Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ей таканови  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано07.06.09 00:45



не съм бременна, и скоро няма да съм...
искам да ви питам, нормално ли е жена на 33 да не бърза за деца, да иска, но да не бърза??дали е луда?
бе не знам що питам тук ама ми стана интересно...
чета ви редовно и ви се възхищавам..имам племенни45ка на 3 год и 3 месеца, копие на мен..но ми е интересно все пак..мерси за отговорите

Редактирано от !!Фakличka!! на 07.06.09 00:46.



Тема Re: ей таканови [re: !!Фakличka!!]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано07.06.09 01:29



На всеки си му идва времето рано или кьсно за деца! Има хора и по на 40 които не са бьрзали и тепьрва тогава раждат ако още имат тази вьзможност...

Редактирано от bggal на 07.06.09 01:30.



Тема Re: ей таканови [re: bggal]  
Автор deskata1O2O (непознат)
Публикувано07.06.09 07:12



Имаш още време за деца но не е лошо и да започнеш да се замисляш.Докато стане ще мине време после 9 месеца и ето че си минала 35г...но имаш още време де.И аз нямам деца ако не броя една неуспешна бременност на 30г. а сега съм на 32-33 ненавършени.Така че е въпрос на избор кога ще започнеш с опитите.Аз още не съм.



Тема Re: ей таканови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Acя ()
Публикувано07.06.09 08:50



Ами защо да не е нормално. Има жени, които никога не пожелават деца поради една или друга причина, не го разбирам, защото аз съм друг тип, но това пък хич не означава, че моята позиция е по-правилна.
Единственото лошо в ситуация като твоята е ако, въпреки нежеланието ти, на този етап да имаш деца, родиш сега. Майчинството, гледането и грижите за децата рябва да се прави с готовност и желание, за да е качествено.



Тема Re: ей таканови [re: !!Фakличka!!]  
Автор ariel$$ (ветеран)
Публикувано07.06.09 11:33



Да, нормално е. Аз съм такъв пример. Смятах в какъв момент мога да си изоставя кариерата без това да доведе до сътресения, в какъв период да се роди малкия, че по-лесно да го изгледам, какви финанси ще получа, колко време ще изкарам с тях, в какъв момент мъжът ми може да специализира в чужбина, колко голям ще е малкия, за да пътуваме. Родих на 35.



Тема Re: ей таканови [re: !!Фakличka!!]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано07.06.09 12:03



Ккаво значи нормално и ненормално? За някои жени е нормално да не искат деца, за други е нормално да искат кариера да правят и на по-късен етап да се сетят за деца, за други е нормално да родят на 16г., за други е нормално да се роди на 25-26г ... няма норми и закони затова кое е нормално и кое не. Всеки сам решава кое е най-добрият за него избор, останалите нямат право да съдят



Hot stuff

Тема Re: ей така [re: !!Фakличka!!]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано07.06.09 13:11



Ми да, нормално е! Ако питаш мен, ако не го чувстваш като необходимост не ти и трява изобщо. И без това сме страшно много на тая планета.

Живей си живота както си го разбираш, а не както искат другите да го живееш.





тинтири-минтири

Тема Re: ей таканови [re: 3aиpa]  
Автор Tochkova (любопитна)
Публикувано07.06.09 14:01



И аз смятам, че е нормално. Трябва да почустваш необходимост от това да имаш деца, за да им се отдадеш, а не да мислиш, че се жертваш, че те ограбват или задушават. Тогава ще бъдеш истински щастлива. Пожелавам ти да откриеш това щастие рано или късно!





Тема Re: ей таканови [re: !!Фakличka!!]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано08.06.09 13:45



Не си луда, разбира се, просто мислиш по-иначе. Стани родител тогава, когато се почувстваш готова, но имай предвид, че в по-късно възраст забременяването може да стане по-бавно, отколкото си предполагала. Не казвам, че при теб ще стане точно така, но си имай едно наум...






*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.