Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Бремелини 2009-анови [re: dessbess]  
Автор steffy (познат)
Публикувано11.08.09 10:32



Ми дано, досега нямам проблеми, дано и занапред е така.



Тема Re: Бремелини 2009-анови [re: steffy]  
Автор Mepиcлaвa (минаващ)
Публикувано11.08.09 11:30



Стефи така и ще бъде, почивай си повече и се наслаждавай



Тема Re: Бремелини 2009-анови [re: Mepиcлaвa]  
Автор Mese4inka (пристрастен)
Публикувано11.08.09 15:48



Хахаха...затова как лети на чужд гръб времето... Последните няколко дни като ме питат кой месец съм и отговоря "влизам в 7", репликата беше една и съща: "ууу...то не останало"

. А най-готин е лафът на мъжа ми: "тази бременност хич не я усетих" като има предвид, че покрай Вероника нещата минават бързо и неусетно...

Май още няма включване от вероятно родилите вече мами...




Тема Re: Заиркеенови [re: *choky*]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано12.08.09 00:50



за палците ще стискам, ти само кажи, че си на път за хоспиталото

... и да не се шматкаш мн. по пътя, че второто мн. спешно се ражда, хич няма време за нищо, само за едно стискане на палец





тинтири-минтири

Тема Re: Бремелини 2009-анови [re: Mese4inka]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано12.08.09 15:15



Хех...радвай се, че таткото ви кара безпроблемна бременност..



"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: Бремелини 2009-анови [re: *choky*]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано13.08.09 13:30



Привет, бремелинки! Поздрави от една вече мама, без корем. Писах малко подробности около раждането в отделната ми тема.
Първата седмица около бебето бе доста турбулентна, толкова много се случи за толкова кратко време, че имам чувството, че са минали вече седмици от раждането.
Добре, че майка ми е в момента тук да помага- определено има полза от нейното присъствие.

Пожелавам ви спокойни последни седмици от бременността и ....да си дочакате термина!



Тема Re: Бремелини 2009-анови [re: -Randi-]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано13.08.09 17:02



Ееееее, Ранди!! Честито!!! Да сте живи и здрави и много щастливи

. Как е усещането да си мама и да си без корем? Аз напоследък все повече мисля, че хем искам да раждам вече, че ми е тежко...хем знам, че после ще ми е кривичко като го няма тумбака.
Поздрави от нас и скорошно "влизане в крак"!!!!



Тема Re: Бремелини 2009-анови [re: *choky*]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано13.08.09 20:06



4оки, засега коремът не ми е долипсвал- не знам, нямам носталгия по него. Може би след някой и друг месец друга песен ще запея. Коремът ми беше станал доста голям през последните седмици и много ми тежеше- може би затова не ми липсва...



Тема Re: Бремелини 2009-анови [re: -Randi-]  
Автор Mepиcлaвa (минаващ)
Публикувано14.08.09 02:07



Само ако зноеш как ни липстваше тук. Много се радвам, че раждането е минало по- леко от очакваното. Мен както може да видите от часа в който пиша ме е хванало безсънието въпреки цялото ми старание през деня да се изморя, за да заспя като къпана. Преди няколко вечери сънувах, че започвам да раждам, а багажа за болницата не ми е готов направо изпаднах в паника в съня си

. Може би е време да започна да го стягам вече, пък и да понакупя някои неща за бебчо, въпреки че все пак си мисля, че е твърде рано.



Тема Re: Бремелини 2009-анови [re: Mepиcлaвa]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано14.08.09 10:19



Мери, зависи..
Аз като раждах първото си дете, живеехме при свекърва ми, майка още беше жива и..нищо не бях купувала и подготвяла.
Тогава се стоеше точно седмица в родилния дом и за това време бабите бяха купили и подготвили всичко.
НО..тогава нямаше и избор де..- 2 вида колички..1 вид креватчета..за чаршафчетата да не говорим- каквито си ушиеш..
Та..не мога да ти дам съвет, понеже не ти знам случая

, но..с Александър всичко си ях купила, изпрала и изгладила предварително, понеже няма кой друг..Таткото само го инструктирах кой пакет да ми донесе и кога за изписването и от къде кое креватче да купи и да го сглоби..
Мисля си,че ако няма кой да свърши тази работа не е късно..(а е много, много приятно)

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.