Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Четиригодишните ни дечицанови  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано11.12.08 19:07



Отварям тази тема, защото наистина ми се иска да пиша и в този клуб за моя син.
Идеята ми беше подсказана тактично от Яна, за което й благодаря най-сърдечно!
И така, чакам всички родители на деца, родени през 2004 година, да започнат да пишат тук



Накратко за тези, които не ме познават: аз съм майката на Александър, роден на 15-ти Август 2004 година

Дечко се роди 51 см и 2850 грама, а сега е цели 109 см и 17 кг



Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: vihrogonche]  
Автор sweetgrape (непознат)
Публикувано11.12.08 20:38



Бих искала да се запиша в темата.
Дъщеря ми Рая е родена на 10-ти Януари 2004 г. (с планово секцио 2 седмици преди термина).
Роди се 47 см. и 2470 гр. Сега е 111 см. и 19 кг.



Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: vihrogonche]  
Автор snich (top4o)
Публикувано11.12.08 21:44



Ще се включа и аз


Ренета е родена на 1.февруари.2004год.Беше цели 3,850кг и 51см.Сега е 107см,16,5кг



Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: vihrogonche]  
Автор tswete (Alex 25.04.04)
Публикувано11.12.08 22:50



И аз да се разпиша

.
Алекс се роди на 25 април 2004, 3850 и 52 см. Сега е 20 кг. и преди 3 месеца беше 109 см. Ех, растат, отдавна проходиха, вече нормално приказват, сами се обличат, хранят...



Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: tswete]  
Автор snich (top4o)
Публикувано12.12.08 00:32



Мдааа....хубаво е сега - не му се чудиш какво му е,гладно ли е,преяло ли е......всичко си казват,че и повече

Не знам за вас,но на мен така по-ми харесва.Може да ми е ръб за всичко,но поне прилича вече на човек



Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: vihrogonche]  
Автор mefirst ()
Публикувано12.12.08 09:48



Ето и още един 4-ри годишен младеж.
Кристиян, роден на 16-ти февруари 2004, 49 см, 3 кг. Сега - 110 см, 17 кг. Не му спира устата, общо взето послушен и много забавен

. Ходи на градина, но за съжаление често боледува...



Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: vihrogonche]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано12.12.08 10:24



Да се включа и аз - Люба се роди на 4.08.2004 година. Вече е голяма госпожица - 108 см и 18 кг. Баща й от сега се притеснява да не порасне над 180 см

, че как сме щели да й търсим мъж!!!



Тема Леле, колко ми е гот, не е истина!нови [re: Astarte]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано12.12.08 11:45



Момичета, мерси, че се включихте толкова бързо!
Дано има и други попълнения!
Астарте, твоята Люба е августинче като моя Алекс, ти писа ли тук, докато беше бременна? Защото не те помня отпреди... стига да не си някоя позната девойка оттогава, но със сменен ник?
Снич, радвам се, че пишеш за своята госпойца - чувствам се напълно по същия начин като теб с такова вече пораснало голямо дете... ами облекчена е точната дума! напушва ме смях, като си спомня преди години колко ме беше страх, че като ми пораснат децата, няма да ги обичам толкова, колкото като са бебета - пълна глупост се оказа това, слава Богу


Мечтая си за второ дете, но ЧАК когато Алекс стане първолак, живот и здраве!!! Жадувам да имам син на 7 години и новородена дъщеря
Но точно в момента бебе не ща, ама хич даже - егоистка съм!
Цвете, радвам се да те срещна и тук
Мийфърст, привет!
Суийтгрейп, и на теб здравей!
Драго ми е безкрайно!!!



Днес в 12 часа, тоест след броени минутки , в ДГ на Алекс ще идва ... Дядо Мраз... да носи подаръци за всички от сърце - Александър написал в писмото си, че иска камионче и очаквам довечера да ми се фука с подаръка от Добрия старец , който, ама представяте ли си?, наистина е камион

Редактирано от vihrogonche на 12.12.08 11:58.



Тема Re: Четиригодишните ни дечицанови [re: vihrogonche]  
Автор katy-ned (непознат)
Публикувано12.12.08 13:32



Да се разпиша и аз с девойка Катерина, родена на 18.02.2008, 3 кг. 50 см.Ходи на градина, много е приказлива и обича да рисува.Сега е 109 см. и тежи 18 кг.



Тема Re: Леле, колко ми е гот, не е истина!нови [re: vihrogonche]  
Автор snich (top4o)
Публикувано12.12.08 13:35



В нашата ДГ дядо Коледа ще идва на 22-ри.Предиобед ще го посрещнем като каца с хеликоптера ,а следобед ще е в ДГ. Най-желания подарък (ролери) ще донесе в къщи.Целия списък е : 1.ролери 2. плюшена катерица 3. танцуваща фея или принцеса 4. книжки с Ясмин . Всичко е изпълнено,остана дядо ти Коледа да го раздаде на няколко пъти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.