Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема 2006ти набор: мишлета с любопитни нослетанови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано02.01.09 14:58












Набор 2006 от клуб „Бъдещи и настоящи мами – Хепи мама

ЯНУАРИ
Steffy - Валентин - 19.01.2006-та във Весела – Пловдив
Nasinda - Александра - 24.01.2006 - София
surfline – Симона - 25.01.2006, 6.14 ч

ФЕВРУАРИ

МАРТ
jenny motohand – Рая – 13.03.2006г.
Sabby
Чaeнaтa Ян - Тони - 26.03.2006г. в 00,30часа, Света София

АПРИЛ
poзi4ka – Борис - 2 април 2006 г в Правителствена болница в София
оni – Йоанна, 6. 04.2006г.-Майчин дом Варна
Raboteshtata – Борислава -21 април в 11:15ч в Света София
VIF – Максим - 25.04.2006 г
ДжастаПраста – Искрен - 28.04.2006г, в АГ болницата в Русе

МАЙ
cchery – Белослава - 6.05. в Окръжна болница София
Zori_D – Илия - 14.05.2006

ЮНИ
dekika – Мартин – 02.06.2006 в Св.София
TCP/IP - Вики - 21.06.2006 в гр. София


ЮЛИ
щурчо - Александър - 3.07.2006г., Майчин дом в 7.05ч.
Заира – Зима, 20.07.2006 – Варна

АВГУСТ
rostigg2 – Станислава - 10.08.2006 във Варна
vkw - Андреас - 25.08.2006 , Дания

СЕПТЕМВРИ
Ася – Габка – 13.09.2006 в Окръжна болница София

ОКТОМВРИ
deeper_m - Петър - 6.10.2006 год.
Kitten - Александър – 18.10.2006 год.
еlito1 – Габриел – 20.10.2006 год.



НОЕМВРИ
75capricorn - Борис - 01.11.2006
tyfi – Йоан - 7.11.2006г

ДЕКЕМВРИ
dessbess - Анна - родена на 9.12.2006 г. в Майчин дом
leysi - 27.12.2006 в частната Св.София

Ако съм пропуснала някого - метнете ми една "Бележка".

Редактирано от surfline на 02.01.09 15:07.



Тема Re: 2006ти набор: мишлета с любопитни нослетанови [re: surfline]  
Автор *choky* (deeper_m)
Публикувано03.01.09 08:39



Записвам се при мишлетата с любопитните нослета...Цял ден стоя празна темата....





Тема Re: 2006ти набор: мишлета с любопитни нослетанови [re: *choky*]  
Автор VlF (щастлива мама)
Публикувано03.01.09 19:39



За много години майчета!!!
От мен - здраве, щастие, късмет в дните занапред!!

Ние се завърнахме благополучно от Гърция, а аз разтоварих страхотно ... Посетихме доста места, доста неща научихме, а НГ парти макар и само с гръцка музика ми хареса много. Имахме посещения на забележителностите в Кавала, минахме през Александрупулис и Ксанти, нощувки и разходки в Паралия Катерини, екскурзия до скалните манастири в Метеора и накрая панорамна обиколка на Солун и забележителностите му. Снимки ще качвам утре, ако успея преди да вземем Макс.

Хайде да ви чуем и вас нъкъде сте в новата година





Тема Re: 2006ти набор: мишлета с любопитни нослетанови [re: VlF]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано04.01.09 18:17



Е то при тая програма бива и да не разтовариш

. Лелееееее, добре сте се размиткали. Снимки има ли, или догодина!?!?!

Ние навлязохме с бодра стъпка в новата. Бяхме на гости, ден по-късно у нас имаше гости и Бела стоя будна до 1 и нещо и скачаха с момиченцето на приятелката ми от раклата на спалнята цяла вечер. Откъде толкоз сили, не знам. Но беше забавно. На другата сутрин стана в 11.15. И въобще цялата ваканция не се е събуждала преди 10 часа.

И днес имахме гости. И от утре................ трудно ми е да си го представя, но аз на работа, Гредко на работа, децата по градините. Хем ми е мъчно, хем ми е готино. Май ще да е от бирата, която изпих преди малко.

Да си похваля Белащица - станала е толкова добро дете. Слуша, разтребва, подрежда, облича се, мие зъби без гък да каже. МНого рядко си проявява телешкия инат. Пее ми сума ти песни вече и гледа по половин час детско заедно с батко си. Което в превод означава - половин час почивка за нас. Снощи Гредко я бъзикаше нещо, че била болна, че била маймуна и тя в отговор се спря, погледна го сериозно, извади показалец и със суперсериозен тон му рекна: "Ти си болен маймун!" Аз се насрах от смях, а маймунът млъкна.




Тема Re: 2006ти набор: мишлета с любопитни нослетанови [re: cchery]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано04.01.09 20:08



Това с маймуната ми хареса!



А Личката като не му изнася нещо и го помолиш например, и казва:
- Аз съм малък и не умея да направя,,,,,,,,!



Тема Re: 2006ти набор: мишлета с любопитни нослетанови [re: Zori_D]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано04.01.09 21:04



А моето мишле тази вечер за първи път от 2 седмици хапна нещо по-течно! Ура!


Сега раздава команди: "Отивай да папкаш", "Отивай да нанкаш", "Легни", "Седни" с уникална интонация и безумно изражение...
Хилиме се като репи нон-стоп....май това е най-страхотната възраст, а?!



Тема Re: 2006ти набор: мишлета с любопитни нослетанови [re: dessbess]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано04.01.09 21:25



Ей браво за напредъка!



Тема Re: 2006ти набор: мишлета с любопитни нослетанови [re: surfline]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано07.01.09 21:51



Искам да ви споделя какво измислих относно прекратяването на диетата ала Дюкан на Ани..


То много не ми е до смях, имайки предвид какви щуротии се наемам да измислям саммо и само да благоволи гяволето да хапне нещо свестно...
Вчера докато ми буташе ръцете и разплискваше наоколо манджата изведнъж реши, че иска Данонино! Останах като гръмната, защото всеки пък, когато съм й го предлагала е извръщала глава с погнуса... Добре че имах в хладилника едно и след като го изяде ревна за още...Добре де, ама в 20.30 ей сега ще скокна до магазина - реших да набутам в кофичката кисело мляко с малко захар...нооо блажени са вярващите!...отказа с отвращение...
Значи много ме е яд, натъпкала съм фризера с череши, малини и кайсии за десерт с кисело мляко, но какво тук означават моите старания и желания?
След поредното театро, днес твърдо реших, че ако трябва гладна ще стои, но повече няма да ме прави на маймуна..
та..ето какво ми проблесна...
отиваме обедно към детската кухня да заверя купончета, защото от един месец не сме я посещавали..тя супер се израдва и ревна , че искала папо от кухнята. На обяд сипах манджата в буркан и го сложих в чантата, с която взимаме яденето... Изяде 450 грама пилешко със зеленцуци!. Днес на вечеря - предлагам пълнени чушки...тотателен отказ. Набутах всичко в един буркан, долях малко гореща вода, стана един ми ти буламач, хоп в чантата и никакви рекламации!
Та ей такива ми ти работи....



Тема Re: 2006ти набор: мишлета с любопитни нослетанови [re: dessbess]  
Автор NadG ()
Публикувано07.01.09 22:09



Ти си страхотна комбинаторка!



Тема Re: 2006ти набор: мишлета с любопитни нослетанови [re: dessbess]  
Автор Acя ()
Публикувано07.01.09 22:13



хахахаха
тия деца са способни да ни уморят.....твоята история веднага ми довя спомен, който не е точно свързан...на времето кърмех Ели, но най-старателно миех гърдите със сапун преди всяко кърмене. Ели е била на около 50 дни, когато майка ми дойде един ден и ме видя, че си мия гърдите и реши да ми спестиа хамалогията. Идва време за кърмене и детето не иска и не иска да суче, а плаче очевидно от глад, на главата си само не застанах и не и не....докато не си измих гърдите със сапун....това по въпроса колко е важна опаковката за храненето

.
Браво, че си намерила решение на проблема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.