Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: егатинови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (пристрастен)
Публикувано11.08.09 15:52



обикновено ни убеждават и колко правилно решение са взели





Тема Re: Децата, скъпите играчки и цената на паритенови [re: _dexter_]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано11.08.09 15:57



Не че ще кажа нещо по-различно, но аз също съм против прекалено скъпите играчки за децата ми. Под играчки в случая имам предвид мобилен тел, лап-топ... При нас също по празници бабите дават парички на децата, понякога на мен да им купя нещо, каката понеже еголяма дироктно си ги прибира в касичката. Доста е разумна и за всяка покупка се консултира с мен, така че притеснение нямам. Дете е, случва се да залита към нещо, но след разговор нещата се изясняват и идват на място. Отделно има една касичка , където се събират жълти стотинки, вече близо 3 години, идея си нямам обаче в банката как ще реагират, ако им ги занеса.
С малкия е рано да кажа как ще се действа, дано имам късмет да е като с каката, но ...



Тема Re: егатинови [re: jana]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано11.08.09 16:01



Малко офф - нали помните летните наводнения преди няколко години. Случката е в Ихтиман....раздават по 1000 лв на домакинство помощ да си купят ромите печки и перални....
А наште сладури ги профукват за злато и няколко вечери в кръчмата за пиене и ядене на корем....




Тема Re: Децата, скъпите играчки и цената на паритенови [re: surfline]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано11.08.09 18:13



Абсолютно подкрепям

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Re: егатинови [re: _dexter_]  
Автор vidaurreta (член)
Публикувано12.08.09 00:00



ще се закача за теб да се похваля.
Моята Симона/на 8г/ от една година сьбира пари в касичката. Давам и понякога малки суми като награда, дават и роднини за празници.
Като напьлни касичката, тича в банката.
Служителите я познават, много и се радват и всеки пьт я изненадват с нещо/химикалка, дьвки, бонбони, тефтери../
Когато и открих сметка и подариха МР4, а тази година часовник. Интересното е, че с такьв хьс сьбира пари и не харчи нищо. Всеки пьт брои, смята...
На мен обаче винаги ми предлага помощ.
Всьшност, тя сьбира пари за кьща, за мен и за нея.





Тема за тованови [re: _dexter_]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано12.08.09 00:33



че някои хора не си правят сметката има поне 2 причини. Едната е ценностната им система. Другата е, че вероятно са свикнали да им идват лесно парите и не са се научили да си правят сметка. Но май първото е по силно, а то не знам как се променя. За всеки случай не на училище. Ако приятелите им са като циганите и живеят ден за ден и те ще се влияят. Но пак си зависи от хората де, от личните им вкусове, предпочитания и нужи. Те си живеят спрямо техните си нужди, които ние не разбираме. Обратния случай, да имаш пари ама да живееш като мизерник също изглежда странно отстрани. Но всъщност не е, защото просто човека си живее според нуждите, а те явно са да трупа пари, това го прави щастлив и край.




Тема Re: егатинови [re: _dexter_]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано12.08.09 00:47



кредитната карта е много полезна за пазаруване от Инет, където електрониката примерно е по евтина от на магазина. А може би и много други неща.




Тема Re: егатинови [re: vidaurreta]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано12.08.09 09:48



Прекрасно..
Искрено се надявам да не се обезценят един ден и да се разочарова детето..

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Re: Децата, скъпите играчки и цената на паритенови [re: _dexter_]  
Автор jabolinka ()
Публикувано12.08.09 10:23



И аз знам как таткото на една 18 годишна й взе нова кола за доста над 30 000 от БМВ България.... Без коментар..... Наистина голяма поза, голямо надуване, но е факт пък, че са си изкарали парите с честен труд и бая пот.



Тема Re: егатинови [re: vidaurreta]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано12.08.09 13:55



В отговор на:

Всьшност, тя сьбира пари за кьща, за мен и за нея.




Това е сладко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.