Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема 2007 са белите, мама кукурига с петлитенови  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано14.07.09 13:36



Беляджиите:

Януари

Февруари
20.02 – Руслан на pepel
21.02 – Ема на jabolinka

Март
02.03 – Даниел на mishellinna
04.03 – Криси на topi
08.03 –Ния на mimy
15.03 – Ирен на ninina
16.03 –Вики на little.monkey
21.03 –Васи на кикирики
30.03 – Ради на manene

Април
20.04 – Яна на _dexter_
27.04 – Тони на anamari

Май

Юни
25.06 – Калина на mamanakali

Юли
06.07 – Георги на VillyGG
11.07 – Тобиас на florchee

Август
26.08 – Лора на incendio

Септември
04.09 – Борис на redd
13.09 – Емилия на Краси
16.09 – Александър на margo
29.09 – Джейсън на Scarlet81

Октомври
25.10 – Атанас на Ала-Бала
26.10 – Даниел на FLUKY

Ноември
04.11 – Валентин на fascinated oceanid

Декември
02.12 – Валерия на Astarte
20.12 – Ники на Raboteshtata





Нова, луда, весела и много щастлива темичка ще бъде тази Вие сте на ход...





Тема Re: 2007 са белите, мама кукурига с петлитенови [re: mishellinna]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано14.07.09 13:40



И като първа искам да си заплюя добро дете оттук нататък. След като вчера сутринта ме изкара извън кожа и ми прецака настроението през целия ден, днес сутринта ми заяви, че оттук нататък ще бъде най-доброто дете. И беше. И снощи даже


Иначе в Сандански при баба си, докато беше, му звъня по телефона, той естествено се разрева, но след като приключи разговора, майка ми обяснила, че колкото и да плаче, мама ще дойде в неделя да го вземе. Нашето момче я изслушало и заключило: такова е положението! Надявам се искрено да е разбрало, че това е положението и хър-мър вече не минават!





Тема Re: 2007 са белите, мама кукурига с петлитенови [re: mishellinna]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано15.07.09 10:17



Умник си е Дани!


Ния май въобще не й липсвам особено, не иска да говори с мен по телефона, забавлява се.
Декс, успех с изчистването.
Флорче, дано всичко е ок и да може да почне да хапва млекце.
Най-сетне качих и снимките от морето, на края има няколко от двата рожденни дни, на които бяхме миналата седмица и една с новата прическа. За първи път я рисуваха на клубчето - много сладко котенце стана.




Тема Re: 2007 са белите, мама кукурига с петлитенови [re: mimy]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано15.07.09 10:58



Мими, много сладко котенце си имате

! Да ви е жива и здрава и да не я оставяте сама, ей ! Гледам, че много често я обличаш с рокли - не пада ли като търчи? Аз гледам коленете на Яна да са все покрити, че иначе са все с рани.
Голям смях с тези деца - освен, че всичко попиват, все на подходящи места използват наученото . Дани е голям образ, дума да няма! Вчера си играме с Яна на доктор - тя ме преглежда, дава ми сироп, капки в носа, аз се гърча и пищя, уж не искам. И накрая тя ми вика "Край, приключихме, стига плака" . Много ми е смешна като използва думи като "едновременно", "приключихме" и др. подобни. А от баба си е научила "тамън" и е като някоя стара жена като каже "тамън е топличък" - примерно за чая



Тема Re: 2007 са белите, мама кукурига с петлитенови [re: mimy]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано15.07.09 15:35



Мими, страхотна малка госпожица е станала Нията! И се радвай, че не и липсваш чак толкова много - това е почивка за нея от вас, и за вас от нея! Да не е по-добър варианта да пищи за вас непрекъснато и да ти се къса сърцето?! Не я мисли нея, а братчето /сестричето!







Тема Re: 2007 са белите, мама кукурига с петлитенови [re: mishellinna]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано24.07.09 14:03



Привет момичета, как сте?
Мими, страшна хубавица е станала Ния, имате някои страхотни попадения с фотоапарата.
На Тобчето му растат кътници, със сигурност успях да видя, че долните два са се забелили, горните не мога да ги видя.
Малко по-кисел е от обикновено и все ми се струва, че има Т (това го очаквам и като страничен ефект от една ваксина, която сложихме скоро), но термометъра си показва 36 и нещо.
Като се разсърди за нещо и настава голяма драма. Буди се по 2 пъти през нощта, слизаме в хола, виждаме, че е тъмно и всичко спи и се връщаме в спалнята. Понечвам да го гушна малко и да поседим така на стола до леглото му, но той си сочи към леглото и послушно си ляга и заспива. Каква е целта на едноминутната разходка из къщата си остава загадка, но ако му откажа истерясва.
Иначе сме добре, да чукам на дърво. Миналата седмица го подстригахме, този път нямаше проблеми. Ходихме на плаж и си приказвахме как като се върнем ще подстрижем тати, после и Тоби (а според него и мама

) и се даде без бой. Много е хубав сега, направо красиво момченце си имам, да знаете, и така му изпъкват дългите мигли като офъкаме косата...
Нарича се ИА, явно от Тобиас само това успява да каже Сутрин на път за яслата се мъчи да изрежда имената на децата: Ауба (Алба, много ми е любимо това именце), Уго (Уго), Уо (Артуро), Бе (това не сме го разгадали още) и най-вече Ане (Ване, учителката му). Снощи ни дадоха СД със снимки от цялата учебна година, много ми е хубаво да ги гледам, хем да видя какво точно правят, хем да се убедя за пореден пък, че моето гардже си е най-хубаво. Само дето дистанционното на ДВД-то не работи, след като беше потопено в кофа с вода. Гледах наскоро диска от миналата година, струва ми се, че Тоби много се е променил, на някои снимки го познах единствено по дрешките



Тема Re: 2007 са белите, мама кукурига с петлитенови [re: flor4eee]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано24.07.09 17:31



Аз сега загледах заглавието и мога да кажа, че съм точно така. От няколко дни кукурига в шест и нещо и съм като пребита докато стане време да излизаме на разходка. Иначе все още особено следобяд се буди свръх кисел и около 10-15 мин. се гъне по пода и реве... Непрекъснато двата палеца са в устата, не усещам да са му подути венците, но явно го сърби и боли.
До преди малко беше в корито с вода на балкона и беше голям кеф, откара повече от половин час да излива вода вътре и вън. След това го подсуших и облякох, затворих аз балкона, но не прецених че и от другата стая има излаз и след малко нашия пляска във водата отново облечен.





Тема Re: 2007 са белите, мама кукурига с петлите [re: Aлa-Бaлa]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано26.07.09 23:49



привет и от нас :)
след повече от месец пак сме в софия (на село)


имахме много работа, много ядове, малко море... ама няма как...
да ви се оплача - моето дете е ДИВОТО ЗОВЕ - с всеки изминал ден става все по-голяма дивачка... понякога като я гледам ми прилича на побеснял индиански вожд дано да е период и да отмине, защото вече не издържам...

какво море карахме - не е истина... сутрин пищеше и квичеше като прасе пред заколение, защото я беше страх и от пясъка, и от водата, а вечер наваксваше с търчането - хуква напред и тича без да се обръща - изобщо не я интересува гони ли я някой или не... нито веднъж не успяхме да седнем като хората в някое заведение и да се нахраним като нармални хора без да се налага на смени да обикаляме курорта...

мише, блазе ти за доброто дете
мими, направо ви завидях за изкарването на морето Ния е голям бонбон, а и новата прическа и е тъкмо за жегите...
флорче, браво за подстрижката - пускай снимки!!!!!
декс, страшно съжалявам, че не можах да ти звънна да се видим, но нямахме никакво време - надявам се следващия път да е без пропуск

момичета, как ви понасят безумните жеги?!
ние в селото на смекитата щяхме да загинем - вчера беше към 45гр... климатиците изнемогваха, ама в резултата с мъжа ми вече 3 дни сме с ДД, добре, че лората спи далеч и нищо и няма...








Тема Re: 2007 са белите, мама кукурига с петлите [re: incendio]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано27.07.09 09:47



Инсендио, има надежда - не се предавай!

Не си мисли, че Дани е станал толкоооова добро дете - човек не може да избяга от природата си! Но определено вече "се води и се кара"! По-късно ще видя и снимките! Проблема ми сега е, че като отсъствам толкова често остава и остава с баща си и детегладачката, баби - става невъзможен, лигав до безобразие. После ми трябват няколко дни да го вкарам в правия път и тъкмо го оправя и пак заминавам! Ама няма начин. Вчера като се прибрах от едноседмично отсъствие минахме фазата "аз ще пищя, докато не луднеш", разрева ме накрая, изчезнах от нас за половин час и като се върнах вече беше кротък! Новото при нас е, че вчера го офъках почти нула номер - дорева ми се като му рязах косицата, но в тези жеги не се издържа. Вече не е Дениз белята, а малкото копие на баща си! Но...коса расте, акъл не идва! Сутринта, като влезе в яслата и каза на госпожата: "виж ме какво съм красив"! В последно време пробва въпросителната форма на изречението и се получава нещо като: мамо, ти изкъпа се ли?
С жегите се оправяме само със седене вкъщи - взимам го от ясла, затваряме с в нас, където слава богу е хладно, щото къщата ни е в началото на горичка и не се налага да пускаме климатика даже. Крием се там до 7 часа и после излизаме докъм 21,00 - 21,30!
Флорче, честита ви прическа! Да го нацелуваш много хубавеца - Тоби е много красиво дете, не само защото си е твое гардже! Истинския му чар обаче и при комуникацията с него - но това съм ти го казвала вече!
Ала-балке, стискам палци и при вас този период да отмине бързо - най-вероятно го мъчат зъбки милото!





Тема Re: 2007 са белите, мама кукурига с петлите [re: incendio]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано27.07.09 11:20



Incendio, жалко, че не се видяхме, но вие наистина бяхте за много малко. А и аз в събота нямаше как да ходя където и да било, нали не съм шофер

. Лора е страшна сладурана и е тооолкова невинна - да не си се объркала нещо за Дивото зове ????? Градината в Балчик изглежда много по-добре от колкото е в моите спомени от преди 3 години, трябва някой не толкова горещ ден да я посетим и ние.
Аз тези почивни дни бях много нервна, поредният ПМС . Голямо викане ударих по Яна и то за няма нищо. Горкото дете - като ме погледне с един такъв тъжен поглед и все иска да я гушкам като й се карам. Къса ми се сърцето, но честно - не мога да се контролирам..... Добре че тя не помни дълго и не си го слага на сърце . А с това непрестанно говорене понякога наистина ме изкарва от кожа - не спира да дудне и все "защо това, защо онова". Вчера се люлее на люлката и вече всички са изтощени да й отговарят, тя обаче не се предава - започна сама да си разказва как имало облаци, как слънцето вървяло полекичка полекичка и излизало от облаците - и това около 1 милиард пъти . Но пък беше толкова смешна като показва с малката ръчичка как излизало слънцето - "куту (ръ)чичка, ама слънце), че по едно време с мъж ми вече ритахме от смях . Та такива работи - ту е весело, ту плачем




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.