Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Матраче за кошарканови  
Автор sunny23 (мама)
Публикувано16.03.09 09:09



Питането е до мамите, ползващи легълце/кошарка от тези платнените на две нива. Спрели сме се на такъв тип креватче за бебата и се чудя дали е необходимо да се слага допълнителен матрак или меката подложка, с която се предлага легълцето е достатъчна. От една страна ми се струва твърда подложката и май няма да е много удобно на бебето, но пък от друга, когато легълцето е на по-високото ниво ми изглежда малко нестабилно да се слага и допълнително матраче?




Тема Re: Матраче за кошарканови [re: sunny23]  
Автор natam-nasam (хмм...)
Публикувано16.03.09 09:50



Аз ползвам такова на Бартони. Не е необходимо матраче, докато се ползва горното ниво. Достатъчно е в леглото да се сложи едно одеяло сгънато няколко пъти. Става достатъчно меко, защото и самата подложка на леглото не е твърда.
Не знам как ще е на долното ниво, тогава май ще трябва матраче.



Тема Re: Матраче за кошарканови [re: sunny23]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано16.03.09 09:55



За горното ниво не ти трябва матрак, аз даже и одеало не слагах.
Виж свалиш ли го долу определено си трябва матраче.





Тема Re: Матраче за кошарканови [re: sunny23]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано16.03.09 09:56



За по-високото ниво бях взела матрах от дунапрен защото те не са толкова дебели, имах чуството че детето ще изпадне ако я повдигна още малко. Когато махнах второто ниво взехме матрак на Магнифлекс и съм много доволна





Тема Re: Матраче за кошарканови [re: sunny23]  
Автор Davie (пристрастен)
Публикувано16.03.09 10:04



Привет!
Ние имаме такова легълце. Подложката на леглото е много твърда, а и убива на места, защото е на отделни плоскости. Купихме допълнително матраче с дебелина 5 см - идеално е за горното ниво. Не става нито прекалено плитко, нито нестабилно. И аз имах такива притеснения отначало, докато майка буквално не ми тикна това матраче в ръцете, за да го пробвам.
Бебка спа на горното ниво с 5 см матраче докато стана на 7 месеца и започна много да се върти и да се мъчи да сяда сама.
Като я свалихме на долното легло купихме допълнително матраче 12 см. Сега спи върху двете матрачета, защото иначе е много близо до земята и ме е страх, че ще й е студено.

To hear, one must be silent.


Тема Re: Матраче за кошарканови [re: natam-nasam]  
Автор sunny23 (мама)
Публикувано16.03.09 10:13



Това с одеалцето е идея. Не се бях сетила за такъв вариант. Благодаря






Тема Re: Матраче за кошарканови [re: Davie]  
Автор sunny23 (мама)
Публикувано16.03.09 10:16



А къде продават такива матрачета 5 см.? Тези които гледах по магазините са по-дебели, не съм срещала толкова тънки.




Тема Re: Матраче за кошарка [re: sunny23]  
Автор Davie (пристрастен)
Публикувано16.03.09 10:25



Ами... не знам точно откъде е купен.
Но беше сгъваем и изглеждаше като

. Така като гледам размерите в сгънат вид, би трябвало да е точно 5-6 см дебел.
Има го в доста онлайн магазини - напиши в гугъл сгъваем матрак Bertoni и търси къде предлагат най-читава цена.

To hear, one must be silent.

Редактирано от Davie на 16.03.09 10:29.



Тема Re: Матраче за кошарканови [re: sunny23]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано16.03.09 10:40



Потърси в детските магазини, такъв сгъваем съм виждала на Илиенци, където и фирмения магазин на Мони и Кенгуру, също и във верига магазини Дани. Сигурна съм , че ги има и на други места.



Тема Re: Матраче за кошарканови [re: sunny23]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано16.03.09 13:05



Бебка спи на такова сгъваемо легло. Определено е нужно матраче, защото подложката е доста твърда. С одеалото става докато не започне да рита силно, защото събира одеалото и на места пак убива.
Ние взехме едно дунапренено матраче от ДЖЪМБО, на долния етаж са. Струваше мисля към 40 лв. Дебело е 5 см, става и за горното и за долното ниво.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.