Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бирата печели по точкинови [re: jana]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано27.04.09 10:54



ще го изпишкаш

, говорим за бира без мезенце



Тема Re: Бирата печели по точкинови [re: galia71]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.04.09 10:55



Хич не се опитвай да замажеш положението, всички знаят ролята на газираните напитки





Тема Re: Бирата печели по точкинови [re: jana]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано27.04.09 10:58



права си, но пък лично аз се придържам към това: от всичко, но по-малко. Например от сокове и кола, предпочитам кола и си пия, дори не лайт





Тема Re: Бирата печели по точкинови [re: jana]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано27.04.09 10:58



Ама в случая с бирата е установено, че пълнеенето е вследсвтие на мезетата, приложени към бирата. А и да ти кажа всичко е индивидуално. Имам двама много близки приятели, които са сигурно по 45 кила с кубинките, наливат се целодневно с бира и са си все такива щеки.

Гледай позитивно на живота!Той има само хубави страни.Другото не е живот!


Тема Re: Бирата печели по точкинови [re: galia71]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано27.04.09 10:59



Невъзможно!





Тема Re: Бирата печели по точкинови [re: jana]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано27.04.09 10:59



Сега ако бях мод щях да го изтрия това мнение





Тема Re: Бирата печели по точкинови [re: galia71]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано27.04.09 11:02



Мани, аз вече се ужасявам от разните му там газирани напитки, които не са на кола или пепси примерно. Ние бяхме страшни фенове на газираните напитки на Горна баня. В смисъл "страшни фенове", че ако ще се купува нещо газирано извъобще да е на Горна баня. Особено "Златният портокал" е много готин на вкус. Докато не установих преди месец-два, че явно са засилили подобрителите и оцветителите, защото и Коко, и Бела почнаха да си рисуват жълти мустачки от безалкохолното докато пият - нещо, което преди го нямаше. Засега този "ефект" не съм го виждала от продуктите на кока-кола единствено. Но пък примерите за петна от "натуралните" сокове по дрехите на децата и то петна, които нямат изпиране са много....... и като се замислиш, че това отива в организма и сигурно се отлага по лигавиците на трахеята, стомаха, червата.....

Гледай позитивно на живота!Той има само хубави страни.Другото не е живот!


Тема Re: Бирата печели по точкинови [re: galia71]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано27.04.09 11:05



Кола лайт е отровна (канцерогенна), добре че не е пиеш!
Случайно да си чувала как най-лесно да си направиш бомба? Кола лайт + ментош дъ фрешмейкър = коктейл Моллотов. Ако не вярваш ето:








Тема Re: Бирата печели по точкинови [re: Гpeдopeд]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано27.04.09 11:10



Засърбя ме ръката ама нали е връзкарка, нищо че не приемам оправданието





Тема Re: Бирата печели по точкинови [re: cchery]  
Автор mishellinna (лудетина)
Публикувано27.04.09 11:12



Бреййй, добре, че и докторско светило се е изказало по въпроса, щото аз като ги говоря тез неща, повечето не вярват! Ама с гадателските ми способности като комшийка на баба Ванга, стигнах до този извод мноооогооо отдавна и оттогава съм и първа приятелка

...на биричката имам предвид!
Айде, обяд наближава, поръчвайте халбите и наздраве!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.