Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво мислите за това?нови [re: surfline]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано18.09.09 12:08



Супер смешно, и супер тъпо ми стана като го прочетох това....




Тема Re: Моят ден започва...нови [re: surfline]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано18.09.09 12:15



Малко гнусничко, но нашия най-голям проблем е като се седне на кукуто и се върши нещо по-така...


Значи, повтаря около 5 минути има още, докато ние с баща й вече не сме се задушили на 80 процента..., ако някой се осмели да я вдигне започва да реве и да пищи, че има още...И миризмата изобщо не я впечатлява..
Пазарлъците за дрехи са ужасно, още от най-дребна възраст е със собствено мнение....Всяка сутрин се плаче с глас, защото не й обличам едни дънкови летни бермудки
И...започна периодът защо! Явно доста често й отговарям "защото така", , след като онзи ден ми отговори "защото така ли, аха...добЛе"....




Тема Re: Моят ден започва...нови [re: surfline]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано18.09.09 12:24



Стига пък ти бързала

. По темата философстване или по-скоро "трябва винаги да съм опозиция"

В Триград сме и вечерта се разхождаме из селото да разгледаме. Вървим си и в един двор къщичка за куче, но се вижда, че няма куче. Викам "виж къща за кученце, но няма в нея". Отговор; "Не има куче".

Ако започна нещо да му обяснявам или леко да му се карам... "а пък Деница" (сестра му) или "а пък на Деница не се караш като...."

просто не може човек да му затвори устата.



Тема Re: И втората велика простотия...нови [re: surfline]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано18.09.09 12:28



БЪРРРРР





Тема Re: Моят ден започва...нови [re: flor4eee]  
Автор Дaфнa (кукувица с ято)
Публикувано18.09.09 12:51



ооо...това го минахме...установих, че става все по-рано, защото иска да гледа филми.
Спрях да му пускам сутрин и удължи спането с час.



Тема Re: аййй...това защооонови [re: dessbess]  
Автор Дaфнa (кукувица с ято)
Публикувано18.09.09 12:56



лелееее и аз ще се побъркам с това защоткане! ама вече започва за всякакви абсурдни неща да ме пита защо. От рода "хайде, влизаме вътре да вечеряме" и следва "защоооо". Какво да му говориш...отговарям защо влизаме и защо вечеряме...и после пак "защооо" ааааа...направо ми иде да му запуша устата :)))

Деска, оставете я на тоалетната вече....много по-лесно е. Моят ака винаги с баща си...за мое щастие. Лошо ми става, като трябва аз да го избърша. Какво яде, какво прави тази храна не знам. Сега вече ака сам и вика, когато е готов. Иначе аз не издържам. Понякога, дори само да го избърша и си поемам въздух от отвън, като свърши пак излизам, пак влизам и така...



Тема Re: Моят ден започва...нови [re: Дaфнa]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано18.09.09 13:06



аха, ще го пробваме! ако спи час повече ще ни е перфектно!



Тема Re: аййй...това защооонови [re: Дaфнa]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано18.09.09 13:09



Дес, и аз щях да ти предложа да я сложите на тоалетната вече... Тоби кара на гърне сигурно 1-2 седмици, след което мина на тоалетна. Честно казано гърнето ми беше по-гнусно от памперсите... а с тоалетната е супер.



Тема Re: Моят ден започва...нови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано18.09.09 13:17



В отговор на:

Бе няма ли да вземат да се оженят тия деца най-накрая




Тами не бързай душко - идва второ, после като се оженят ще ти трупнат внуците и там цикъла се затваря!



Тема Re: Моят ден започва... [re: Nasinda]  
Автор Дaфнa (кукувица с ято)
Публикувано18.09.09 13:21



да му мислят тъщите

аз ще съм по дифолт лошата и зла свекърва




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.