Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: Weed]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано15.07.09 14:16



Weed, няма гаранция, че след раждането няма да ставаме пак на всеки 1 час...

Зависи си от бебето- надявам се да не ми се налага подобно безсъние, още повече месеци наред.

А относно хъркането- преди няколко дена съм заспала така, че главата ми е била доста на ниско. Половинков ме събуди разтревожен, тъй като съм почнала да хъркам силно и той се притеснил, че нещо не е наред с мен. Брех, какви времена доживяхме!

А за чакането- и аз съм зачакала отсега, иска ми се и на мен по-бързо да минава и заминава това пусто раждане, но си правя сметката без кръчмаря!



Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: -Randi-]  
Автор Weed (шантавка)
Публикувано15.07.09 16:01



Да са живи и здрави бебоците и ние с тях, пък като се налага да ставаме ще ставаме

.
Нещо голямо шубе ме е хванало тези дни...а уж не съм бъзла пък...!



Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: Weed]  
Автор Acя ()
Публикувано15.07.09 16:07



Неизвестното е много страшно, наистина, но виж целият свят от там е дошъл и е минал по този път. Някои хора дори се навиват и на второ и т.н. деца

Страшно е, защото е неизвестно, но е и много хубаво. Понякога човек се оплаква, защото му е трудно, но дори и с тези трудности пак е приказно. Завиждам на това, което ви предстои, защото е незабравимо и осмисля човешкия живот.



Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: Acя]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано15.07.09 16:55



Евалата Асе





Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: bggal]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано15.07.09 17:06



Много точно написано! Силни, много хубави думи!





Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: bggal]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано15.07.09 17:07



И на мен ми хареса, чак ми се прииска второ, което ако може да родя нормално


Момичета, стискам силно палци на всички, на които им предстои раждане скоро. Много положително ме зареждат вашите емоции!



Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: flor4eee]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано15.07.09 17:34



Мерси, Флорче! Повечко стискане на палци никак няма да ми навреди!

Току-виж сме те навили за второ детенце!





Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: -Randi-]  
Автор steffy (познат)
Публикувано15.07.09 19:38



Ще се навиеш за второ, ще видиш!

Моят син като се роди, 3 месеца беше тъкъв рев, не се спря, не исках и да чуя тогава за още едно дете, но с времето нещата се променят!
Сега да се отчета, докторът, който ще ми прави секциото, ми потвърди за пола, че бебчето е момченце. Синът ми е най-доволен, че ще си има братче. Огледахме органите, докторът каза, че плацентата най-вероятно ще се образува по задна стена и ще ходя пак при него 16-20 седмица, а началото на август другият ми доктор от поликлиниката ще ми пусне изследванията, това е от мен засега, леко бремеене на всички и бързо и безпроблемно раждане на тези, на които им предстои в най-скоро време!



Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем!нови [re: steffy]  
Автор Mese4inka (пристрастен)
Публикувано15.07.09 21:35



Абе вие сте се разбързали да раждате, въпреки че в тези жеги (поне в БГ) е разбираемо донякъде, ама това си е незабравимо състояние (бременното), незабравимо изживяване (раждането), макар и по-екстремно в общия случай, и незабравими първи мигове с новородената обич. С носталгия ще се връщате към тези мигове един ден, ще видите ;)




Тема Re: Бременни коремчета люлеем, за бебетата си копнеем! [re: Mese4inka]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано16.07.09 10:11



"Синът ми е най-доволен, че ще си има братче."
Това се нарича мъжка солидарност.

И моя племенник на въпроса какво желае да има- братовчед или братовчедка, е отговорил кратко и ясно:"Братовчед."

Месечинке, тук поне времето е поносимо топло, даже следващите дни върви към разваляне, което само може да ме радва.
А нетърпението е свързано с желание да гушнеш най-накрая малкото човече, да се видите и запознаете лице в лице. Може и носталгия по бременния корем да ме тресне след това , но засега в мен надделява желанието да изпитам т.нар. незабравими първи мигове с новороденото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.