Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:06 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: рано ли ви е да мислите за море? :)нови [re: surfline]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано17.02.09 21:23



при нас ваканцирането е в сферата на мистиката и окултното


за тези, на които им се чужбинства, препоръчвам Ещурил:




Тема Шокнови [re: incendio]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано17.02.09 22:29



Да попитам за наблюденията на мами с деца в детската градина...дали са свидетели, че момичетата да доста по-агресивни в сравнения с момчетта на възраст 3-4 години? Дали това се дължи на семейството или по-напредналото им развитие в сравнение с момчетата?
Днес бях свидетел на сигурно супер елементарна случка или ежедневие за някои, но мен лично ме шокира. Излиза момиченце от стаята и си взима от външните шкафчета ботушките. Затваряйки вратата на шкафчето би два силни шута с крак?!?! Стъписах се. Излиза Стефан заедно с учителката и още едно момченце. Учителката се оплаква на бащата на момиченцето, че днес е ухапало момченцето /имаше на рамото едно огромно синьо петно/. На мен очите ми станаха на палачинки. Стефан и той го гледам оклюмал. Питам го, а отговора е, че Надето искала да си играе с него, ама той не искал и тя го ударила по главата?!?!?!
Аз реагирах, говорих с бащата на момиченцето с шутовете /той не видял ест./, успокоявах Ники /ухапаното дете/ и Стефан, говорих и с учителката, обадих се и на майката на Ники и тя да говори с учителката.
Вярно ли е, че момичешкият бой в училище /репортажа на журналиста от бТВ в училище във Враждебна/ е по-актуален от момчешкият....?????



Тема Re: Шокнови [re: нeмиpницa]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано18.02.09 08:58



Ами честно да ти кажа, може да ти прозвуча крайно, но предполагам, че и ние сме били така. Спомени от детската градина имам малко, но в училище винаги е имало по-буйни деца, макар и в повечето случаяи момчета и често се е стигало до бой.

За разлика от сега обаче, тогава учителките раздаваха шамари, дърпаха уши и наказваха с високо вдигнати ръце на стената. Сега не сменят, щото ще ги уволнят, осъдят и незнам какво още и се чудят какво да правят. Стига се до случки седят двама екземпляра псуват се на майка пред учителката и тя не може да направи нищо. Оплаква се на родителите ама те незаинтересовани и омагьосан кръг.

Незнам какво да те посъветвам, но такива случаи ще имаш и за в бъдеще.



Тема Re: Още нещо смешнонови [re: cchery]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.02.09 09:05



Ама мацо ти не работиш ли, а?





Тема Re: рано ли ви е да мислите за море? :)нови [re: incendio]  
Автор Дaфнa (мама на двама)
Публикувано18.02.09 09:36



Красота. Сега отивам да ровя в Гугъла





Тема Re: Шокнови [re: Гpeдopeд]  
Автор нeмиpницa (мама на Стефан)
Публикувано18.02.09 09:36



За в бъдеще ми е ясно, ама още от 3 г и айде с боя и шутовете........много ми идва.
В нашата група си има столче за наказания и не дават звезди, ако не си бил/а послушен/а.
Но шамар от учителката е нямало. За заинтересованият родител и омагьосаният кръг - свидетел съм. Никакво внимание след като тръгне на детска, да спасява учителката и тя да се оправя с възпитанието....Жалка картинка.





Тема Re: рано ли ви е да мислите за море? :)нови [re: Дaфнa]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано18.02.09 09:39



Е как - лято без море какво е?


Ще отидем до Варна поне за 1 месец. И до Гърция планираме, ама не е ясно кога ще е възможно......
На мен ми е най-хубаво като правя плановете и си представям почивката.





Тема Re: рано ли ви е да мислите за море? :)нови [re: dessbess]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано18.02.09 09:41



И аз бих отишла в Барселона. Сигурно за пореден път казвам, че ми е любимия европейски град.







Тема Re: Още нещо смешнонови [re: cchery]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано18.02.09 09:42



А ти свикна ли???? Защото аз не мога...

И явно само в мен е проблема, защото децата спят като къпани и нищо не чуват. А аз дори през 2 стаи чувам дъскорезницата му....





Тема Re: Шокнови [re: нeмиpницa]  
Автор Гpeдopeд (байо)
Публикувано18.02.09 10:06



В отговор на:

Но шамар от учителката е нямало.




Е няма и да има. Аз говоря за моето детство.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.