Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Извършвам геройски бели - 2007нови  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано31.01.09 15:27



Да не забрявят да почерпят щедро, пък ние ще им честитим и ще ги дарим подобаващо!



Януари

Февруари
21.02 - Ема на jabolinka

Март
02.03 - Даниел на mishellinna
04.03 - Криси на topi
08.03 - Ния на mimy
15.03 - Ирен на ninina
16.03 - Вики на little.monkey
21.03 - Васи на кикирики
30.03 - Ради на manene

Април
20.04 - Яна на _dexter_
27.04 - Тони на anamari

Май

Юни
25.06 - Калина на mamanakali

Юли
06.07 - Георги на VillyGG
11.07 - Тобиас на florchee

Август
26.08 - Лора на incendio

Септември
04.09 - Борис на redd
13.09 - Емилия на Краси
16.09 - Александър на margo
29.09 - Джейсън на Scarlet81

Октомври
25.10 - Атанас на Ала-Бала
26.10 - Даниел на FLUKY

Ноември
04.11 - Валентин на fascinated oceanid

Декември
02.12 - Валерия на Astarte
20.12 – Ники на Raboteshtata





Момичета, нямам време да ви изчета. Ние бяхме на почивка на Рибарица за шест дни и от сряда съм си отново в къщи, но пък все още правим един спешен авариен ремонт в къщи, че голяма влага, голям мухъл в детската стана. Но след няколко дневен ужас остана да залепим само един фототапет с картата на света на най-пострадалата стена и да добие вид.
Иначе ние сме добре. Саши има седем резци (чакаме още един) и пробиха два горни кътника. Тези дни яде като змей (пу-пу да не го урочасам), спи добре и вече разбира доста неща... Не говори (освен на негов си език), опитва да каже "айде", "акуу" - което значи ЕТО, "тати" си го казва добре, "мама" само ако е гладен и много мрънкав, "баба, бабау" е всичко що прилича на куче - котки, маймуните по Дискавъри - абе всичко - и баба даже. Катери се навсякъде, хапе много и всичко. Иначе си е добричък и е кротушко.
Толкова от мен засега, че стената ме зове...
Като насмогна ще прочета предишната надебеляла тема и ще пусна някое скорошно фото.



Тема Re: Извършвам геройски бели - 2007нови [re: *margo*]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано31.01.09 15:42



Направо ти завидях. Просто имам ужасна нужда от почивка, как ще дочакам още 3 месеца незнам. А на Рибарица е хубаво. Заредили сте батериите поне малко

. Хубаво е че и мъничето има напредък. Скоро май ще си съберете целия комплект зъбки.



Тема Re: Извършвам геройски бели - 2007нови [re: *margo*]  
Автор anamari (пристрастен)
Публикувано31.01.09 15:48



Направо за издирване щяхме да те пускаме Марго

В нашата база ли бяхте в Рибарица? Става ли за мъниците? Аз се нагласих за Олимп, но мъжа ми взе че почна работа тази седмица и не върви да иска отпуск веднага. Май ще изчакам сезона да свърши и да вършеем по поляните.

Флюки, миличка, изливай каквото ти тежи, поне малко да ти олекне. Бях на твоето дередже доскоро, близо четири години. И крещях и ревах, и ми идваше да си събера багажа и да избягам. Повтаряй си, че всичко е временно, ще премине, ще порастат.... иначе ще луднеш. Прегръщам те



Тема Re: Извършвам геройски бели - 2007нови [re: anamari]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано31.01.09 16:11



Мерси Анамари, направо вече ми се струват героини майките изгледали по 2 деца, като теб. Все си повтарям, че ако преживея и тая зима има бъдеще за мен хахахааха. Само трябва още малко да запазя ума бистър. Снощи просто не издържах и си налях едно уиски, а ми идеше вече към 12 да изпия цялото шише и да заспа непробудно, да се събудя и кошмара да е минал.
Но вярвам че тея дни ще пробие и слънце през облаците

. Като беше баща му тук беше по-друго. Поне не ходеше само подире ми, а имаше алтернатива на забавление.
Дишам дълбоко и си пия кафето просто в момента.



Тема Re: Извършвам геройски бели - 2007нови [re: FLUKY]  
Автор anamari (пристрастен)
Публикувано31.01.09 16:22



Вярно е това за бащите-нашия от месец си е с нас и тайфуна се разделя на две и ударите са по-слаби.


Приятно кафенце



Тема Re: Извършвам геройски бели - 2007нови [re: FLUKY]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано31.01.09 18:33



флюки, нормално е да те побърква, да спи малко, да е капризен... и не е само от зъбите, а от прекалено много натрупана енергия... през деня ако температурата е над -15гр. навличайте си якета, палта, космонавти, апрески, шалове, шапки, ръкавици... т.нт... и поне час-два навън без количка и без носене на ръце

после ще спи като къпан...



Тема Re: Извършвам геройски бели - 2007 [re: anamari]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано31.01.09 20:16



Да, на военната станция - става за деца. Ние бяхме в стая 2+1, имаше място и за кошарата. Има телевизор, хладилник и топла вода, топло е. Храната е добра и достатъчна (особено ако се сравни с храната на санаториума ни в Хисаря). Ще пусна снимки - има и от станцията. Няма много какво да се прави, но с два мъника и на Олимп няма какво да правим, а там нямаше места за януари (само с три нощувки един прозорец, но не ни устройваше). Колеги запазват от сега за април. но ние нямахме претенции, къде ще е, само да е почивка. Там е тихо, приятно, никога не бях ходила в този край, но ми хареса.
Ходихме до Троянския манастир, до Гложенския манастир, до музея в Тетевен, до Кървавото кладенче (измили в него главата на Георги Бенковски) - има какво да се види в радиус от 50 км. Пропуснахме Природонаучен музей в Черни осъм и пещерата Съеева дупка, но трябваше да остане нещо и за следващия път.
Места има - станцията беше почти празна. Ако те интересува нещо питай.



Тема Re: Извършвам геройски бели - 2007нови [re: incendio]  
Автор FLUKY (Montreal)
Публикувано31.01.09 21:01



Хех, аз 15 кила не съм си и помисляла да ги нося на ръце

. Много гаден вятър има днес, студен, жули направо. Утре и в понеделник го дават меко, та тогава мисля да го поразходя. Ще трябва да устискаме и днес.



Тема Снимкитенови [re: *margo*]  
Автор *margo* (мама на двама)
Публикувано31.01.09 22:20





- докато разбъркаме лепилото за тапета и това се случва зад гърба ни... и се случва постоянно, полудявам от катеренето му навсякъде.





Тема Re: Снимкитенови [re: *margo*]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано01.02.09 00:11




СашУ е станал ОГРОМЕН!!! да нацелуваш бузаците на майсторчето
стаята е страхотна - много свежа... оранжевото е един от "моите" цветове много ми хареса фриза
за почивката позавидях

а иначе и Лората се катери, но нали е фъстък не всички височини успява да превземе обаче пък, като се покачи някъде вика и чака за снимка, а като щракна започва да вика "оте оте оте" (т.е. още)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.