Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 3D анимация и дете на три години?нови  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано28.06.09 14:54



Здравейте майки. Имам покана за 3D анимация "Ледена епоха 3". Обаче, дъщеря ми е на три години и половина. И се чудя, дали ще издържи цялото филмче, а пък на мен лично много ми се гледа... преди почти два месеца я водих на цирк, поседяхме пет минути, и ми каза "Хайде да си ходим, не го искам вече този цирк!!!" И си тръгнахме... преди половин година пък баба й я води на куклен театър - по същият начин - на десетата минута са си тръгнали... и не знам как да постъпя... дали не е по-добре да я оставя, и да изгори другото място от поканата, или да я взема, пък после аз да гледам филмчето отделно... Имате ли опит с вашите деца и подобен казус?





Тема Re: 3D анимация и дете на три години? [re: _parvaty_]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.06.09 15:20



Аз лично не съм водила дъщеря си на 3D още и незнам дали ще го направя скоро. На театъри обикновенно кино ходи и издържа, но аз лично съм била един път и ми стана лошо с очилата.



Hot stuff

Тема Re: 3D анимация и дете на три години?нови [re: _parvaty_]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано28.06.09 15:40



Аз лично не съм ходила с дете на 3Д. Преди години ходих с двете каки (на 3.5г и на 5г) на Парижката Света Богородица и.... малката го проспа ( въпреки силния звук), а голямата издържа геройски..
НО като цяо това е доста шумно място и не бих повторила..
АКо има на кого да я оставиш, отиди да изгледаш 3Д анимацията с приятелка или приятел .. Ако нямаш избор- пробвай.. Винаги можеш да отидеш да го изгледаш и друг път.. Може пък детенце да е издържливо..



Александър съм го водила на куклен театър веднъж. Издържа до края, но последните 20-тина минути вече загуби интерес..

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: 3D анимация и дете на три години?нови [re: _parvaty_]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано28.06.09 15:51



Веднъж съм ходила и определено мога да кажа, че няма да повторя. излязох с главоболие от салона, шума беше прекален поне за мен. Дъщеря ми , тогава на 8г. се разплака в началото, докато даваха реклама на филм с динозаври и искаше да си тръгнем веднага...е успокои се и изгледа филма.



Тема О, благодаря ви, майки, решено,нови [re: _parvaty_]  
Автор _parvaty_ (наистина)
Публикувано28.06.09 17:07



няма да водя детето с мен... точно за това ми беше питането, защото четох някъде, че 3 Де анимацията има въздействие върху нервните рецептори - синапсните връзки - при зрелите хора, и човек не бива да се излага на това повече от 40 минути... а, все пак, говорим за дете... Благодаря ви за отзивите, ще отида сама... уви, установи се, че аз съм единствения човек, който няма партньор, и просто нямам свободен единичен приятел

Но, до вторник все ще измисля нещо Още веднъж ви благодаря



Тема Re: 3D анимация и дете на три години?нови [re: jana]  
Автор irisss (непознат )
Публикувано29.06.09 09:58



az pak nikoga ne sam hodila bi li mi kazala za kakvo stava vapros



Тема Re: 3D анимация и дете на три години?нови [re: irisss]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано29.06.09 11:41



Дават ти едни очила, слагаш си ги и виждаш всичко пространствено. Летят около теб разни герои, подават ти ръка и т.н.

По темата - да, ние ходим често на 3Д кино с малката (3,5 г. е също) или на тези, които се "клатят", но на кратки прожекции - 35-40 мин. максимум, иначе ситното го хваща съклет.
Трик, за да не ви става лошо с очилата е да ги сложите много добре на носа, за да са стабилни и да няма "луфт" от страни през който погледа да се разконцентрира.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.