Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Голямото чакане;)нови [re: surfline]  
Автор lavandula (спокоен)
Публикувано18.02.09 10:50



И аз стигнах до момента на голямото очакване на човечето. Господина никак не бърза да се покаже на бял свят и май чинно ще си чака термина. До преди няколко дни имах свирепи болезнени контракции, сега - нищо. Дори на свръх енергия започна да ме избива от висене в къщи в очакване. Май му посвикнах и на корема, че дори и спря да ми тежи.





Тема Re: Шокнови [re: нeмиpницa]  
Автор galia71 (член)
Публикувано18.02.09 12:03



ами не е нормално детето ти да се държи като хулиганче (да затваря с ритници шкафчето) и на някой така наречен родител да не му прави впечатление. То го е видяло някъде и давай, но кой да го порицае, че не бива така. Като излизаме в кварталната градинка виждам някои неща, които не са редни, но на майките не им прави впечатление. Направо побеснявам като синът ми каже "аре бе", но другите майки дори не го чуват, ако техните момчета го използват. Явно за тях е нормално. Както и да говорят на ма, бе, да крещят.
То е ясно, че от малки се сблъскват и с агресията, и с арогантно и нахално поведение, но нали точни ние сега сме тези, които трябва да им обясняваме кое е правилно, кое не.

В квартала има майки, които си пускат децата и не ги интерсува какво става-те си седят на лафче с кафенцето и семките и се намесват единствено ако стане разправия между децата.



Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: lavandula]  
Автор vesel4o ()
Публикувано18.02.09 12:17



кога ти е термина?
Стискам палци вси4ко да мине леко и безпроблемно!


И ще те 4акаме да се похвалиш с един здрав ,спокоен и добре хапващ си бебешок!



Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: vesel4o]  
Автор lavandula (спокоен)
Публикувано18.02.09 12:35



Термина ми е 21 - 23 февруари. Не е много ясно поради липсата на редовен цикъл преди да забременея

.
А хваленето със сигурност ще е голямо



Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: lavandula]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано18.02.09 14:59



хахаха дори ще ти се прииска така да си остане... ама нема... наслаждавай се на последни дни... така като те слушам се подготвяш (физически имам в предвид) за великия момент... а ние стискаме палци - то и ясно...





тинтири-минтири

Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: 3aиpa]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано18.02.09 15:01



Момичета и момчета препоръчайте ми свестен хотел в Пловдив... за една нош става дума, но все пак...







тинтири-минтири

Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: 3aиpa]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано18.02.09 15:05



Новотелът ми изглежда доста приличен, както и Мекица, пардон Марица - срещу ПанаХира. И са сравнително близо до центрума, а Мекица е направо на възлово място откъм градски транспорт и таксита.

Заирка, питай за кръчми в Пловдив - веднага поне 3-ма човека от форума ще ти препоръчаме страхотни местенца.



Кога ще ходиш?


За заслужилите.....

Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: 3aиpa]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано18.02.09 15:10



х-л Его...бяхме май 2008, точно отсреща има и заведение.



Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: cchery]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано18.02.09 15:31



Утре съм там... добре де давайте кръчми, въпреки че нещо не съм по ядене напоследък... да има хубави салати...







тинтири-минтири

Тема Re: Голямото чакане;)нови [re: 3aиpa]  
Автор Дaфнa (мама на двама)
Публикувано18.02.09 15:34



Ние бяхме в Лайпциг, страхотно е! А кръчма препоръчвам Дияна


Сега за ЧНГ бяхме в Пловдив- в този хотел и хапвахме във въпросната кръчма
В Марица също е готино, но май е по-скъпо...не съм много сигурна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.