Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Беззаконието в Бг  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано04.06.09 09:56



Момичета възмутена съм от поредното потъпкване на правата и достойнството на българите в тази държава.За тези,които не са гледали снощи Слави,ще направя кратко резюме. Циганин влиза в мазето на къщата на българин с явното намерение да краде,при това е въоръжен с 40 см. нож.Българинът го усеща и го предупреждава,да излезе,защото ще стреля.Въпреки произведения контролен изстрел,циганина напада българина,след което следва втори изстрел,циганина пада и по-късно в болницата умира. Резултата:българинът е арестуван,ще бъде съден,а на следващия ден циганите се завръщат с коктейли "Молотов" и му подпалват къщата.Живота на този човек е преобърнат за един миг,само защото група цигани са харесали точно неговата къща.Следващият път може и да е вашата или на съседа.Какво излиза,трябва да избереш дали да си мъртъв,или да си в затвора,но защитил семейството????А в къщата по това време са били и внучките на човека.А наглеца след като е бил прострелян си е поискал да му доведат полиция. Не стават ли още по-безочливи престъпниците при това явно беззаконие?СТАВАТ и още по-нагли ще стават.



Редактирано от jana на 04.06.09 09:58.



Тема Re: Беззаконието в Бгнови [re: more.more]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано04.06.09 10:00



За жалост това никак не ме учудва.
Преди години братовчед ми (бивша барета, сега адвокат) излиза то заведение с колеги, един (видимо пийнал и явно объркал човека) тръгва с нож към негов приятел, ей така от нищото на изхода. Онци естествено полицай (цивилен) всхватката наръгва нападателя си. Е няколко години се влачиха по съдълищата защото онзи веднага предявил иск, че бил наръган



Hot stuff

Тема Re: Беззаконието в Бгнови [re: more.more]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано04.06.09 10:12



Не съм гледала предаването на Слави вчера. Обаче бих искала да кажа, че е редно законът да е еднакаъв за всички и не е редно да се набляга на "циганин искал да ограби българин...", а да се обърне внимание на това, че законът е скапан. Защото ще се случи същото ако българин влезе в някоя къща да краде и и бъде убит от стопанина. За мен това е криворазбрана демокрация и криворазбрани човешки права. Пак искаме да се изкараме по-католици от папата. И както обикновено става - крадците имат права, а нормалните хора нямат право да се защитят. И няма значение кой е българин, кой циганин - нека да се гледат постъпките, а не всичко пак да се обръща на някаква етническа основа.



Тема Re: Беззаконието в Бгнови [re: _dexter_]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано04.06.09 10:29



Въпреки че не понасям циганите,не съм го писала с такъв умисъл.Цитирах точно какво се е случило,а и по-неразбираемо щеше да бъде ако използвах само думи като "нападетел" и "жертва".Естествено че и да не беше престъпника циганин пак щях да съм възмутена и да пусна темата.



Тема Re: Беззаконието в Бгнови [re: more.more]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано04.06.09 10:34



Гледай това:





Тема Re: Беззаконието в Бгнови [re: more.more]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано04.06.09 10:36



Не съм се изразила достатъчно ясно

, за което се извинявам. Не казвам, че ти би направила такова разделение, но мога да предположа как в общественото пространство би се преекспонирал случаят и как пак ще се каже, че циганите се толерират. А причината да съдят човека няма да е, че е убил циганин. Както се вижда и от случая с братовчеда на Яна - законът е скапан.



Тема Re: Беззаконието в Бгнови [re: _dexter_]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано04.06.09 10:36



Напротив. Трябва да се набляга, защото циганите изнагляха. Това никога не би се случило с българин. Няма такъв случай !!!

Толкова изнагляха, че се чувстват ненаказуеми. И са.



Тема Re: Беззаконието в Бгнови [re: Гpeдopeд]  
Автор Acя ()
Публикувано04.06.09 10:43



ох българите са чудни, добрииии, добри. Ето Яна е дала пример, че се е случило...наглеци са не заради пол, раса или възраст, а заради възпитание!



Тема Re: Беззаконието в Бгнови [re: Гpeдopeд]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано04.06.09 10:45



Скапани закони....скапана държава!






Тема Re: Беззаконието в Бгнови [re: Acя]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано04.06.09 10:45



Българина ще открадне, ама ако го застреляш, няма да дойдат други българи да ти запалят къщата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.