Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: За всеки по нещо...нови [re: **щypчo**]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано23.09.09 17:20



ама той не е 71 набор и хич не е рус





Тема Re: Спамканови [re: more.more]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано23.09.09 17:30



Честито на първокласника ти, който не знам как се казва и вината не е моя

. Да ти е жив и здрав и с голям късмет. В училище много да му върви и винаги да бъде жаден за знания. Колкото до игрите нека те са много весели и с добри приятели
И поне ей толкова подаръци

Миш си знае, да са живи и здрави и все така да се обичате и уважавате, с любов да отгледате дечицата си, да ви е жив и здрав Дани и новото попълнение през пролетта!

На Скарлет и желая много дълги и щастливи години като семейство с нейния любим. Много да се разбират и подкрепят. А Джейсън да е винаги до тях, да им носи радост и любов, а като му дойде времето да се обзаведат с още едни чифт тропкащи крачета вкъщи




Тема Re: Какво мислите за това?нови [re: Luna Chocolata]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано23.09.09 17:43



Мисля, че има доза истина и че в този материал може спокойно да се заменят някои имена и думите сапунка и сериал, с думите фейсбук или интернет форум. Искам да кажа, че няма разлика между майката, висяща по цял ден в интернет форумите и не обръщаща внимание на бебето си и тази, която е дотолкова запленена от сапунките, че не извежда децата си.
Аз самата гледам Перла и ми харесва. Когато децата ми бяха малки по това време наистина бяхме по цял ден навън, но сега предпочитам да ядат домашно приготвена храна, та има или няма Перла ние в 8 часа сме си вкъщи

. От друга страна чак такава мания не съм забелязала покрай мен и всъщност си го гледам само аз от всичките ми познати И не виждам никакво промиване на мозъци, просто има представен хубав живот, красиви хора, добре облечени, добре отнасящи се един към друг, а на хората им писна от убийства, корупция и т.н. скандали.



Тема Re: За всеки по нещо...нови [re: Acя]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано23.09.09 21:04



Хехехе...знам.., но..като за обява в интернет...звучи правдоподобно



"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: Спамканови [re: more.more]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано23.09.09 21:10



Моренце, да ти е жив и здрав растящия първокласник....
Да се справя с лекота с предизвикателствата в училище, да е заобиколен с приятели в клас и с много разбиране и любов в къщи..
Пожелавам му щастливо и безоблачно порастване и да си остане винаги поне малко дете..каквото си е .. На добър час в училище..този толкова важен нов етап в живота..
На мама и тате..НАЗДРАВЕ!



"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: Спамканови [re: Acя]  
Автор Solar Wind (уморена)
Публикувано23.09.09 21:13



Честито на всички празнуващи днес!






Тема Re: Спамканови [re: more.more]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано23.09.09 21:50



Честит празник и много успех на юначето. А мама и тате да осигурят най-желаните подаръци. Той хванал последния ден на Девата

, че моят юнак е на първия ден на Везните.



Тема Re: И втората велика простотия...нови [re: surfline]  
Автор Acя (консултант)
Публикувано23.09.09 21:57







Тема Re: Спамканови [re: galia71]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано23.09.09 23:29



Охо...значи..след няколко минути имаме нов рожденник

..да ти е жив и здрав..

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: Спамка [re: **щypчo**]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано24.09.09 06:56



благодаря

. Иначе е обеден, но празникът започва още от сутринта




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.