Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Болни по празницитенови  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано18.04.09 22:49



Забелязвам, че като идват празници и младежът решава да се разболее.
Много ясно и този път не пропусна. С температура и повръщане е от следобяд.
Почвам да се чудя това да не е нещо психосоматично. Какво ли не беше до сега в празничните му в "репертоари"-зверска кашлица, температура, повръщане, възпалени очета, подут от зъб, хубаво, че поне лятно време няма почивни празнични дни.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Болни по празницитенови [re: Пъpпъл]  
Автор ivatom ()
Публикувано19.04.09 07:20



Дано се оправи бързо ,бързо



Тема Re: Болни по празниците [re: Пъpпъл]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано19.04.09 09:23



И докъде я докарахте? Как сте днес? По принцип това си е хита от около месец - Т, повръщане, че и зачервено гърло. Нашите го изкараха само с повръщане и разстройство, че и аз покрай тях..........

Не знам какво да ти кажа за съвпадението да е болен все по празниците ............ освен, че ние сме една от страните с най-много празници годишно

, та в този смисъл е нормално по празниците нещо да се случва. А това, че имаме много празници годишно хич не е лошо. Сигурна съм, че по гергьовден ще сте добре.


Навърших 4 байта (1 байт=8 бита)

Тема Re: Болни по празницитенови [re: Пъpпъл]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано19.04.09 10:34



Ползва това, че всички ще сте около него сигурно

, хитруш ... Пожелавам му бързо оздравяване ...





тинтири-минтири

Тема Re: Болни по празницитенови [re: Пъpпъл]  
Автор Ali_ (бях независима)
Публикувано19.04.09 23:06



Ох, да се оплача и аз - ние се разсополивихме. Първо - бащата на бебчо, едно съседско детенце, после бебчо, от снощи - и аз

. Ужасни болки в гърлото и хрема. А на бебчо му е за пъви път в живота . За неговите 6 месеца досега не му се беше случвало и сега ми е страшно жално като го слушам как хърка и му е трудно да диша заради запушения нос.



Тема Re: Болни по празницитенови [re: cchery]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано20.04.09 10:29



всъщност най-"забавно" се оказа, че не можахме да си купим Нурофен. Не бяхме в София, т.е. да имаме рецепта от лекарката му и ни казаха-без рецепта не става. Като заместител ни предложиха Хексалгин, който аз отказах. Та се почна едно звънене до Бърза помощ, където чак ми беше неудобно да звъня заради температура, но с тези прекрасни нововъведения в здравната сфера няма друг начин, ако си в друг град. Или пък детето да вдигне температура през нощта и личната не си отговори телефона.
На него Панадол открай време не му действа.

Думи, думи и нищо повече


Тема Re: Болни по празницитенови [re: 3aиpa]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано20.04.09 10:31



то така си и беше-той легнал с кърпа на челото, с досадната нито висока, нито ниска температура 38.2 гледа Мързел град, а ние-аз, баща му, баба му и дядо му насядали около него в абсолютно празнично настроение.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Болни по празницитенови [re: Пъpпъл]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано21.04.09 11:01



Стига бе! Нурофенът вече с рецепта ли е?



Гледай позитивно на живота!Той има само хубави страни.Другото не е живот!

Тема Re: Болни по празницитенови [re: cchery]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано21.04.09 11:06



Според зависи. На част от опаковките пише по лекарско предписание, а на другите без лекарско предписание.



Думи, думи и нищо повече

Тема Re: Болни по празницитенови [re: Пъpпъл]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.04.09 11:22



Хе добре дошла в отбора, ако не е болна на празник значи нещо не е наред






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.