Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: Acя]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано28.07.09 15:58



Кукук...
На6ето ПЦ о6те не е оправено, комп.техникът ни няма много време в момента, така 4е 6те си по4акам, докато съм отново онлайн.



О6те не съм стигнала до родилното, 4акам майка ми от днес да ми прави компания у дома. Имам 4увството, 4е 6те пренося, но все пак има о6те седмица до термин, не се zнае до последно колко о6те 6те нося бебока в корема.

Виждам, 4е 4оки се е появила на хориzонта, вzех да се 4удя къде се е скрила. На мен болките в кръста ми се раzминаха, моето слабо място е отпред ниско долу, паре6та лека болка, особено след като стана от но6тен сън. По4нах и полулегнала да спя, коремът пре4и и опъва, малкият 4овек си е харесал дясната страна и я иzдува като балон.

Онzи ден правих питка с мая и голяма емоция бе6е в корема, раzлуля се целия, явно му се услади на детето. Така е и с динята.

Дано Weed да е родила ве4е, 4е не си е работа да 4ака6 бебето, а то да не иска да иzлиzа.



Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: -Randi-]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано28.07.09 18:03



Randi, дай на лично някакъв телефон да не ти изгубим спатиите, бе жена. Аз тъкмо си мислех за теб и дали ще устискаш до 2ри

.



Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: -Randi-]  
Автор Weed (шантавка)
Публикувано29.07.09 11:33



Бебка не иска да излиза....много е гадно това чакане


Днес съм на преглед и ако все още няма нищо утре влизам в болницата, а точно това не исках да става..исках ако може до последно да съм си в къщи!
Ранди, дано при теб всичко си дойде навреме и да не чакаш като мен!
Стискайте палци!



Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: Weed]  
Автор Mepиcлaвa (минаващ)
Публикувано29.07.09 12:06



стискам , стискам и с палците на краката даже





Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: Weed]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано29.07.09 14:36



и аз стискам...
няма да те вземат в болницата за да си лежиш там с тумбака

- ще ти предизвикат раждане - не се притеснявай... но като ти сложат система окситоцин си поискай и епидурална упойка, че иначе не се трае
леко и безаварийно
като се приберете в комплект да не забравиш да се похвалиш с новото попълнение



Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: Weed]  
Автор Acя ()
Публикувано29.07.09 16:24



Здравей Weed!
Разбирам те точно как се чувстваш. Когато бях бременна с първото си дете се наложи да ме вземат за следене след термина. Бях в болница около седмица преди да решат да ми предизвикват раждането. Няма да те лъжа беше ми ужасно гадно. Освен чакането, трябваше да търпя и раздялата с любимия мъж, и самотата и неизвестността на раждането-неща, които предполагам, че в момента също те вълнуват много. От далечината на времето, разбирам, че това е било за добро. Следяха всеки ден поведението на бебето-по два пъти на ден се правеха записи на тоновете, освен тях минавах ежедневно на следене от различни специалисти-я на доплер, я на други ехографии. Все пак по този начин те имаха ясна представа какво се случва с бебето и бяха готови във всеки един момент да ме засилят към родилната зала. Преносването на бебето крие своите рискове и за това едно такова взимане за наблюдение е най-отговорното решение. Аз съм сигурна, че всички тези неща си ги мислиш и си ги знаеш, просто исках да ти ги напомня. Спомни си, че ти предстои най-незабравимия трепет в живота-да станеш майка. Пожелавам ти да стане още днес, за да не се тревожиш излишно и да мине леко, а на финала лъвицата да е най-доброто, живо и здраво бебе. Помня себе си как ронех сълзи във фоайето на Майчин дом, а мъжът ми тогава, вече почудвайки се как да ме успокои каза: "тя сега седи вътре и се гримира и се разкрасява"
Я кажи къде ще раждаш





Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: Weed]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано29.07.09 16:47



Имаш и от нас със сигурност един чифт палци...за другия не мога да гарантирам

.



Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: Acя]  
Автор Weed (шантавка)
Публикувано29.07.09 22:46



Благодаря ви за милите думи!
То ще е направо на системата май, ами да видим до утре какво ще стане!
В Габрово ще раждам





Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: Weed]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано29.07.09 23:23



Weed, палци и от мен. Дано излезе бързо и безболезнено госпожицата

.



Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: surfline]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано30.07.09 00:00



Знам какво ти е..имах същата случка, като Ася..Преносих каката 10 дни, а Александър 6..
Малката кака се роди седмица по-рано, а баткото 40 дни по-рано..Честно казано, преносването е за предпочитане пред преждевременното..за това, ако всичко е ОК с бебче, нямаш никакви причини за притеснения..Природата си знае работата по-добре от всички таблици


Нчколко чифта палци и от нас..

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.