Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Днес моето 5-годишно момче... [re: vihrogonche]  
Автор mefirst ()
Публикувано07.01.10 08:25



Браво на Алекс!

Кристиян всеки ден ме изненадва с нови думи и изрази, става и все по-самостоятелен в заниманията и игрите си, което пък на мен ми дава повече свободно време... И някакси не знам какво да го правя това време. След малко повече от месец става на 6 години - голямо дете си е вече, а имам чувсвото, че до скоро беше бебе... Май ми е време за второ



Тема Re: Днес моето 5-годишно момче... [re: mefirst]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано07.01.10 09:42



май да

. И при мен тези желания се появяват горе долу на тази възраст на детето ми



Тема Re: Днес моето 5-годишно момче... [re: mefirst]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано07.01.10 10:59



О, на мен само свободно време ми дай!





Тема Re: Днес моето 5-годишно момче... [re: galia71]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 5)
Публикувано07.01.10 10:59



и на мен от броени месеци ми се прииска много второ детенце





Тема Re: 5-годишните ни деца [re: vihrogonche]  
Автор little pony (*оптимистче*)
Публикувано17.01.10 21:56



Алекс се държи много зряло за възрастта си в момента и аз много се гордея с него! Да е жив и здрав! И винаги щастлив!



Тема Re: 5-годишните ни деца [re: little pony]  
Автор snich (top4o)
Публикувано18.01.10 09:38



Радвам се,че Алекс е добре.Все пак неразбориите на възрастните се отразяват и на децата.Ти си знаеш,че е най-важно да не позволяваш той да започне да си мисли,че е виновен за цялата ситуация.
А моето слънце скоро ще навърши 6 години

И за подарък ще получи полилей за стаята сиНе защото това е мечтата й,а защото умишлено счупи нейния на НГ и беше поставена пред избор - да не яде сладко до рождения си ден,или да получи само полилей като подарък.След кратко ревливо кривене на устата избра да няма подаръци.Сега на поканените деца ще кажа да вземат по една книжка,бабите - дрешки,а ние ще сменяме лампата



Тема Re: 5-годишните ни деца [re: snich]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано18.01.10 09:53



Хохоо, Снич, сетих се за една позната...тя е действала с още по-крути мерки...Т.к. на рождения ден на десетгодишнияй син всички играчки в къщата са изпочупени нарочно и не се е знаело кой е дал гениалната идея, включително и подаръците...наказанието е било - без подаръци за Коледа, ама никакви!

Ела сега да видиш как си кътка всичко и си го прибира....



Тема Re: 5-годишните ни деца [re: dessbess]  
Автор snich (top4o)
Публикувано18.01.10 13:32



На мен ми се искаше само полилей да получи,но бабите и дядовците възроптаха,а и не мога да кажа на майките на хлапетата хич да не й вземат нищо(самите те ще се чувстват неудобно) ,но поне да не са играчки.
Честно да ти кажа хич не ми се струва крайна познатата ти





Тема Re: 5-годишните ни деца [re: snich]  
Автор little pony (*оптимистче*)
Публикувано18.01.10 14:23



Да, и двамата с баща му имаме предвид именно това! Мерси за напомнянето. Но вече сме му заявили, че той няма вина за случващото се и за проблемите между нас - повярва ни детето





Тема Хайде малко снимки от лято 2009-таааа.... [re: vihrogonche]  
Автор little pony (*оптимистче*)
Публикувано29.01.10 17:28








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.