Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 12.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Криворазбраната обич на баба и дядо...нови [re: Acя]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано14.07.09 00:14



... започвай от сега, че да не стане късно тогава...





тинтири-минтири

Тема Re: Криворазбраната обич на баба и дядо...нови [re: 3aиpa]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано14.07.09 06:54



как бих се радвала, ако и на моя хубавец му втръснат. Гледа го за н-ти път. Изприщваме се с баща му като го видим пред ТВ-то. Но общо взето му ограничаме времето. Ми той не играе

, ако го оставиш цял ден ще виси да гледа



Тема Re: Криворазбраната обич на баба и дядо...нови [re: 3aиpa]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано14.07.09 08:16



Заирка, ти да не купи нов телевизор??????


Ние нямаме Джетикс, но Яна още е фъстък......



Тема Re: Криворазбраната обич на баба и дядо...нови [re: Acя]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано14.07.09 08:30



И по GTV ги дават денно време от 8 и 14ч.
А за статията...каквото човек сам си направи няма как друг да му го направи...



Тема Re: Криворазбраната обич на баба и дядо...нови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Acя ()
Публикувано14.07.09 08:59



благодаря.



Тема Re: Криворазбраната обич на баба и дядо...нови [re: 3aиpa]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано14.07.09 09:47



Заирка, не мога да се сетя за кое филмче говориш, бе?!?!?!



Междудругото мисля, че всяко нещо е с възрастта си. И Коко, и Бела гледат джетикс, главно вечер от 8 до към 9 и неща. Има там някакви любими филмчета - май главно рейнджърите. И не виждам нищо страшно при положение, че цял ден е на градина, там е играл и комуникирал с приятели. Или пък както е сега по време на ваканцията - навън по цял ден. Снощи сме били до 9 часа на площадката с едно негово приятелче играха прекрасно.




Тема Re: Криворазбраната обич на баба и дядо...нови [re: cchery]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано15.07.09 16:32



това е заради БГ начин на живот, традиции, стравремски разбирания. Както вече писах преди малко потресена съм от живота тук, недоумявам хората как издържат. Детското затлъстяване е само един от проблемите. Простотията тук БГ е на много високо ниво и не знам колко твърд трябва да е човек и колко разумни децат трябва да има за да успее да се бори с нея. Аз си признавам че издадох багажа. Децата ми от как са тук само кроасани и бисквитки ядат и друго не лизват. С нетърпение очаквам да се върнем в къщи за да хапнат нещо нормално. За беля тукашното мляко не им харесва и го отказаха и него. Не вярвам като се върнем и видят познатите опаковки пак да се вдъхновят пак да го пият. Ама айде викам си да усетят и те че са ваканция да се покефят. Ама ако ще трябва да живеем тук на сух хляб ще ги оставя, ама само шоколад да нагъват няма да го бъде






Тема Re: Криворазбраната обич на баба и дядо...нови [re: NikiFin]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано15.07.09 16:58



Ами Ники, те от къде са научили, че опакованите кроасани са хубави. Явно някой им го е купил и са се усладили....Просто ги ограничавай и ще си спестиш главоболия. В крайна сметка не може всичко, което си пожелаят да става.



Тема Re: Криворазбраната обич на баба и дядо...нови [re: surfline]  
Автор fascinating oceanid ()
Публикувано15.07.09 21:53



сестра ми извади теслата и почна като някой даде нещо неподходящо да го взима от децата си на момента... както се сещате следва бесен рев от страна на детето... няколко язвителни реплики от сестра ми дали даващия е доволен от станалото, предвид факта че тя не разрешава това да се яде, независимо кой и защо го е дал...
следва мини скандал или не, но и в двата случая даващия си остава малко или повече, скрито ил явно гузен и следващия път като знае че вместо до радост това ще доведе до рев... започва да се въздържа...

макар и сестра ми да изглежда черната и да отнася някои коментари ...
всъщност е много права, ако нещо е неподходящо за детето, това кой и кога го е дал няма значение- взима се- ако не се взима значи не си толкова убедена че е неподходящо... и щом правиш компромиси, другите започват да разчитат на това.




Тема Re: Криворазбраната обич на баба и дядо...нови [re: fascinating oceanid]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано15.07.09 22:00



от цялата работа страдат децата... сестра ти е на 100 % и тази постъпка е последния й отчаян вик в борбата с бабите и лелите... но... децата го отнасят, за съжаление...







тинтири-минтири


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.