Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Да се оплачанови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.05.09 14:56



Никога, алергиите досега към цветя и треви са ми били изразени в кървясали очи, сърбеж и теч откъм носа





Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: cchery]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано18.05.09 14:58



Интересно четиво- четох го още в предишната тема.
Само че нещата невинаги изглеждат така черно-бели.
А и освен майката, за възпитание и навици е отговорен и таткото.





Тема Re: Да се оплачанови [re: jana]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано18.05.09 15:01



Дано не ти се случва пак да изпадаш в такава паника!Стискам палци!



Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.05.09 15:02



Ооо да, у нас отдавна съм показала, че прислужница НЯМА. Единственото, което аз умея да правя, а мъжа ми не може е готвенето, но като не ми стигне времето за него има достатъчно фирми с доставки по домовете


Не слугувам, не ми слугуват, каквото аз мог ада направя с две ръце това може и мъжа ми и вече отчасти и Ния. Тя сега знае, че всяка непрпибрана играчка изхвърча през балкона Засега за мъжкото чадо не мога да взимам мнение, но според мен както си го научиш. Била съм наблюдател над отглеждането и възпитанието на брат ми, и той не е научен да лежи. Домакинската работа се върши наравно от него, баща ми и майка. Но като цяла наистина ми се струва, че мъжките рожби повече се крепят и лигавят от женските, те и затова порастват такива "мъже"



Тема Re: Да се оплачанови [re: Фиш]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано18.05.09 15:03



Фиш, направихте ли сефтето на морето тая година ?





Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: cchery]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано18.05.09 15:04



Сега да се върнем на рекламата за пикнята каменица и да си обясним защо толкова се харесва от българските майки юнашки и от лайната им





Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: cchery]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано18.05.09 15:05



Ами естествено, че съм съгласна с това да не се глези "синето" и респективно мъжлето! Тъй като в нашия край си е много силно засегнат все още патриархата и на македонския мъж се прислугва от влизането през вратата до лягането в леглото, се отвратих от тази идея още от много малка. Ще ме прощава, ама да вдигне детето си от леглото, за да му извади ракията от хладилника, който е до него...

не го разбирам, още по-малко приемам. За това си пожелах и мъж от Северна България - не че само там са добрите, но имах впечатления от тях! Синовете и мъжете си ги възпитават с голям респект към жената и майката, който на мен много ми допада! Радвам се, че Дани има за пример баща си, за който освен всичко друго не е проблем никаква домакинска работа, да не говорим, че върши по-голямата част от нея. Същото обаче не мога да кажа за баща ми - върл македонец! А за майките, които отглеждат подобни "лайна" - да му мислят като остареят. Те една филия хляб не могат да си отрежат, не ли пък да се грижат за тях някога, когато ще им бъдат нужни! Не го ли проумяват това, незнам?! Оня ден говорех с една позната по телефона, когато тя разбра, че мъжо се прибира от работа и познайте какво чух по телефона: "Затварям, за да можеш да му поднесеш пантофите"!!!!!!!!!!!! Мила майко - това е девойка на 33 години, чийто мъж вкъщи не прави нищо друго, освен да яде, да спи и да и държи сметка кога колко пари е изхарчила! Но понеже видиш ли той носи парите удома, дай сега и на един крак да стои! Най-тъжното от цялата история е, че синът и става свидетел на всичко това и ще бъде достоен последовател на баща си!





Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: Гpeдopeд]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.05.09 15:12



Грубооооооооо



Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: jana]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано18.05.09 15:13



Sad but true





Тема Re: Интервюто, което Нем постнанови [re: Гpeдopeд]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.05.09 15:14



Ти така си го приемаш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.