Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема И отново за детските градини  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано25.05.09 10:39



Ей момичета бясна съм. Никола нее приет на първо класиране в яслата. При всичките ми предимства и бла бла бла не е приет. И ми е супер чудно как се събират 10+ точки. Някой знае ли, защото аз питах днес в дг и от там казаха, че и на тях още не им е ясно. Аз имам 10,2 точки, при условие, че : съм многодетна майка, сестра му е в същата градина, имат по малка разлика от 24 месеца , адрес до градината и всички останали глупости.
Сори че ви занимаван но ми е много любопитно и бясно.



Тема Re: И отново за детските градининови [re: Raboteshtata]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано25.05.09 11:05



Е това е поредната бг гавра. Нямам думи.


Днес междудругото пред нашата ДГ се бяха скупчили учителките и се чудеха какво значи точно този резултат 10+ Коментираха, че тази тгодина от 40 приети деца 30 са момчета

Hot stuff

Тема Re: И отново за детските градининови [re: Raboteshtata]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано25.05.09 11:07



Ужас, просто това е престъпление вече, абсурдно и нелепо е!


Ето сега чета в 1 вестник, че поне 8000 деца ще останат на "улицата". Пише, че въпреки изнесената статистика, цифрите не съотвестват.
На Първи юни е протестът.......




Тема Re: И отново за детските градининови [re: dessbess]  
Автор Mese4inka (пристрастен)
Публикувано25.05.09 11:19



Направо не ми се повдига тази тема. Като чуя "детска градина" и ми настръхва косата.
И аз се чудя как имат по 10 точки, че някои и по 11.Оказа се, че и чистачка да си (съответно баби, дядовци и т.н), стига да си в системата на образованието в Софийска община, пак печелиш точка. Ние между другото преди каласирането имахме 8.1 точки за едно ОДЗ, при класирането белснаха кръглите 8т.






Тема Re: И отново за детските градининови [re: dessbess]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано25.05.09 11:22



Зойче погледни тук, дано да успееш да изчислиш колко точки имаш:





Тема Re: И отново за детските градининови [re: Nasinda]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано25.05.09 11:25



Миличка аз си знам точките. По социални критерии съм с 10,2т , а по общи критерии съм с 8,2т и другата простотия която не мога да разбера е защо делят критериите?



Тема Re: И отново за детските градининови [re: Raboteshtata]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано25.05.09 11:29



Ами незнам какво да ти кажа, питай в общината може да е станала грешка.....няма начин да не го приемат. Питай и в ДГ, говори с директорката....



Тема Re: И отново за детските градининови [re: Nasinda]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано25.05.09 11:32



Днес опитах да говоря с нея, но охраната не ме допусна въобще до нея. Каза да пробвам утре





Тема Даааа, пак правим протест...нови [re: dessbess]  
Автор Дaфнa (кукувица с ято)
Публикувано25.05.09 14:26



На 1-ви юни от 10.30ч.

Проблемът не е в критериите, дано разберете. И колкото повече се откъснем от тях, толкова по-вероятно е децата ни да бъдат приети, защото ще пришпорят разкриването на нови групи.


Работеща, искаш ли да участваш в репортаж на НТВ? Уникален случай си....днес ми се обадиха, но аз не мога, защото голямото е болно.


--това е сайта на вторият протест

Редактирано от Дaфнa на 25.05.09 14:27.



Тема Re: И отново за детските градининови [re: Raboteshtata]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано25.05.09 14:37



пиши писмо до общината. Виж от сайта й - има заместник-кмет по образованието, идват избори. Заплаши ги, че ще отидеш при медиите.
Пробвай без много шум, без медии и без съседи и приятелки. Сама!!!
НО по-бързо. Писмото с вх. №, а не мейл. Мисля, че ще имаш успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.