Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: рано ли ви е да мислите за море? :)нови [re: Дaфнa]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано18.02.09 17:18



на мен определено ми е още рано да мисля за море



Януари 2009, Протест:

Тема Re: рано ли ви е да мислите за море? :)нови [re: incendio]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.02.09 17:33



Уха, incendio това местенце изглежда божествено. Записвам го веднага в тефтера за бъдещи дестинации





Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: 3aиpa]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.02.09 17:41



3aиpa, когато сме си в Пловдив ползваме х-л Дафи или Plovdiv Guesthouse (води се младежки хотел, но няма нищо общо с мизерията, която ти се появява в главата, когато чуеш за пъри път тия думи - чудесно място е и цените им са направо смешни на фона на останалите). И двете места имат страници в нета.

Да добавя за кръчмите - да отидеш в Пловдив и да не се наядеш в Пълдин, Алафрангите или да не обърнеш едно мартини в Леро е като да отидеш до Милано и да не си купиш поне един чифт обувки.

Редактирано от surfline на 18.02.09 17:55.



Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: lavandula]  
Автор mimy (мама на Ния)
Публикувано18.02.09 17:42



Стискам палци всичко да мине леко и бързо. А за термина - не се притеснявай, докторите никога не са сигурни на 100 %.
При мен се знаеше не само деня, но и часа на оплождането / при инвитро/ и пак ми се движеше термина между 3-4 дена.






Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: lavandula]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано18.02.09 17:45




Сбирай сили сега, че като се излюпи става леле-мале.



Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: lavandula]  
Автор Raboteshtata (вещер)
Публикувано18.02.09 17:46



Хайде сега всички чакаме с теб! И дазнаеш - ще чакам да се похвалиш с едно прекрасно бебе и едно лесно и бързо, безпроблемно раждане!



Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: mimy]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано18.02.09 17:50



и аз стискам палци всичко да бъде наред и ОК
бъди силна и позитивно настроена!!!
вярвай и ще видиш как нещата ще се наредят по най-добрия начин



Януари 2009, Протест:

Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: lavandula]  
Автор Acя ()
Публикувано18.02.09 17:59



охооо като те чета какво чувстваш-скоро ще е


Стиснала съм ти силно палци-за леко раждане и живо и здраво мърдащо вързопче на финала!



Тема Re: лекуване чрез енергийно поленови [re: Acя]  
Автор flor4eee (пристрастен)
Публикувано18.02.09 18:16



момичета, вярвате ли в подобни неща?
днес една колежка ми подхвърли супер въодушевена, че някъде тук из околностите практикувал ученик на Барбана Бренан (нищо не ми говори на мен), ето й сайта:


авторка е на книгата "Ръце от светлина":


та понеже по отношение на атопичния дерматит на Тоби опитахме какво ли не, хората вече и такива варианти ми предлагат



Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: 3aиpa]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано18.02.09 18:19



По тел. ще трябва да провериш, ние бяхме в студио...94лв. ми се върти, но не съм сигурна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.