Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Как се чувствате в клуба?  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано22.06.09 17:04



Темата е изцяло, за да можем с Яна да си сверим часовниците. И предварително благодарим на всеки, който даде мнение - ще се радваме особено, ако се включат новите мами и кандидат-мами,



С две думи - как се чувствате в клуба?
Имате ли нужда от повече информация? Ако да - какъв тип(бременност, раждане, кърмене, захранване, двигателно и психологично развитие на бебето/детето и пр.)?
Има ли нужда от повече "различни" теми, които не са директно свързани с бременността и майчинството?
Бихте ли желали някаква промяна в администрацията на клуба?

И изобщо каквото друго ви хрумне...Давайте! Клубът се прави от клубарите



Тема Re: Как се чувствате в клуба?нови [re: surfline]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано22.06.09 21:38



Сърф,Яна,клуба е страхотен!Фактът,че преди време само четях,а от скоро и пиша,говори,че се чувтвам добре тук.Не мисля,че има нужда от някаква промяна,на мен ми харесва клуба такъв какъвто е.





Тема Re: Как се чувствате в клуба?нови [re: more.more]  
Автор Mese4inka (пристрастен)
Публикувано22.06.09 21:46



Не съм нито от най-новите, нито от най-старите присъсвтащи мами, но си имам мнение

Чета доста полезни мнения тук и най-вече клубчето си има настроение и собствено излъчване... Иначе откъм информация, никога няма да се оплача от още За каквото и да било.




Тема Re: Как се чувствате в клуба?нови [re: Mese4inka]  
Автор deskata1O2O (новак)
Публикувано23.06.09 06:38



Аз съм от скоро но много ми харесва клубчето дори си намерих приятелка.Понякога и аз пиша но повечето време чета мненията на момичетата.Много полезни неща научих и ще продължа да влизам стига да имам време.Супер сте........



Тема Re: Как се чувствате в клуба?нови [re: surfline]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано23.06.09 07:06



Само ще кажа, 4е се обрьщам кьм вси4ки вас за вси4ко за което не сьм сигурно или незнам. Винаги знам, 4е мога да раз4итам на мамите тук! Наистина се 4увствам много уютно.



Тема Re: Как се чувствате в клуба?нови [re: surfline]  
Автор Дaфнa (кукувица с ято)
Публикувано23.06.09 09:06



Клубчето го правят пишещите майки...и предполагам повечето са тук, защото търсят комуникация с подходящи хора, а не толкова за информация. Търсят мнението на конкретни, познати и симпатични

мами.
Така, че ви не можете да направите нищо по-добро от това да продължавате да модерирате чудесно клубчето и да ни събирате по-честичко

Лично на мен са ми по-интересни "различните" теми, но и аз съм по майчинските клубчета вече.... близо 5 години Тук съм заради хубавите хора. Естествено, че в началото съм предпочитала полезните за бременноста и отглеждането теми. Сега ми е писнало и търся разнообразие.
В този смисъл, всяка майка пишеща тук има различни интереси, което това прави клубчето интересно, с разнообразни темички и има за всеки по нещо

Не се притеснявайте за нищо. Важното е, че поддържате чудесен дух и отношения в клуба. Целувки и за двете ви



Тема Re: Как се чувствате в клуба?нови [re: bggal]  
Автор Mepиcлaвa (новак)
Публикувано23.06.09 09:12



Споделям изцяло мнението на bggal :

"Само ще кажа, 4е се обрьщам кьм вси4ки вас за вси4ко за което не сьм сигурно или незнам. Винаги знам, 4е мога да раз4итам на мамите тук! Наистина се 4увствам много уютно."

С развитието на бременността, а след това и с раждането на нашите деца ще се появяват нови и нови въпроси, но ние знаем, че можем да зададем своите въпроси и да получим техните отговори в нашия клуб.





Тема Re: Как се чувствате в клуба?нови [re: Дaфнa]  
Автор ivetoii ()
Публикувано23.06.09 10:03



Много се радвам, че го има!!!! Когато не съм сигурна за нещо чета стари теми или задавам въпрос. Предпочитам да прочета мнение на друга майка как се справя с дадено нещо и досега всичко ми е било полезно. Аз живея в София, Младост 1А. Тук се преместих след раждането на детето и нямам много познати. Ако някой от вас е в квартала може да разхождаме заедно малките, че е доста скучно сам!!!!! Е мейла ми е на разположение!!!!





Тема Re: Как се чувствате в клуба?нови [re: surfline]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано23.06.09 10:14



Още вчера щях да пиша, но не съм нито нова, нито кандидат-мама, затова се спрях. Наистина на нас - старите клубари, ни е интересно и някак си у дома тук. Важно е дали клубът допада на новите или се чувстват изолирани и неполезни...
Въпросът на Сърфа ми дойде някак очакван - преди няколко дни ми направи впечатление една от закованите теми, започната от майка, която за кратко ни беше модератор. И си спомних какви борби бяха, какви драми покрай тия модераторски избори. И хоп, след няколко дни - тази темичка.

Аз все още поддържам връзка с Елфчето и мисля, че модераторите в Дира добре си вършат работата - в клубовете се спазва нормален тон и дух, без изстъпления. Но си спомних и горещите емоции преди да се изберат Сърфчето и Яна.
Опитвам се от месец да накарам моя бременна приятелка да влиза в клубчето. Тя имаше много проблеми със задържането, но този път всичко изглежда ок. Дано удържи до края. Но покрай един друг известен мамешки клуб, на който ми каза, че винаги попада като търси нещо в нета, не ще и да чуе за майчински клуб. Е, как да й обясня, че тук никой няма да я уплаши или нападне, че клубът ни е добронамерен и информативен? Като има такъв крещящ пример за обратното.
Харесва ми администрацията на клуба, понеже това е въпросът

... И ние си имаме дрязги, не сме съвсем "вчесани" (да не си помисли някой, че сме твърде послушни)...
Мисля, че различните теми са достатъчно, даже ми се струват все по-малко бремелинските въпроси, кърмене и т.н.
Май с порастването на децата ни и клубчето ни порастна...
Просто или ни е време да повторим, за да върнем отново в клубчето бремелинския и бебешкия дух или пък да се отворим за нови клубарки...



Тема Re: Как се чувствате в клуба?нови [re: tswete]  
Автор Mese4inka (пристрастен)
Публикувано23.06.09 11:35



Цвете сега ми припомни драмите преди избора на Яна и Сърф4ето за модератори... беше доста напечена обстановката и неприятно визлането в клуба тогава...
Относно темите, доста са разнообразни и вярно, малко маминксите теми като че ли понамаляха, но то е нормално бременнеш, раждаш, отглеждаш детето и интересите, и темите които ни вълнуват се менят...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.