Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Колко се плаща на детегледачка?  
Автор natam-nasam (хмм...)
Публикувано30.09.09 10:47



Ами, то в заглавието си пише какъв ми е въпросът. Опряхме вече до търсене на детегледачка. Виждам, че цените варират м/у 3 и 10 лева на час. Три ми се вижда учудващо малко. Възможно ли е изобщо свястна жена да се навие за такива пари???
Колко е нормалното според вас? За детегледачка, която само ще гледа детето, няма да има никакви други задължения.



Тема Re: Колко се плаща на детегледачка?нови [re: natam-nasam]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано30.09.09 10:51



Защо цена на час? Няма ли да е целодневно?
Нашата баба гладеше и готвеше на детето при нужда, иначе взимах от ДК Ози.



Тема Re: Колко се плаща на детегледачка?нови [re: natam-nasam]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано30.09.09 11:18



Ако е почасово излиза по-скъпо, преди 2г. някъде звънях из агенции и там ако е почасово искаха 2,50-3лв на час, за целодневно на час се падаше по 1,5-2лв.
Иначе защо да не намериш свястна жена за малко пари ... Аз плащах 300лв. на месец при 7-8 часа на ден седене в къщи. Бях пуснала обява в един от тез ивестници безплатните където ги пускат п опощенските кутии, много хора се обадиха хем изрично бях посочила моите изисквания и заплащане, за да си направят сметка и да не ми звънят излишно.

Hot stuff

Тема Re: Колко се плаща на детегледачка?нови [re: natam-nasam]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано30.09.09 16:04



Аз ти предлагам да си потърсиш първо жена и като харесаш някоя много да седнете и да уговорите заплащането.
Това, че някоя иска много пари изобщо не я прави качествена и свястна, както и ако някоя се навие на малко не я прави некадърна.
3 лв на час ако го гледа цял ден изобщо не е малко защото то ще спи част от времето, а тя ще си клати краката. Да се гледа нормално дете не е никаква философия, според мен е доста лесна работа неизискваща никакви познания за нищо буквално. Детето ще я слушка и тя ще си живее живота. Изобщо не мисли, че на детегледачката ще и е толкова трудно колкото и на майката. Тия 3 лв на час дават около 500лв на месец. Като се замислиш, че учителите примерно се борят със зверове по училищата и се прибират от работа ни живи ни умрели...освен това са учили 5 години преди това да станат даскали и пак вземат горе долу толко пари ще разбереш, че тия 3 лв хич не са малко. А 10 лв си е дивотия направо.




Тема Re: Колко се плаща на детегледачка?нови [re: natam-nasam]  
Автор natam-nasam (хмм...)
Публикувано30.09.09 17:35



Мерси на всички за отговорите!
Всъщност, спряла съм се отдавна на жена, която познавам повече от 10 години, приятелка ми е и има огромно желание да се занимава с детето. Притесненията ми бяха, че дори да е разочарована от заплащането, тя ще си премълчи. Почасово е, защото ми трябва само на половин ден, а на мен ми е по-лесно да си направя сметката като часова ставка.



Тема Re: Колко се плаща на детегледачка?нови [re: natam-nasam]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано30.09.09 18:41



4-5 лв. на час в този случай са ОК!



Тема Re: Колко се плаща на детегледачка?нови [re: natam-nasam]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано01.10.09 08:44



А защо не пробваш варианта тя да ти предложи цена на час? Така ще избегнеш евентуални недоразумения. Ако все пак не каже нищо и остави на теб да решиш, след това вече не би трябвало да има хър-мър.
Иначе аз на моята детегледачка, от момента, в който започнах да я ползвам само "на повикване" и плащах по 3 лв на час, което за Благоевград си е много добра цена. Докато беше по цял ден, заплатата и беше 300 лв на месец + 1,50 лв. на всеки допълнителен час!





Тема Re: Колко се плаща на детегледачка?нови [re: mishellinna]  
Автор natam-nasam (хмм...)
Публикувано01.10.09 10:10



Като гледам добре съм се ориентирала. Пък нея я познавам от много време и е толкова неоправна, като става въпрос за пари, че ме беше страх аз да не я прецакам без да искам.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.