Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Лятна спам-канови  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано03.07.09 08:56



Айде на чисто



Hot stuff

Тема Добре се завърнали на анамаринови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано03.07.09 09:39



Децата верно пораснали, обаче Тончо ми изглежда като 3 и нагоре голямо детенце - много красиво момче! И вие вече си имате пораснали деца - сигурно ви е било доста по-лесно от преди години с тях. А пък ти, ани, си много готина мацка.......... независимо, че отдалече.



И всички вие от Варненската завера - ми и аз искам бре на тая база......... пъхнете ме в багажника, ще пътувам като куфар.




Тема Нов метод за "онези дни"нови [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано03.07.09 10:12



Някоя мама да е ползвала

? Аз съм чувала за нея, но сега се разговорихме с Асето, че май е доста по-хигиенично от тампоните и по-удобно от превъзрочните материали . Самият факт на изглежда по-лесен и удобен, но незнам какво е чуството. Споделете ако има мами с опит с този вид модернизиране

Hot stuff

Тема Re: Нов метод за "онези дни"нови [re: jana]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано03.07.09 10:14



Нямам опит, но определено ме ококори!





Тема Re: Нов метод за "онези дни"нови [re: bggal]  
Автор Acя ()
Публикувано03.07.09 10:17



и аз се ококорих сутринта

, ама ми звучи супер



Тема Re: Нов метод за "онези дни"нови [re: Acя]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано03.07.09 10:21



Как се вади това нещо? Няма ли опасност да се напъха твърде надълбоко? Бройте и мен към ококорените





Тема Re: Нов метод за "онези дни"нови [re: _dexter_]  
Автор Acя ()
Публикувано03.07.09 10:25



ами сигурно се дръпва това дългото. ама дали няма да се изсипе....един бог знае



Тема Re: Добре се завърнали на анамаринови [re: cchery]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано03.07.09 10:26



Ми разходете се до Варна и ще ви водим. На Коко много ще му хареса, защото нашите приятели имат три момчета. Най-големият е на 10, а другите двама на 6 и на почти 5. Пада страшна игра. Белка ще трябва принцеса да я назначим. На понито

.



Тема Re: Нов метод за "онези дни"нови [re: _dexter_]  
Автор snich (top4o)
Публикувано03.07.09 10:27



Много интересно


Не ме притеснява до къде ще се пъхне,а като го вадя няма ли да се разлее



Тема Re: Нов метод за "онези дни"нови [re: snich]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано03.07.09 10:32



И да се разлее ти го вадиш в тоалетната, според мен е по-добре от риска да се скъса кончето

От хигиенна гледн аточка според мен е много по-добро от познатите ни тампони, поне държи "мръсната" кръв далече то стените и опасността от появата на бактерии е нищожна. Само незнам ако полегнеш дали не се кламбучка, какво е изобщо усещането да си ходиш по улиците с такова чудо. Но определено мисля като се върна от морето да си поръчам едно и да се пробвам

Hot stuff


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.