Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Почина Майкъл Джексън  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано26.06.09 10:44



Момичета, чухте ли?


Аз леко се шокирах, никога не съм била най-върлата му фенка (всъщност покрай моя мъжа чух някои изключително стари и приятни неща), но ми стана тъжно...
Поздравявам ви с тази песничка: , специална е за нашето семейство, понеже моя мъж е Бен.
Поклон пред паметта му!

Редактирано от flor4eee на 26.06.09 10:46.



Тема Re: Почина Майкъл Джексъннови [re: flor4eee]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано26.06.09 10:48



Дааа, прочетох рано-рано тази сутрин. Стана ми тъжно, аз съм му фен, макар и не от най-верните..... Но имам много приятни спомени с неговата музика, а сега вече го няма......
п.с. линкът нещо не ме праща където трябва



Тема Re: Почина Майкъл Джексъннови [re: flor4eee]  
Автор Acя ()
Публикувано26.06.09 10:51



много тъжно, наистина, макар и да не е неочаквано...
много жалко и за Фара Фосет, която също е починала след няколко години борба с рака





Тема Re: Почина Майкъл Джексъннови [re: _dexter_]  
Автор Acя ()
Публикувано26.06.09 10:58







Тема Re: Почина Майкъл Джексъннови [re: flor4eee]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано26.06.09 11:00




Толкова много съжалявам. Той беше създател на цял един стил в музиката, танците, стила на обличане. Баща ми ми донесе от Япония негови клипове във времето на комунизма и съм му разучавала стъпките, особено на Smooth Criminal. Не можах заради тъпия социалистически строй да отида на нито един негов концерт. Порвият оригинален негов албум си купих години след като падна. Ние тук в соц Бг нямахме достъп до оригинална музика, не можехме да гледаме клипове, да ходим на концерти. Мразя го тоя социализъм! Дето ми предлагаше концерти на баба Лили и на братя Аргирови! И сега няма да мога да го видя.
Така си умират моите кумири, преди да съм успяла да ги чуя и видя на живо.
Потресена съм! Въобще не ме интересуват обвиненията в педофилия. Винаги са ми се стрували изнудване на един от най-богатите и едновременно най-беззащитните...
Невероятен глас, танцьор, музикант...
Почивай в мир...



Тема Re: Почина Майкъл Джексъннови [re: tswete]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.06.09 11:25



Oh tcvete kakvo govorish? Kak ne te interesuvat obvineniata v pedofilia? Mi ako be6e tvoe detence zameseno? Az sam vijdala s o4ite si bogati pedofili kak kupuvat bedni deca i e otvratitelno. Tova e bolest. Zaradi tova ne go haresvam jakson. Leka mu prast dano nameri pokoi nai nakraia.
Nedei da mrazi6 soca tcvete bila si svidetel na unikalno vreme kakto i da te e osakatilo te e i obogatilo :-).





тинтири-минтири

Тема Re: Почина Майкъл Джексъннови [re: flor4eee]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано26.06.09 11:26



Признавам си, че съм много тъжна - винаги съм му била фенка, имах билети за концерт в Лондон...Израстнах с музиката му и често си я тананиках.
Майкъл винаги ще остане в сърцето ми

.




Тема Re: Почина Майкъл Джексъннови [re: 3aиpa]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано26.06.09 12:13



Ми не вярвам на тези обвинения. Освен това вече имам дете и мога да кажа най-отговорно - никога няма да си оставя детето далеч от мен, особено на непознат човек, пък бил той и MJ. Така че не ми говори за моето дете.
Забравя се огромната благотворителност, кампании...
Не си падам по родители, които оставят децата си, а после си търсят причина да изнудват човека, който се е грижил за тях. Свидетел съм на много необосновани обвинения спрямо известни хора заради пари. Освен това има влязло в сила съдебно решение по всичките дела.



Тема Re: Почина Майкъл Джексъннови [re: flor4eee]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано26.06.09 12:22



Мир на душата му.



Тема Re: Почина Майкъл Джексъннови [re: tswete]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.06.09 12:51



Аз също смятам, че не беше виновен, много бързо се забравя всичко добро от друга страна

Израстнах с песните му, а първата ми видоекасета беше Трилър, която знаех на изуст .... Въпреки, че сега не слушам неговата музика ми е тъжно
Мир на праха му, гении беше

Hot stuff


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.