Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Спамканови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано25.07.09 11:26



Наводних се, хора, егати и немското лято - хем студуваш, хем мухлясваш

. Два дни стоим без телеон и нет, че водата отнесла някаква разпределителна кутия. А "изпускателите" на реката, дето ги построиха миналта година за какво са се питам?



Тема Re: Спамканови [re: surfline]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано25.07.09 11:31



И аз от вчера ви мисля..като ми попадна

..

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: Спамканови [re: **щypчo**]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано25.07.09 11:47



Пожари при нас няма, ама какви дъждове валят...Лелеее. Не съм виждала такова нещо от дете, когато едно лято в Пловдив така валя, че по калдаръмите течаха реки и пускахме корабчета...

. Преливат реки, канали...При нас е все пак късмет, че жилището ни е на хълмче, ама тия дето са близо до реката не искам да знам какво им е в мазетата и приземните етажи. На всичкото отгоре и се навъдиха едни мухи като Боинг 747... Та сега всички ходим въоръжени с по една мухобойка и веднъж дневно минавам с прахосмукачката да обера труповете...



Тема Re: Спамканови [re: surfline]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано25.07.09 11:52



леле, Сърф, загазили сте го.


Ами Цвете? Дано не им се е провалила напълно екскурзията.....




Тема Re: Спамканови [re: surfline]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано25.07.09 12:33



Настръхвам само като го чета..
Дори не мога да си представя колко е неприятно.
Пък ние тук се оплакваме от жегите..
Да чукаме на дърво..

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Re: Спамканови [re: **щypчo**]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано25.07.09 12:36



Честно много е неприятно това с наводненията. Не само в Германия, но и в Чехия, Полша...Просто си спомнете голямите наводнения в БГ преди 3(толкова май бяха) години и ...е тук е още по-лошо, защото така и така реките се препълват от топенето на снеговете по Алпите

.

Дано Цвете да имат късмет с екскурзията...Иначе има едни много хубави гумени ботушки, които ги продават почти навсякъде...та може и с тях да се джапа. )))

Редактирано от surfline на 25.07.09 12:38.



Тема Re: Спамканови [re: surfline]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано25.07.09 12:47



Това с джапането..сигурно би било доста примамливо за хлапетата...като спрат дъждовете, ако има кой да ги пусне..
Но наистина днес си дадох сметка, какви сме късметлии..
Тази година да чукна на дърво, дори нямаме сериозни пожари..и..дано се размине.
Ботушки викаш..през лятото..Съвсем се ошашавиха сезоните..
Марина каза, че в Магдебург е 22С..и дъжд..
Сърфче, мислех да ти предложа да идвате насам, но..в такова време добре , че сте там, че пораженията вероятно ще са по-малки..

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Re: Спамканови [re: **щypчo**]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано25.07.09 14:25



щypчo, и ние това си говорихме преди няколко дни със Сърфов - че по принцип в БГ правим почивките за Коледа и Великден, но дефакто май е по-добре да си идваме лятото, за да се постоплим малко от малко.
Сутринта термометърът на балкона в 8 ч. показваше 11 градуса. СмЕтай - спим си с олекотените завивки, навън се излиза с чорапи и блузи с дълъг ръкав. Странна работа е климатът през последните 2-3 години тук

.
Иначе "джапането" в кал е на страшна почит тук. Въа сряда беше топло и от детската градина ги бяха изкарали да джапат в калта по бански. Като отидох да си я прибирам тъкмо ги караха под строй към душа, ама...първоначално не можах да си я позная. После по косата я различих - две кални плитки.
Когато е студено е още по-забавно. Обличат ги в гумените панталони и якета. Оставят ги да се освинят подобаващо и после ги мият директно с маркуча на двора...

Редактирано от surfline на 25.07.09 14:29.



Тема Re: Спамканови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.07.09 15:32



Мале, сърф не е истина просто за какво иде реч при вас. Добре де, лятото така ли си го прекарвате с гумени ботуши и мухобийки?

Hot stuff

Тема Re: Спамканови [re: surfline]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано25.07.09 17:22



Радвай се, че не сте наводнени и вие, кво друго да ти кажа.

cherry, мъжът ми не се впечатлява от нищо. Живял е къде ли не по света, включително в Пакистан и има страшен тренинг. В БГ му харесва, защото се грижат за него като за принц, хранят го с вкусотии и на него това му требе. Аз по скоро бях шокирана. Не точно шокирана, защото нещата са ми познати. Ама чак сега взех да се замислям колко алогичен начин живот водят в БГ и от къде им идват част от проблемите. Но то е щото видях как е по света. В БГ живеят като за последно, на принципа или всичко или нищо. Разбира се не всички хора са така, но по правило е така.
Всъщност освен дупките по улици, тротоари, площади, грозните стари сгради и т.под. стандартните неща, които на никой нормален човек не харесват, единственото, което не харесва на мужа ми е това, че не може да говори с хората, защото масово не знаят английски. Или знаят толкова малко, че за елементарни неща може и да се разбереш с тях, но нормален разговор no chance да се проведе. А, да, и жегите му дойдоха в повечко. Ама той специално няма право да се оплаква на тема време, защото и тук не е перфектно, датските дъждове са пословични.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.