Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема д-р Кюлев или д-р Георгиева в Токуда  
Автор gigikas/ginger (мама на Алекс)
Публикувано19.03.09 12:45



Здравейте,
ние пак сме с лоша кашлица и за пореден път се оказа, че лошата ни трета сливица е добре да се махне. До момента сме ходилли при д-р Галина Георгиева, УНГ специалист от Токуда, която есента твърдо заяви, че иска да оперита третата сливица на Алекс. Днес, тъй като беше в операция, ни прегледа д-р Кюлев, УНГ специалист от същата болница. Той също изрази мнение, че третата сливица е добре да се махне, тъй като е като "татарско кюфте" - сега и той иска да я опрерира.
При мен стои въпроса, не дали да я махаме, а при кого от двамата?
Споделете,ако сте ползвали услугите на някой от двамата, тъй като наистина съм пред дилема, при кого да бъде операцията?



Редактирано от gigikas/ginger на 19.03.09 12:46.



Тема Re: д-р Кюлев или д-р Георгиева в Токуданови [re: gigikas/ginger]  
Автор gigikas/ginger (мама на Алекс)
Публикувано19.03.09 12:47



както се вижда от лентичката, той е на 3г и три месеца:)






Тема Re: д-р Кюлев или д-р Георгиева в Токуданови [re: gigikas/ginger]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.03.09 15:32



Не бих заложила операцията на детето си в Токуда. ИСУЛ за мен са най-дорбите. Не ги познавам тези лекари там.



Тема Re: д-р Кюлев или д-р Георгиева в Токуданови [re: jana]  
Автор Acя ()
Публикувано19.03.09 17:04



и аз мислех да напиша същото!



Тема Re: д-р Кюлев или д-р Георгиева в Токуданови [re: Acя]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано19.03.09 17:49



Подкрепям Асето и Яна.



Тема Re: д-р Кюлев или д-р Георгиева в Токуданови [re: gigikas/ginger]  
Автор Дaфнa (мама на двама)
Публикувано19.03.09 19:27



Нашите операции ги правиха в Транспорна болница. За Исул нищо не мога да кажа, но от Транспортна съм изключително доволна.

Операцията е рутинна и лесна. Лекарят...важен е преди това. По-важна е предоперативната подготовка- анестезиолог, педиатър, тестове за алергии и т.н. Най-важен при операцията е анестезиологът. Поне за мен.
Също от значение и помощният персонал- любезни ли са, информират ли, казвта ли кое след кое следва, какво да правите и т.н.
Методите за махане са еднакви, рутинни, не е сложно, става за минути. Щом си решила да е в тази болница, според мен е все едно кой ще избереш :)



Тема Re: д-р Кюлев или д-р Георгиева в Токуданови [re: jana]  
Автор gigikas/ginger (мама на Алекс)
Публикувано19.03.09 19:51



Яна, знамм за твоето мнение за ИСУЛ :)). от близо година Георгиева от Токуда ми следи детето и мисля, че мога да се доверя на нея. Препоръчай ми някой от ИСУЛ, моля те. И къде се намира?






Тема Re: д-р Кюлев или д-р Георгиева в Токуданови [re: Дaфнa]  
Автор gigikas/ginger (мама на Алекс)
Публикувано19.03.09 20:04



знам , че операцията е кратка и рутинна, но все пак е операция и много се притеснявам. И аз мисля, че анестезиолога и тестовете за алергия преди това са много много важни






Тема Re: д-р Кюлев или д-р Георгиева в Токуданови [re: gigikas/ginger]  
Автор ninina (член)
Публикувано20.03.09 09:00



Привет, искам само да споделя че аз имам доверие на лекарите в Токуда. Есента оперираха Ирен и сега вече сме с едно бъбрече

всичко мина нормално за такава операция, няма усложнения да чукна на дърво.



Тема Re: д-р Кюлев или д-р Георгиева в Токуданови [re: gigikas/ginger]  
Автор Дaфнa (мама на двама)
Публикувано20.03.09 09:33



Притеснявай се от дозата на упойката, дали детето има добри показатели на изследванията, направете тест...това е опасното на операцията...другото ще е ОК.

Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.