Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Диета му е майката!!!нови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.08.09 11:18



Айде на чисто ...
Сезона на разголването е към края си, а сега какво ще слагате по чините си?








Hot stuff

Тема Re: Диета му е майката!!!нови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.08.09 11:20



Последно обсъдихме постиженията на Десита и Мишелинката, а останалите, какво е това мълчание или скатаване? Постижения, неволи .... споделяйте



Hot stuff

Тема Re: Диета му е майката!!!нови [re: jana]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано24.08.09 12:06



и аз на морето съм свалила 2.5 килограма, може и да ви се струват малко, но за мен си е успех





Тема Re: Диета му е майката!!!нови [re: jana]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано24.08.09 13:36



Да се включа и аз. За лятото се поограничавах откъм хляб. Гледах да готвя само месо със зеленчуци, да избягвам ориз и картофи. Започнах и бягане 30 мин. сутрин 2 или 3 пъти в седмицата. Естествено не отслабнах много - 2-3 кг за 2 месеца някъде. Но за мен не са малко, защото са от тези, които винаги са си мои и най-трудно смъквам.Обаче през ваканцията падна едно хапване, много плодове, бира... И май върнах 1-2. Сега ме тресе гаден летен грип и съм се свършила за три дена. Но то това не се брои. Много се надявам с 2-3 кг по-малко да вляза в есента и да изкарам зимата.
Ще ви чета за съвети.



Тема Re: Диета му е майката!!!нови [re: tswete]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано25.08.09 22:14










Тема Re: Диета му е майката!!!нови [re: dessbess]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано26.08.09 09:59



Деска, а ние , дето нямаме 16г..какво да гледаме, ааа ?



"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: Диета му е майката!!!нови [re: **щypчo**]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано26.08.09 11:17



Аууууууууууууу, чакай пак ще пробвам! Жестока, уникална снимка......сигурно ако я постна като хората може и бан да получа!








Тема Re: Диета му е майката!!!нови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано26.08.09 12:13



Голяма душа





Тема Re: Диета му е майката!!!нови [re: jana]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано01.09.09 21:31



До преди няколко дни - кило надолу, две нагоре (е не точно така, но почти) - правя струвам - все около 69-72 кг. Сега обаче явно започна да ми попреминава депресията окончателно и се хванах на една измислена диета, но вече втора седмица и съм стабилно 67,5 кг. Много съм горда и при това без да съм гладна изобщо, май намерих моята диета.
А иначе другата седмица съм софиянка за четири дни и съм решила да изкарам тези дни на плодове, сок и кафе - пък да видим дали ще успея.



Тема Re: Диета му е майката!!!нови [re: *margo*]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано02.09.09 10:04



Да се включа и аз. В Бургас бях качила заради гозбите на свеки до кошмарните 63 кг. УжасТ. След като се прибрахме в София за една седмица свалих до 58 кг. Остават още поне 8 кг. Някакви ИЗПИТАНИ диети за кърмачки да знаете, да не ровя....?????
Не ме убеждавайте, че след 6-тият месец на Ники ще сваля...не мога да се гледам на каква лелка съм запреличала!!!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.