Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ИНИЦИАТИВИ на клуба  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано01.07.09 12:00



И така да се почваме. Оказа се, че няколко човека имат идейки. Споделяйте и предлагайте. Аз ще го направя с другия си пост като формулирам инициативата директно в заглавието - да се знае за какво става въпрос, след което се захващам на работа, че ........






Тема Re: ИНИЦИАТИВИ на клуба [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.07.09 12:01



Мен ми хареса инициативата за боядисването на детските катерушки и люлки по площадките.
За растенията няма да се включа, че с тия алергии не смея вече, ама ако се наложи с орбазон в ръка ще копая



Hot stuff

Тема Re: ИНИЦИАТИВИ на клуба [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано01.07.09 12:06



Другата ми идея, е непотребните играчки, дрешки и книжки да се опаковат за различните възрасти и да се свържем с домове, които имат нужда от такива неща!

Може всеки да отделя минимална сумичка от бюджета си и накрая пак в някой дом да се купят най-необходимото, било храна, памперси или каквото кажат.



Тема Да посадим дирска горичка! [re: cchery]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано01.07.09 12:07



Предлагам да проучим начина, по който бихме могли да насадим дръвчета на оголено място в града, в който живеем или извън него. Да уточним ден и час. И да го направим. За момента нямам дори конкретно място да предложа, така че разчитам на вас. Дано да има и мама с лесотехническо или аграрно образование да каже кога се садят дръвчета, кои са най-подходящи за градска среда и всички подробности. Аз съм садила кайсии, череши, праскови, ябълки и сливи, ама това с нищо не помага......






Тема Re: Да посадим дирска горичка!нови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.07.09 12:19



За посадъчен материал със сигурност мога да кажа, че се осигурява от съответното лесничейство. В другата тема бях писала кога и как се сади, но ето и тук линк -

- техники, пинизи за "децата на асфалта"

Добавям и два интересни сайта, които не е зле да проучим и държим под око за инициативите им> - най-малкото, което може да се направи е да си отворим очите. Като цяло много хубав сайт - обърнете внимание на препратката към



Тема Re: ИНИЦИАТИВИ на клубанови [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.07.09 12:19



Аз това го правя на всеки 2 месеца.



Hot stuff

Тема Re: ИНИЦИАТИВИ на клубанови [re: Nasinda]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано01.07.09 12:22



Освен това идва септември и можем да потърсим от домовете деца, които имат нужда от канцеларски и учебни материали. Предполагам, че са доста.



Тема Да направим нещо на 11 и 12 юлинови [re: Nasinda]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано01.07.09 12:40



Значи за този уикенд бих могла да събера и опаковам дрешки, които не ми трябват, както и играчки на децата. Ако и другите сте ок, можем колективно да ги занесем в някой дом. Трябва да си призная, че не знам къде. Но пък все някой ще има идея.

КОМПЛЕКС ЗА СОЦИАЛНИ УСЛУГИ ЗА ДЕЦА И СЕМЕЙСТВА - ГР. СОФИЯ - в този комплекс сме носили веднъж дрехи и играчки. Мисля, че беше в звено "Майка и бебе". Там събират и стари уреди, които по принцип ние хвърляме, а някой се нуждае от тях. И тук имам какво да занеса и оставя.




Тема За дарение по домоветенови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.07.09 12:40



е най-в час lavender

Hot stuff

Тема Re: За дарение по домовете [re: jana]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано01.07.09 12:59



Вижте и в





Hot stuff

Редактирано от jana на 01.07.09 13:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.