Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Едно женско въпросченови  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано28.02.09 19:36



Момичета стигнах до момента в който трябва да избера как да се обезкосмя (горна устна) и направо съм в шах кво да правя. Бях тръгнала за фотоепилаци, после се зачудих за лазарна... сега четох разни работи тук и направо се не знам кво да мистя ... някакво PTF се появи по мненията на разни момичета...

Пълна каша... та искам да ви попитам за вашия личен опит... кой с кво и въобще обезкосмява ли се...

Само да добавя, че имах проблеми с петна от слънцето, дето траях 6 г. и понеже сега поизчезнаха най-накрая мога да отида и на епилация... но каква е въпроса...





тинтири-минтири

Тема Re: Едно женско въпросченови [re: 3aиpa]  
Автор snich (top4o)
Публикувано28.02.09 20:06



Аз се обезкосмявам с тънките лентички на Таки.Не ми е много сериозен проблема с мустаците и ме мързи да ходя чак на козметик


Една приятелка е доста по-окосмена и ходи на фотоепилация.Много е доволна.Направи няколко поредни процедури и ефекта е значително по-траен от моите лентички.Ако те интересува ,ще я питам по-подробно къде ,кой и какво точно се правеше и се очакваше.



Тема Re: Едно женско въпросченови [re: snich]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано28.02.09 20:28



Моля те поразпитай... Аз на моя кожен доктор разчитам, но той малко ме понаплаши заради машините, които ползвали, че били гадни и пак с петна ще се издокарам... той въобще не беше съгласен да си правя никакви процедури, но сега като поизчистихме петната и го навих... та... мда... питай я моля те...
А тия лентички на таки за колко време решават проблема... аз също нямам кой знае кви косми ама съм се навила да махам..





тинтири-минтири

Тема Re: Едно женско въпросченови [re: snich]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано28.02.09 21:42



Мустаци ... стига бе.
Ако намеря такова чудо при мен бих прибегнала към лазерната, чувам доста добри отзиви за нея



Тема Re: Едно женско въпросченови [re: 3aиpa]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано28.02.09 22:24



мен МНОГО ме е шубе от изгаряния с фотото и лазера и за това си карам с добрата стара кола-маска, от която почти ми изчезнаха за 3-4 г. ежемесечно дърпане...



Тема Re: Едно женско въпросче [re: 3aиpa]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано01.03.09 00:52



Аз бях тръгнала на фотоепилация но точно тогава разбрах, че съм бременна и всичко приключи с една процедура, затова немога да споделя много опит. Това, което искам да ти кажа е, че ме предупредиха да се мажа след процедурите с много висок защитен фактор 60 поне за да не се появят петна. Точно по тази причина въпросната процедура е хубаво да се направи зимата, а не лятото.
Та в момента нищо не прилагам и нищо не махам над устните. Нямам идея как са цените на тия услуги тук пък и от де време за това

?!?



Тема Re: Едно женско въпросченови [re: 3aиpa]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано01.03.09 09:38



за мен кола маска или пинсета си остава най доброто.




Тема Re: Едно женско въпросченови [re: 3aиpa]  
Автор snich (top4o)
Публикувано01.03.09 11:48



Понеже за моя проблем с мустаците всички твърдят,че прекалено от близо се гледам в огледалото

,обезкосмявам ги на около 2-3 месеца веднъж,от около 10 години и няма промяна в структурата на косъма(не са станали по-тъмни,или по-твърди).В началото май всеки месец ги махах.Започнаха обаче много да оредяват.
Мацката с фотоепилацията е ходила в Магнолия(до/в Пикадили-Владиславово)Процедурите се правели само през месеците със слабо слънце(зимата най-добре).Препоръчвали мин. 6 процедури - по една в месеца.Трябвало първо да ги епилираш/обръснеш.Не трябвало да има стърчащ косъм.Ползва се слънцезащитен с висок фактор,за да не се петносаш нещо.Процедурите се разреждали след като минеш задължителните.Очаквало се изобщо да спрат да растат мустаците.И ме предупреди,че ако в салона ти кажат,че премахват мустаци лятото,да бягаш далече.
Лазерната епилация била много агресивна.
Ако решиш да са лентички - ако ти свършат приложените в кутията кърпички ,за премахване на лепилото може да се използва САМО олио.Много е важно да го запомниш това!



Тема Re: Едно женско въпросченови [re: jana]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано01.03.09 13:02



Преди две - три години ходих на лазерна епилация и ме върнаха. Обясниха ми че мойте косъмчета са много малки и светли, а лазера хващал тъмни и дебели косми и не можели да махнат мойте. Аз съм най доволна от пинсета с ток. Маха ги перфектно и то на няколко месеца, а и изтъняват и уредяват страшно много след няколко процедури. А кола маска не правя отдавна, защото козметичката ми преди години ми каза, че от това дърпане след време устната ми щяла да увисне понеже била мускул. Незнам дали е вярно, но има логика и аз спрях с колата. Фотоепилация също съм пробвала и направих обаче само няколко пъти и спрях, та за нея не мога да кажа кой знае какво.



Тема Re: Едно женско въпросченови [re: snich]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано01.03.09 13:20



Ми аз само заради тия пусти петна нищо не мога да си направя по лицето... ама вече съм много много по-добре... Май ще оставя фотото обаче за септември и ще питам за епилацията с лентички, че и тя ми беше забранена

... Мерси много за подробното инфо. Това с Олиото ще го запомня...





тинтири-минтири


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.