Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:33 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема '07-ангелски лица с дяволски рогцанови  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано17.04.09 09:13



Списъчният състав е:

Януари

Февруари
20.02 – Руслан на pepel
21.02 – Ема на jabolinka

Март
02.03 – Даниел на mishellinna
04.03 – Криси на topi
08.03 –Ния на mimy
15.03 – Ирен на ninina
16.03 –Вики на little.monkey
21.03 –Васи на кикирики
30.03 – Ради на manene

Април
20.04 – Яна на _dexter_
27.04 – Тони на anamari

Май

Юни
25.06 – Калина на mamanakali

Юли
06.07 – Георги на VillyGG
11.07 – Тобиас на florchee

Август
26.08 – Лора на incendio

Септември
04.09 – Борис на redd
13.09 – Емилия на Краси
16.09 – Александър на margo
29.09 – Джейсън на Scarlet81

Октомври
25.10 – Атанас на Ала-Бала
26.10 – Даниел на FLUKY

Ноември
04.11 – Валентин на fascinated oceanid

Декември
02.12 – Валерия на Astarte
20.12 – Ники на Raboteshtata










Тема Re: '07-ангелски лица с дяволски рогцанови [re: mishellinna]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано17.04.09 09:23



Миш, страхотно заглавие, уцелила си десятката

! Ти още ли си по командировки?



Тема Re: '07-ангелски лица с дяволски рогцанови [re: mishellinna]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано17.04.09 09:25



Ха, добро утро!
Съвсем ви изпуснах края вече...

Дано успея после да прочета и останалата част от написаното до момента. Иначе снимчоците ги разгледах - Декс и Мими - страхотни хубавици си имате! И толкова пораснали, и така сладки и бузести - да ги изям направо!
Флорче, не ми стана много ясно за резултатите от биопсията, но съм сигурна, че в скоро време ще излезе наяве причината за всичките ви безпокойства - стискам палци, за което! Снимките от Холандия са разкошни - а Тоби прави такива физиономии, посмях се доволно, докато разглеждах. Много сте ми сладки и на снимката, дето сте тримката!
Инсендио, нормално е за Лора стреса да е голям, но ти излъчваш някакво странно спокойствие - поне на мен така ми подейства онази вечер, така че ще успееш да я предразположиш и подготвиш за софийската лудница.
Нинина, куклите са ти б-о-н-б-о-н-к-и! Клипчето е много сладко!
Незнам как успявате да ги наказвате тези деца - моето вече и на това не се поддава. Сложа го в ъгъла и след секунда ми е увиснал на крачола. А в последно време е с такива променливи настроения, че вече незнам сутрин като се събуди какво ще ми сервира - един ден е ангелче, после два - дявол и половина! Не ми дава да го подстрижа и в момента в главата е като зелка - тези коси стърчат отвсякъде! Ще ви пусна и снимки след празниците!





Тема Re: '07-ангелски лица с дяволски рогцанови [re: _dexter_]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано17.04.09 09:40



Ох, Декс, къде ли не съм тези дни! В командировка заминавам във вторник, а тази седмица изживях страхотен стрес, защото се наложи да съкратим от фирмата около 80 човека! Отвратителна ситуация, но няма да пишем за такива работи в навечерието на празниците

Аз си оставам доживотен оптимист и се надявам много скоро нещата да се нормализират! Иначе съм все по пътищата - днес заминаваме за Лом за празниците, във вторник изчезвам за една седмица и след това идва дългоочакваната ваканция при Флорче в Испания! Нямам търпение вече!





Тема Re: '07-ангелски лица с дяволски рогцанови [re: mishellinna]  
Автор jabolinka ()
Публикувано17.04.09 09:52



Ние от скоро сме с прическа - едва успях да я накарам да стои мирна. Обръща се да види какво ставало... :)



А днес е потресена, че ще подаря нейното кенгуру на друго бебе и тя щяла да остане без Мики Маусче (нарисувано на кенгуруто). МНого беше възмутена :)



Тема Re: '07-ангелски лица с дяволски рогцанови [re: jabolinka]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано17.04.09 10:03



Ейййй, страхотно дете, голяма красавица

. Аз май не съм я виждала. Тези очила истински ли са, искам да купувам за Яна, че са й много светли очите и слънцето я дразни, но не знам къде да търся?



Тема Re: '07-ангелски лица с дяволски рогцанови [re: jabolinka]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано17.04.09 10:12



Голяма сладурана е Ема.

Много й отива прическата, браво на нея, че е била кротка - млада дама, която от сега е разбрала, че приказката е "трай булке за хубост".
Декстър, както писах и в темата за снимките, Яна много е пораснала и е голяма сладурана.
Миш, благодаря за темата и страхотното заглавие.
Флорче, надявам се след кръвните изследвания наистина да се установи проблема на Тоби и да мине всичко. Дано ти разрешат да работиш от вкъщи. А при вас как стоят нещата с детегледачките в краен случай. Щом всички доктори са против яслата, това вариант ли е? Имам позната в чужбина, която си взе една роднина на квартира, храна и мин. заплата, за да й гледа детето там вместо детегледачка, но те са в друга държава. При вас има ли с детегледачки много ли е сложно и скъпо?



Тема Re: '07-ангелски лица с дяволски рогцанови [re: mishellinna]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано17.04.09 11:51



аз днес ще въртя ножицата по главата на бухтата и ако излезе нещо като за пред хора ще пусна снимки





Тема Re: '07-ангелски лица с дяволски рогцанови [re: mishellinna]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано17.04.09 11:57



Поздравления за заглавието, май си ни пасва, поне на нас.
И Насето е фризиран, ще взема и аз да снимам...макар че го подстригахме малко късичко, но тя бързо ще израсне надявам се. За празниците няма да пътуваме слава богу, че това с багажа ми идва нанагорно...от сега гледа боядисаните яйца и протяга ръце към тях, какво ще бъде в неделя ще видим.


Гледах снимките, всички растат и хубавеят. Флорче надявам се да има край вашата мъка с тоя дерматит незнаен. Миш весело изкарване в Лом.
Инсендио не я подстригвай, толкова е чаровна с тия две опашлета.
Ема и аз май за пръв път я виждам на снимка.



Тема Re: '07-ангелски лица с дяволски рогцанови [re: jabolinka]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано17.04.09 11:59



страшна сладурана е
и каква огромна разлика има м-у нея и родените в края на годината - те са си още бебета, а твоята принцеса си е голямо момиченце






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.