Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Спам, клюки, раздумка на по локумканови  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано08.07.09 12:14



Мацки, пускам нова тема с риск да иззема функциите на модките, ама оная е мнооооооооооого дълга вече. . Ето го и прозорчето, което мъжа на Галето е снимал



дерзайте какво си е мислил и чувствал снимайки го. Или пък кажете вие какво чувствате.

Тази я отварям с идеята да си продължим дискутирането за изборите, билките и всичко останало от предната. И междувременно за всички почитатели на Нешънъл джеографик да ви кажа, че в новия си брой Нешънъл джеографик публикува статия за българската част от Дунава. Ето малко снимки оттам




Тема Re: Спам, клюки, раздумка на по локумканови [re: cchery]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано08.07.09 13:04



Снимката ми напомня за Русе и детските години...при баба, следобед, гугутки.

Много исках за сватбено пътешествие да се разходим с корабче по Дунав, но не се предлагаше такава услуга. Жалко....



Тема Странични ефекти от консумацията на биранови [re: cchery]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано08.07.09 13:10



В следствие на празничното настроение и частичното пристрастяване към бирата, което се наблюдава, Комисията на потребителите изказа своето одобрение за поставянето на следните надписи на етикетите на бутилките, кутиите и камионите с бира. Всички те започват с надпис „ВНИМАНИЕ!”

Консумацията на бира ви кара да мислите, че шепнете, когато не е така.

Консумацията на бира е Фактор от Особено Важно Значение, когато танцувате така, както никога не сте искал.

Консумацията на бира може да ви помогне да разказвате отново и отново някоя особено отегчителна история, а приятелите ви да се опитват по най-възпитания начин да намерят нещо тежко, с което да ви накарат да млъкнете.

Консумацията на бира може да ви накара да искате да „казете нестата такиви каквито съ”.

Консумацията на бира може да ви накара да мислите, че бившите ви любовници искат наистина много да си говорят с вас в 4 часа сутринта.

Консумацията на бира може да ви накара да се питате какво се е случило с костюма ви предишната нощ. Още по-лош вариант е, когато се чудите къде точно са панталоните и бельото ви.

Консумацията на бира може да ви накара да вярвате, че притежавате мистични Кунг-Фу умения. Това се отнася и за таланта ви на певец и кариерата на учен, за която мечтаете от дете.

Консумацията на бира може да доведе до събуждане в компания, чийто вид, порода и име вече не можете да си спомните.

Консумацията на бира може да ви даде криле за малко и тежки окови за повече от малко.

Консумацията на бира води до неправилно разчитане на посоките на компаса, докато останалите ориентири са съвсем замъглени. Най-леките възможни последствия в този случай са необясними синини по тялото.

Консумацията на бира може да превърне искреността ви в грубост, а учтивостта в страст.

Консумацията на бира може да създаде само у вас впечатлението, че сте по-силен, умен и красив от някой наистина, наистина голям тип. В този случай ефектът се нарича „опасна илюзия”.

Консумацията на бира може да смали света и да увеличи вашите желания. Възможностите обикновено остават непроменени.

Консумацията на бира НЕ може да ви направи невидим и НЕ може да ви помогне да минавате през стени.

Консумацията на бира може да ви направи смел и устремен и… да ви научи да отстъпвате и да падате.

Консумацията на бира може да ви накара да мислите, че хората се смеят ЗАЕДНО с вас.

Консумацията на бира може да направи в спомените ви пробойни като на потъващ кораб, когато много часове и места просто ги няма.




Тема Re: за билкитенови [re: cchery]  
Автор Дaфнa (кукувица с ято)
Публикувано08.07.09 14:12



Снимката не ми харесва и няма да я разглеждам с подробности. Има нещо зловещо, изолирано, самотно, изпуснато, занемарено и...изоставено. Втриса ме, като я гледам.


За билките

По-приятната тема
Ходя при един билкар Еньо Миланов, който винаги е помагал на децата ми.
За мен бях писала веднъж...погледн ами в очите и ми каза, че не чувам с едното ухо :))) Всеки друг би казал кръста, яйчниците, главоболие, преумора и т.н. :))) Позна човека.
Общо взето е тайна какво точно има в пакетите, той казва, но не можеш сам да си ги изпишеш. Отиваш, гледа ти ирисите, ако искаш му казваш за какво отиваш и ти дава билките и дозата.
Той излекува Любака от алергията...ако помниш...или май не пишеше тогава..на 1г2м детето ядеше само 4храни. Алергичен, заведен в ЗК, мляко с протоколи, диети, отврат. Можете да си представите какво е едно толкова голямо дете да не пипа никога и нищо от масате и да го кара само на лечебно мляко, ориз, пуешко и моркови. И последният при който не бях ходила от препоръчаните места беше той. Изписа пакет билки, пи ги детето по схема и за месец прояде сума храни. После го пазих, де, страх ме беше и до 3 г съм го лишавала от доста неща.
Сега Павката имаше диария, която я влачи три седмици и нямаше спиране. Нищо бактериално, нищо вирусно, строга диета и пак....човека изписа билково чайче, давах го и за един ден се оправи.
Кофтито е, че приема само определени дни от седмицата, със записване.
Продава и един балсам "Жули", който смешно или не, лекува всичко...абе, звуча хахаво, аз по принцип не разчитам или вярвам на такива лечители, но не мога да излъжа. Помага ни в нужда.
А и още нещо..например, ако имаш проблем със сърцето, а той види с червата- кажеи му. Ще извади една дебела енциклопедия, в която има връзка м/у органите. Такъв беше случаят с мъжа ми - проблеми с тънките черва. И мъжа ми си мълчии гледа подозрително. И аз му казвам, а сърцето кака му е, защото има аритмия и проблеми? И човека каза, че сърцето му е напълно здраво и всичко идва от червата...извади една книга с човешката анатомия, нямакъв учебник и показа връзките...
Улях се вписането :) Ама съм доволна от него...има и недоволни, но мен ме кефи :)



Тема Re: Спам, клюки, раздумка на по локумканови [re: нeмиpницa]  
Автор Дaфнa (кукувица с ято)
Публикувано08.07.09 14:15



Ееее...предлага се. Всяка събота сутрин от 9ч, в Свищов. Ние бяхме там поминалата седмица и изпуснахме съботата, та се возихме в неделя до Румъния. До там има редовен кораб по разписание. Пътува се един час.
Иначе другата разходка (ходи се и до някакъв остров) е 2-3 часа.



Тема Re: за билкитенови [re: Дaфнa]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано08.07.09 15:51



Може да пуснеш по едни координати на Лични...



"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Казармата - до Щурецанови [re: cchery]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано08.07.09 16:07



Да преместя темата тук, че там скоро ще ни врътнат ключа.

Нямаш представа изобщо за какво говориш, за да твърдиш че си за казармата.

В никое нормално общество не е нормално да ЗАТВОРЯТ човек, някъде (в случая казармата), където нормалните закони на страната не важат, за определен период от време, ПРОТИВ НЕГОВАТА ВОЛЯ!!!

За майчините синчета и за поличките, сте си виновни вие, че така си възпитавате децата (не говоря конкретно за теб, по-принцип).

и накрая я ми кажи искаш ли твойте синове да преживеят (ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ЧЕ НЕ Е ЗА ХОРА СЪС СЛАБИ СЪРЦА НАСИНДА ДА НЕ ГО ГЛЕДА)



предполагам ще опонираш, че това е от Русия, но същото се случваше и в нашата армия, гарантирам го и на съответният офицерски и генералски състав не му пукаше, напротив насърчаваше го.

В заключение в армията се научаваш само на едно - КАК ДА СКАТАВАШ от работа и как да станеш МЪРДА ако ти отърва.



Тема Re: за билкитенови [re: **щypчo**]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано08.07.09 16:09



А може и на служебни.

Аз съм чувала за този човек от друго място и то по повод лечение на рак и по-скоро метастази.

Дафна, наистина не съм знаела за проблемите ви по онова време - просто не съм писала. Звучи много гадно и сигурно е било така. Моите деца засега са нямали сериозни проблеми като изключим слънчевата алергия на Коко от миналата година, която отново с хомеопатия и тогава и сега изчезна за 3-4 дена. Както и моята, която е с по-стара дата и се повлия от едни "елементарни" хомеопатични топченца.




Тема Re: Казармата - до Щурецанови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано08.07.09 16:16



Виж, прав си за едно..
Нямам представа ТОЧНО за какво говоря във вида му в който е било тук.или в който е в Русия..
Това, което продължавам да твърдя е, не, че искам някой да е затворен против волята си, а това, че мъжете (повече от жените) имат нужда да се отделят от удобството на дома на мама и..да се поставят в условия на оцеляване сред себеподобни..
Признавам,че мъжете с опит в казармата са по-запознати от мен с възможните извращения..
Не съм ЗА извращенията..
Ако се намери друга форма на отделяне от мама..ОК..нека не се казва казарма..
При висички случаи, но повече мъже няма да им хареса да са далеч от мама..и в компания само на себеподобни.. Явно от там тръгват и извращенията.. Ти като мъж..имаш ли идея защо? Липса на контрол? Или..изпростяване..
От къде идва проблема в казармата според теб?

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Re: Асе,нови [re: cchery]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано08.07.09 16:17



Отговарям на поста ти за гласуване на българите в чужбина от предишната тема.
Без да се засягам лично, защото аз така или иначе не гласувах, но... ако утре реша да се върна в България, защо днес да нямам право да гласувам?
А на двойното гражданство какво му е лошото - извън контекста на изборите и проблема с турците?
Детето ми като е наполовина българче, наполовина холандче, как да избера каква националност да му дам...
Не казвам, че съм съгласна турците да идват от Турция и да гласуват за ДПС, но по някакъв друг начин трябва да се ограничат правата им, не с такива генерални мерки като забрана за гласуване на българите в чужбина или премахване на двойното гражданство. Има си примерно определени ограничения за хората с двойна националност - не могат да служат в армията, да са част от националните отбори по футбол

и пр., по-скоро нещо такова да се направи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.