Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: Гpeдopeд]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано18.05.09 15:53



Е аз гледам откъм смешната страна на рекламата.Я ми кажи кой мъж обича да ходи в мола и да чака,докато жена му си избира парцалки?

Или пък кой не се изнервя от едночасово гримиране,обличане и фризиране с цел излизане на вечеря.Да не говорим пък,когато има футболен мач и съпругата иска да си гледа сапунката по другия канал



Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: cchery]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано18.05.09 15:57



Аз си мисля,че в днешното забързано време са малко родителите,които възпитават децата си по този начин.Звучи ми малко отживяло,ако някой все още го прави,то си е за него и за децата му след време.



Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: Гpeдopeд]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.05.09 16:02



Ако погледнеш малко с чуство за хумор на тая реклама, може по-спокойно да спиш немислейки в тая насока. Аз ако се вържа на вицовете за блондинки да се беся направо





Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: jana]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано18.05.09 16:03



Ха,ха,много точно сравнение





Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: more.more]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано18.05.09 16:08



Ох, не знам какво да ти кажа. Миналата година като бяхме на Юндола с децата и като гледах младите момичета, облечени с шлифери и забрадени ....... си мисля, че тези жени едва ли живеят еманципирано. А из Родопите те въобще не са малко.



За силна гражданска позиция...


Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: cchery]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано18.05.09 16:12





аз съм май от майките дето не възпитава самостоятелност у сина си и затова мъжът ми ми прави забележки. Не съм и изпаднала и в крайност, но знам, че може още.

Но може би е, защото обичам нещата да са под контрол и то под моя контрол и съм много обгрижваща. Като цяло се справям сама с нещата, но когато ми дойде в повече, изпушвам и тогава си казвам: Абе аз колко пъти ще си казвам, че няма да се гърбя така. Иначе има неща, които твърдо държа аз да си правя аз като например простирането на прането. Иначе ми помагат всички, но не обичат да се сещат "сами", което ме дразни. Трябва да кажа - ще се чисти, събери прането, оправи това и това. Но явно това е заложено в мъжете-те са над тези битовизми. Не че дъщеря ми е различна. Тя даже е най-разхвърляна. Но пък съм ги научила, че когато сме на масата ако някой нещо иска, трябва да стане и сам да си го вземе.

Аз също много помагам в "мъжката работа"-например по ремонта на апартамента. Но имам поддържаща роля




Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: _dexter_]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано18.05.09 16:33



"Може би е някакъв балкански манталитет"

Не е балкански, а ориенталски.
Имаме приятелско семейство турци, израснали в Турция, живеещи в Германия в момента. И двамата са от съвременните турци, с висше образование и по-разкрепостени в някои отношения.
И все пак жена му е тази, която прави пълно обслужване на масата- дори следи 4ашата на мъжа й винаги да е пълна. Когато се прави скара, я прави жената- виждала съм немалко туркини, наредени край скарата, а мъжете седят и хапват.


Това е само един малък пример колко много сме взели от турските ни комшии.



Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: cchery]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано18.05.09 16:39



Аааа,аз забрадените хич не ги мисля,те са си го избрали.Ако човек иска може да си промени и манталитета и начина на живот.Между другото гледахте ли филма на Карбовски за турския сюнет.По-голям ужас сам да причиниш на детето си не бях виждала.Потресох се!



Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: more.more]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано18.05.09 16:42



Обрязването е заложено и в юдаизма, не припадай така, моренце!





Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: galia71]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано18.05.09 16:43



Ми Галче,то ние жените сме в ролята на шеф-диригенти в къщи.Мъжете наистина не се сещат,но пък като им разпределиш задачките с готовност се включват.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.