Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Как влязох във Фейсбукнови [re: surfline]  
Автор Luna Chocolata (exНевена Цонева)
Публикувано16.09.09 14:25



Подкрепям човека на сто процента! Народа издивя и забрави да общува реално - първо бяха GSM-ите, после ел. поща, сега - това... все по-виртуално общуваме.





Тема Някой топли ли се на газ?нови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано16.09.09 14:52



Събирам мнения дали си струва финансово, дали е топло навсякъде, има ли някакви скрити недостатъци?



Тема Re: Аз съм най-щастливата мама!нови [re: Luna Chocolata]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано16.09.09 14:55



Съболезнования и от мен....
Мъчно е, гадно е....преди 2 седмици почина и моето куче, на почти 18 години....Както казва сестра ми - тези 18 години са нейният съзнателен живот....
Направо вече изобщо не искам да си имаме куче






Тема Re: Някой топли ли се на газ?нови [re: _dexter_]  
Автор Zori_D (мама на двама)
Публикувано16.09.09 16:00



Родителите ми в апартамента са на газ!Котелът е на Будерус, апартаментът е 4-стаен и зимните месеци сметките са около 400-500лв! Летните сметки са 30-40лв защото и бойлерът е на газ!Парното работи през работните дни сутрин за час и след обед от 5 до 11! През почивните дни от 7 до 11 като ако е студено може да си работи нон стоп! Ако пък е топло просто се прави парното на нощен режим! Т е около 23-24 гр! Хубавото е, че можеш да котролираш ти работата на котела!Проблеми с газта не сме имали!





Илия 14-05-2006
Петя 20-02-2009

Тема Re: Някой топли ли се на газ?нови [re: Zori_D]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано16.09.09 16:20



400-500 лв ми се вижда много! Един познат ми разправя за сметки от 70 лв месечно, предполагам за двустаен апартамент. Чудим се дали инвестицията си струва.....



Тема Re: Аз съм най-щастливата мама!нови [re: elimarr]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано16.09.09 21:55



Много се радвам за детенцето! Дано скоро проходите, за да ти падне камък от сърцето.... Да е жив и здрав и да сте спокойни всички!



Тема Re: Някой топли ли се на газ?нови [re: _dexter_]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано17.09.09 00:33



Аз плащам средно 60-70лв на месец за два климатика в двустаен апартамент..
Лятото е климатик..зимата е инвертор..
Много съм доволна.
Апартамента е югозападен и е супер топло...Зимата това е супер, но лятото..без климатик си е сложно..
..
Исках да кажа,че е важно и изложението на жилището..

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Re: Някой топли ли се на газ?нови [re: **щypчo**]  
Автор elimarr (новак)
Публикувано17.09.09 00:53



Да, така е - много зависи от изложението на апартамента, от това дали е краен, дали е изолиран или не, дограма и т.н. Ние включихме газ през 2006 год. Нашият апартамент е северозападен и краен. При нас е точно на обратно на Щурчо - лятото е супер, но зимата - брр. Не бяхме сменяли дограми, нито пък бяхме правили изолация. Сметките бяха високи, а стаите студени. Тази зима ситуацията е различна, след като бяхме направили външна изолация и сменили дограмите във всички стаи. Сметките през зимата са около 100 лв., а през лятото - около 20 лв. Топлата вода също е на газ. Става въпрос за 3-стаен апартамент. Но пък зимата имаме голям проблем с мухъла. Появи след като сменихме дограмата. Мислехме че с външната изолация ще се избавим, ама не. Вярно не е така обилен, но все пак го има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.