Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Имате ли си ученици днеснови [re: galia71]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано14.09.09 09:35



Не, върви си с набора!
Но по принцип щях да искам, защото иначе ще е много по-голяма от другите деца догодина...




Тема Re: Имате ли си ученици днеснови [re: dessbess]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано14.09.09 09:40



Хайде, честита ви ученичка!

Дано бързо спре с театралните постановки, защото всички знаем колко добри артисти са Не вярвам да и се връзваш





Тема Легло за дететонови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано14.09.09 12:31



Момичета, искам да купя легло за Яна - да не е бебешко, без прегради. просто нормално легло, да си спи на него до 18 годишна

. От къде, някакви идеи? Иска ми се да е нещо по-така...., да не е ПДЧ, да си има стил и характер. Гледах "Явор" във Варна - нищо не става, харесах една цяла детска стая, но още е рано да купувам и бюро, а отделно не продават. Сега ровя в нета, но нещо не се справям. Или няма каквото искам.... Дайте някакви идеи за магазини, моля



Тема Re: Легло за дететонови [re: _dexter_]  
Автор krisi_mi (НОВОБРАНКА)
Публикувано14.09.09 12:55



Декс,ходила ли си в Мебелна палата Лазур срещу Информационния център?Мисля че там има разнообразие от легла и детско обзавеждане.Ние от там си взехме легло за спалнята и сме доволни.



Тема Re: Легло за дететонови [re: krisi_mi]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано14.09.09 13:04



Там съм ходила преди 3 години, но не съм особено впечатлена. Все ми се иска да е нещо по-различно. Сега гледам едни страхони идеи за детски стаи, но едва ли ще успеем да осъществим някоя :)))



Тема Re: Легло за дететонови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано14.09.09 13:28



като заговорихме за идеи







Тема Програмист гледа бебенови [re: surfline]  
Автор Solar Wind (уморена)
Публикувано14.09.09 23:18



Малко смях:





Тема Re: Програмист гледа бебенови [re: Solar Wind]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано14.09.09 23:22







Тема Re: Имате ли си ученици днеснови [re: dessbess]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано15.09.09 00:06



И ние от днес сме първа група,сутринта нямаше драми,но интересно какви ще са следващите дни.На 15.09. си имаме и първокласник,който от вълнение до преди малко не можеше да заспи,а покрай него и кака му,която е в 3-ти клас..Успех на всички деца,които прекрачват училищния праг.Бъдете много,много здрави,обичани и обгрижвани от нас родителите и от вашите учители.На добър час!



Тема Аз съм най-щастливата мама!нови [re: Solar Wind]  
Автор elimarr (новак)
Публикувано15.09.09 00:16



Мнението на неврохирурга : "Вторият ЯМР е много по-добър. Място за притеснение няма. Детето се развива добре. Категоричен съм, че оперативна и каквато и да е било намеса не се налага." Толкова чаках този отговор, толкова нощи го сънувах...Чувствам се невероятно щастлива! След 6 месеца ще правим контролни изследвания и преглед. А дотогава се надявам да чувате само добри новини от нас!
Благодаря на всички за стиснатите палци и подкрепата!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.