинка и 4 месеца. В момента заедно се наслаждават на лятната си ваканция. Вие сте на ход!!!



Изготвям професионално лични и партньорски хороскопи!

Тема Re: Последен отчет тук от мен!нови [re: vihrogonche]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано06.08.10 14:49



Наско вече направи 6г. Не му е паднало нито едно зъбче, нищо не се клати, но за това пък си ходим редовно на зъболекар.


Учим се да говорим на "Вие", да не се цупи и сърди като си играе с децата, да не ме прекъсва като говоря и въобще все неща, които по принцип знае, но сега започвам да изисквам малко повече.
Като ръст и килограми е горе-долу толкова, не яде никакви сурови зеленчуци и ако зависи от него все ден би обядвал кюфте с ориз.
"Истината за бебетата" още не я знае, пита няколко пъти, но отклонявах отговорите, сега обаче вече съм готова за разговор:)) Само че в момента по го вълнува ще му се купи ли по-голямо колело.
Трябва да мислим за училище за 1 клас догодина.
Ето една наша снимка:) много е голяма, за това я слагам като линк)




Тема Re: Последен отчет тук от мен!нови [re: Пъpпъл]  
Автор galia71 (старо куче)
Публикувано06.08.10 14:50



хубаво детенце с големи, умни очи





Тема Re: Последен отчет тук от мен!нови [re: galia71]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано06.08.10 14:57



благодаря, Галя:)



Тема Re: Последен отчет тук от мен!нови [re: Пъpпъл]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано06.08.10 19:30



Ха ха кюфтета с ориз хахахах страхотен е



Hot stuff

Тема Re: Последен отчет тук от мен!нови [re: Пъpпъл]  
Автор vihrogonche (*оптимист*)
Публикувано06.08.10 21:02



Пърпъл, ще те чакам да отвориш тогава нова тема, а именно за 6-годишните ни бонбончета


Синът ти изглежда много проницателен и умен
Жалко за зъбките, че има проблеми

Изготвям професионално лични и партньорски хороскопи!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.