Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Помогнете на Заирка ве...)))...в беда е!нови  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано22.09.09 18:35



Извинявам се, обаче бих искала да попитам, що така таз ваша Заирка ве?))...нещо ядосали ли сте я?...нещо друго ли?...туй момиче от снощи не е мирясало...дойде в "Клуба на разведените", лошо няма...ама като се е отпочнала-спирка нЕма)))...та викам да ви питам тук ръси ли ги такива?...или тук е елегантна както са я учили у Заирския колеж...па швейцарското си възпитание го ръси околовръст...)))
Много нервно това момиче ))...какво ли я мъчи?)))...

Да си знаете да не я ядосвате...щото ако знаете к'во ви чака)))


Ето малка част от бисерите, изтипосани в средата на нищото, в амок некъФ:

"кифли такива, онзиденшни с вкиснал мармалад" /за Алиса и Лира/

"Лирке ти все от личен опит говориш, не всички са грозданки и тъпанки като теб мила"

"Ни лира ни алиса са чували за чисто приятелство между мъж и жена, все са търсили секспартньор и бащи на децата си и продължават да търсят, те затва са все в тоя клуб.... кво да им обясняваш на тях че има мъже и за друго освен търкане на полови органи... ама нейсе, все ще им уврат тиквите некой ден..."


"аз ти пожелавам от сърце другия живот да се родиш негърка в нигерия, ей тва заслужаваш ти и... понеже ми се чиниш лакома, нека се родиш нигерийка провинциалистка... ай ай ай, кво ще правиш тогава без дир.бг не мога те мисла, ма то и ток нама да имате и вода... на 28 с 10 деца и сама... ей тва ти трябва да почувстваш"

Редактирано от LlRA.. на 22.09.09 18:49.



Тема Re: Помогнете на Заирка ве...)))...в беда е!нови [re: LlRA..]  
Автор -Randi- (пристрастен)
Публикувано22.09.09 20:09







Тема Re: Помогнете на Заирка ве...)))...в беда е!нови [re: LlRA..]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано22.09.09 20:23



Хахаха... Лирке, ти като една журналистка хвърли прах в очите на хората и се ската... я да дам аз линк, че да се посмеят мамите и да проследят диалога... благодаря ти че си правиш труда да ме цитираш, ама аз нямам време за такива глупости извинявай...

Да ти кажа честно всеки ден говоря със страшно мн. хора и работата ми е да им влизам в мисленето и речника, така че съм професионалистка в тая част... айде излагай си интелигентността тук щом искаш, няма да ти спирам ентусиазма

. Успех!!!

>>>








тинтири-минтири

Тема Re: Помогнете на Заирка ве...)))...в беда е!нови [re: 3aиpa]  
Автор pravil-nick (.. от зор)
Публикувано22.09.09 20:55



Да не продаваш у бакалията, бре ?! .. елли пък да си натровена с амоняк ?!




Пъ Съ: Все бех чувАла глупости и чела, ама да не знаеш, че в организма може да се образува амоняк, и да изтровиш горките Хамериканци с него .. е напрао изпотроши тъпомерите .. сестро !



Буба лази на талази ..

Тема Re: Помогнете на Заирка ве...)))...в беда е!нови [re: 3aиpa]  
Автор Aлиca. (Лиса)
Публикувано22.09.09 21:02



Момиче, прочетох за тежките ти семейни драми с "дядото"-съпруг.

Явно, не ти е леко, но препоръчвам да бъдеш по-сдържана и толерантна към другите при гастролите си в друг клуб за взаимопомощ.

В случай, че имаш нужда да споделиш семейни проблеми и потърсиш логистична подкрепа в клуба на разведените, бъди сигурна, че ще я получиш. Хората там пишат главно, за да помогнат на хора в нужда.

Успех на професионалното, майчинското и семейното поприще ти пожелавам... и повече мъдрост и спокойствие. Те са ти най-нужни в този момент.





Тема Re: Помогнете на Заирка ве...)))...в беда е!нови [re: Aлиca.]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано22.09.09 22:14



Лиске, аз семейни проблеми нямам, не знам защо си останала с такова впечатление... вероятно заради твоите сем. проблеми... аз живот си живея и не мога от нищо да се оплача, колкото и да ти е неприятно да чуеш такова откровение от мен... аз също ти желая успех, особено в събирането на 2+2... ще имаш нужда







тинтири-минтири

Тема Какички....нови [re: pravil-nick]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано22.09.09 22:17



Айде вземете се върнете там от където налетяхте тук като оси, не ви е място, нито пък ви подхожда да се опитвате да пазите благоприличие... идете си с мир и си стойте у ваше село, дето се дърлите и дракаге помежду си, докато не се появи някой непознат да го налаете...







тинтири-минтири

Тема Re: Помогнете на Заирка ве...)))...в беда е!нови [re: LlRA..]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано23.09.09 09:01



Неуспешен опит, Лира! Този клуб не е най-подходящото място да клепаш, когото и да било, а колкото до Заира - познавам я малко, но достатъчно, за да ти кажа, че тя е последния човек, който би имал нужда от помощ в такъв момент!







Тема Re: Заирка продължава с темите...))нови [re: LlRA..]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано23.09.09 09:02





Момичета поговерете си с дружката...тя отчаяно се нуждае от помощ!
Милата иска д аизрази нещо...а думи няма просто...ако можете...действайте!
Мира я не хвана))



Тема Re: Помогнете на Заирка ве...)))...в беда е!нови [re: mishellinna]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано23.09.09 09:04



Ми дае жива и здрава...ам асън я не лови да пуск атеми след теми...некой нещо и е крив))
Аз лично хич и н еидвам и н еби ми скимнало да дойда да си говоря лично с нея...ам агледай на))...тя напир а, та напира нещо да изрази...горката






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.