Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: vihrogonche]  
Автор flor4eee (пристрастен)
Публикувано18.02.09 18:21



Лавандулке, стиснати палци и от мен за бързо и лесно раждане и здраво и красиво бебче!



Тема Re: лекуване чрез енергийно поленови [re: flor4eee]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.02.09 18:23



Опитай, за да си спокойна, че си пробвала всички възможни "ниши".
Аз лично съм много скептична към лечебния ефект, но е факт, че има хора, които с присъствието ти те успокояват и други, които ти причиняват дискомфорт в момента, които влезат в стаята - т.е. трябва да се пробва няма как иначе да си сигурна дали ще помогне или не

.



Тема Re: лекуване чрез енергийно поленови [re: surfline]  
Автор dessbess (старо куче)
Публикувано18.02.09 20:49



Флорче, може би му трябва малко време да го израстне този гаден АД!


Ани уж го поизрастна, но сега отново има петънце на бузката.
Доц. Маринова миналата година ми каза, че е възможно и до 5 годишна възраст та проявява симптоми. Точно тогава беше цъфнала в лицето като майска роза, бях ужасно притеснена...а се оказа, че е от разлистването на цветята и дърветата. После се успокои изведнъж....досега.



Тема Re: лекуване чрез енергийно поленови [re: flor4eee]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано18.02.09 21:28



FФлорче и аз си мисля, че ще го израстне... Лично аз не бих огишла на такова място още повече с дете... не знам... според мен каквото и да ви е сполетяло е урок, който трябва да си изживеете и научите... Тези светещи ръце не ми изглеждат читави... може и да греша.

Обаче сега си спомних за една мама на бебе с АД, която опита какво ли не в рамките на 2-3 г.... накрая започна да му говори, че няма АД, че не го сърби, боли, че кожичката му е чиста и все такива неща и пустото му детенце се оправи. Не знам, може и да го е израстнало, може и от нейните внушения, но просто се изчисти и това е...





тинтири-минтири

Тема Re: лекуване чрез енергийно поленови [re: 3aиpa]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано19.02.09 00:24



Лавандулке, стискам палци всичко да бъде наред с раждането и да ни се похвалиш скоро със здраво бебеч! Хайде мила не остана!

Ох и моят ред идва!





Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: Acя]  
Автор lavandula (спокоен)
Публикувано19.02.09 10:03



Благодаря на всички за палците!!!!


Такава хубава зима е навън, че направо започвам да се радвам че бебо изчаква да се роди на хубаво и чистичко. В истинска зима.



Тема Re: лекуване чрез енергийно поленови [re: Zori_D]  
Автор lavandula (спокоен)
Публикувано19.02.09 10:04



Зори и ти си на финалната права!!!!
Ако се помотаме още малко ще вземеш и да ни изпревариш

.



Тема Детски ролеринови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.02.09 10:11



Момичета в потрес съм, никъде не мога да намеря детски ролери такъв тип



Навсякъде има с единичните гуми, а не са стабилни още за нас те. Помагайте



Тема Срам, не срам - ще питамнови [re: surfline]  
Автор Davie (пристрастен)
Публикувано19.02.09 10:19



Предварително се извинявам за тъпия въпрос. И моля, не ми се смейте много.


Как се пече в микровълнова? Снощи се опитах да забъркам нещо, което според рецептата беше кексче за микровълнова. Печало се 7-8 мин (по спомен), много бухвало и т.н. Имаше даже и бухнала снимка. Направих 3 дозички с нужните продукти, бутнах в микровълновата, включих грила (и така 4 пъти по 8 минути, докато получа на практика палачинка, а не кексче - нищо бухнало нямаше в нея, а беше и леко недоопечена по средата.
Та, къде бъркам?

To hear, one must be silent.

Тема Re: Срам, не срам - ще питамнови [re: Davie]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано19.02.09 10:21



Що го печеш на грил. Грила е все едно ползваш партигрилче или скара.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.