Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 20.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Първолачени вълнения...нови  
Автор tzvete_das (търсеща)
Публикувано30.01.09 19:37



Предстои ни и тоя зор - Митака септември ще тръгва на училище. И сега април-май ни чака избор и записване...То за тогава се чака и девойката

(ако не съм се похвалила - по последни данни батковците ще дочакат своята принцеса).
Та молбата ми е - споделете вашите трепети и вълнения около избора на училище за отрочетата ви. Какви критерии са били (и са) водещи - да е на близко, да е "елитно", да има добра материална база, да имате познати деца там, да сте чули добри отзиви за учителките...или нещо друго по-важно?
За мен е най-важно да попаднем на свястна и сърцата учителка, която да си обича работата и децата и те да ходят с желание на училище - ама това май е най-трудно за уцелване ...



Тема Re: Първолачени вълнения...нови [re: tzvete_das]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано30.01.09 19:47



Цвете провери предварително за училищата и записванията. Ивана я записах още на 5 януари

Аз се спрях на едно квартално училище. Много добре поддържано с разширено изучаване на английски и компютри от първи клас. Аз лично гледах да ми е близо - заради другите две чудовища. Просто няма как да обикалям като гламавите по детски и училища. Препоръчаха ми и учителка - за която от сума ти места чух само добри отзиви и се срещнах с нея. Хареса ми и записах Ивана в нейния клас. Абе ще падне едно учене ........
Разкажи ти как си - как се чустваш с бременеенето. Видяха ли момата вече със сигурност.



Тема Re: с п а мнови [re: tzvete_das]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано30.01.09 19:58



радвам се да те "видя"


за училище, не мога да давам съвети
ако имаш снимки, пусни малко да се порадваме на Митето и Тото че сигурно са станали страшно големи... а за девойката - страхотна новина много е хубаво да връзваш розово кукуриго



Тема Re: с п а мнови [re: incendio]  
Автор Acя (пиявица)
Публикувано30.01.09 21:19



Тъй като е денят на спама

... Цвете, много се радвам за девойката и да се присъединя към молбата за снимки



Тема Re: с п а мнови [re: Acя]  
Автор anamari (пристрастен)
Публикувано30.01.09 21:35



Цвете, честито зо госпожицата



Първокласните вълнения ми предстоят след една година. Май основния показател ще е близост до работата, иначе прибирането ще е проблем. Има няколко училища наоколо, ще проучвам госпожите, които ще поемат първокласници и така...Педагога е най-важен, елитността на училището в доста случаи е само на думи.



Тема Re: Първолачени вълнения...нови [re: Raboteshtata]  
Автор tzvete_das (търсеща)
Публикувано31.01.09 14:21



Вече понатежа тубмака

...С предишните бременности се чувствах така към 8 месец, а сега съм още в 6-ти...Абе ще оцелея и тоя път .
Два независими източника потвърдиха "диагнозата" - тоя път ще връзваме панделки.
А за школото - ще проверя, но ми казаха че за 41-во и 6-то у-ща, към които съм се насочила, щели да записват от април. Но до колко е вярно - ще проверя на място да не се окажем изненадани после...



Тема Re: Първолачени вълнения...нови [re: tzvete_das]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано31.01.09 16:32



Иха, супер Цветенце - леко до края и едн здрава и прекрасна госпожица, когато му дойде времето.





Тема Re: с п а мнови [re: incendio]  
Автор tzvete_das (търсеща)
Публикувано31.01.09 16:47



За срамотите напоследък не сме се снимали много....токущо установих, че последните ни снимки са от.....миналата година

. Все пак събрах нещичко де - . Разликата със сега са...няколко нови зъба в устата на Тото и няколко по-малко в устата на батко му



Тема Re: с п а мнови [re: tzvete_das]  
Автор Acя (пиявица)
Публикувано31.01.09 17:16



ха-ха-ха, това със зъбите ме спука от смях


иначе много са сладки и пораснали, а баткото ви ми влезе под кожата! Страхотен е



Тема Re: с п а мнови [re: tzvete_das]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано31.01.09 18:21



искам и аз мигли като на баткото ви


а Тото е станал голям мъж и много зъби, много нещо...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.