Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Линч [Полу ОФФ]нови  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано26.02.09 11:19



Едно време хората като не са срещали подкрепа от властите, сами са си правили полулегални и нелегални организацийки, които са се справяли с престъпниците. Кво ми се случи днеска. Минавам аз покрай съседният блок и там си има 4-5 помияра. И единият почва да ме лае злобно злобно. После и другите се включиха. Взех една буца лед и е хвърлих по него и онова подви опашка, НО проблема е че това не се случва за първи път. Коко определено го е страх като минава от там и веднъж са го лаели и него.

Викам дай да се обадя на район Младост. Звъня там един чичка, който определено ми влезна в положение ми каза, че затова нещо се грижат някакви еколози към голяма община, ако искам да им се обадя ама ми вика нищо няма да постигнеш.

Влизам в сайта на голяма община и намирам общинска фирма Екоравновесие. Звънкам и казвам за проблема и каката на телефона ми вика:
- Ама ние ги знаем тия кучета те там хората от блока се грижили за тях, даже сме ги обезпаразитявали.

. Аз в шаш.
Позаговорихме се оказва се следното - понеже нямало приюти в София, или тези които ги имало били пълни, практиката била, взимали се кучетата, кастрирали ги, обезпаразитявали ги и ги ВРЪЩАЛИ обратно . По агресивните ги вкарвали в изолатор. Също така тия кучета понеже хората от блока ги гледали не се водили бездомни . Прие ми сигнала, щяла да прати хора да проверят кво става с това куче, обаче очаквала че можело да имат проблеми с хората от блока. Вика, често се случва да не ни ги дават .
Взе ми и телефона да ми се обади, да видим дали ще се обади.

Та ся въпроса ми е следният - какво да направя:

А. Да взема един кол и да раздам правосъдие
Б. Да мина през аптеката, магазина и да купя салам кучешка радост
В. Да чакам тоя да ухапе някой, пък хеле някой се трогнал

Определно вариант В не ми се чини удачен, та да попитам ако пребия някое куче на улицата или го отровя може ли да имам някакви проблеми с органите на реда?



Тема Re: Линч [Полу ОФФ]нови [re: Гpeдopeд]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.09 11:25



Аз бих заложила на точка А пък нека дойдат тези органи на реда (ако изобщо съществуват)





Тема Re: Линч [Полу ОФФ]нови [re: Гpeдopeд]  
Автор ivatom ()
Публикувано26.02.09 11:28



Твърдо съм за А



Тема Re: Линч [Полу ОФФ]нови [re: Гpeдopeд]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано26.02.09 11:34



чета и мисля
не мога да преценя, Гред
дилемата е голяма лично според мен

Януари 2009, Протест:



Тема Re: Линч [Полу ОФФ]нови [re: vihrogonche]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.09 11:36



Къде видя дилема?





Тема Re: Линч [Полу ОФФ]нови [re: Гpeдopeд]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано26.02.09 11:37



Точка А приложена нощем.



Тема Re: Линч [Полу ОФФ]нови [re: jana]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано26.02.09 11:38



е как къде?


тя самата тема е въпросителна, питанка
гредоред да каже, но мисля, че той се колебае, тоест намира се пред избор

Януари 2009, Протест:

Тема Re: Линч [Полу ОФФ]нови [re: vihrogonche]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано26.02.09 11:43



Така е чудя се.

Не мислите ли, че точка Б е по "хуманна".



Тема Re: Линч [Полу ОФФ]нови [re: Гpeдopeд]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано26.02.09 11:44



Ако минеш на Вариант Б, да знаеш, че няма да ядат куческа радост



Младост като комплекс има доста предимства, но и много хора гледат животинки на останалите големи междублокови пространства.И сутрин от рано -рано се разнася лай.Всъщност и домашногледаните любимци не са по-безопасни



Тема Re: Линч [Полу ОФФ]нови [re: vihrogonche]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано26.02.09 11:45



Не трябва да има дилема ако от еднат астрана на кантара е семейсвтото ти, а от другата уличните песове .... направо взимам уреда за нощтно виждане, двуцевката и на лов... пък нека цъфнат после костюмари у нас, най-много и тях да погна. Аман от съобразяване за сметка на личната безопасност




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.