Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:51 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Забавлениянови  
Автор djordana79 (приятел)
Публикувано31.01.09 12:07



Здравейте,мамчета!Споделете какви забавления измисляте за децата си през уикенда,къде ги водите.Ние сме на 6.5 години и винаги се чудим къде да отидем през свободните дни.



Тема Re: Забавлениянови [re: djordana79]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано31.01.09 14:26



Кино, театър, планина, клубче, по гостита ....





Тема Re: Забавлениянови [re: djordana79]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано31.01.09 16:03



6,5 години е супер възраст за еднодневни екскурзии - дестинации бол. Също спорт - ски, кънки, лятото колело, скално катерене, бадминтон, волейбол, плуване. Театър, кино - те са ясни.
Може би по-конкретни отговори ще получиш, ако напишеш в кой град си?





Тема Re: Забавлениянови [re: djordana79]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано31.01.09 16:22



6.5 годишно дете няма кой знае какви нужди от специални забавления. разбери какво хоби има и може да си го практикува през уикенда. Има толкова неща за правене, но едва ли всички те ще са му интересни. Разбери предпочитанията му и действай според детето си. Страничен човек не може да ти каже, кое ще му хареса и кое не.




Тема Re: Забавлениянови [re: surfline]  
Автор djordana79 (приятел)
Публикувано31.01.09 16:25



Ами живеем в София,но дъщеря ми е малко трудна по отношение на излизането.Понякога даже категорично отказва да ходим на кино или другаде,а предпочита да си е вкъщи пред телевизора или компютъра.Искам да излизаме повече и за това ви попитах за забавления,да не би да не съм се сетила за нещо





Тема Re: Забавлениянови [re: surfline]  
Автор galia71 (минаващ)
Публикувано31.01.09 16:26



за моя син (5г. и 4мес.) най-прекрасното забавление е някъде, където има локва, поточе, малко езерце и мнооого пръчки и камъни. Иначе стандартните програми-театър, кино, Макдоналдс, паркове. Избягвам затворените места за детски игри. Имам чувството, че го вкарвам в някакъв инкубатор за вируси и бацили. Е в градината е същото

като се замисля.

Както и ние, харесва вечерните разходки. По тъмно, когато мръсотия не се вижда, а човек може да се полюбува на архитектурата на сградите, осветлението на фасадите.

Харесват му и като ходим по разни малки градчета и селца, който са архитектурни резервати и по манастири. Но има проблем със самото пътуване.



Тема Re: Забавлениянови [re: djordana79]  
Автор galia71 (минаващ)
Публикувано31.01.09 16:31



По принцип и моят син не обича да излиза, но все успяваме да събудим интереса в него. И после пък не иска да се прибира.

Захласването по ТВ-то и компа са пагубни

. Дъщеря ми изключва всичко около себе си като зяпне ТВ-то. С риск да ме критикувате тук, аз понякога насила ги изкарвам-грабвам двете колелета, раниците и навън.



Тема Re: Забавления [re: djordana79]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано31.01.09 16:35



Ако обича да танцува - в Ялта имах курсове по латино танци - според мен това е супер забавление за тандем майка и дъщеря. Не е нужно да сте някакви виртуози - всичко се прави за забавление

.

Иначе на тази възраст умирах да правя прически на майка ми и да я гримирам.



Тема Re: Забавлениянови [re: surfline]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано31.01.09 16:39



Допълвам, че в детски отдел на Библиотеката на пл. Славейков има четене на приказки(не разбирай нещо "за бебета"-става и за по-голями) за деца всяка събота сутрин - може да провериш и там за подробности.





Тема Re: Забавлениянови [re: djordana79]  
Автор galia71 (минаващ)
Публикувано31.01.09 16:51



замислих се, защо така все гледаме да измислим някакви свръх развлечения за децата. Напоследък се улавям, че най-добре се чувствам някъде сред приридата, а забелязвам, че и за моите деца е така. Защо просто не ги заведем някъде и да ги оставим да тичат и играят на воля. Последният път още като беше топло времето, се качихме на Симеоновските езера и цял ден се търкаляхме по поляните, ходим малко, пак поседнем. Бяхме си взели и храна. Сега като падна снега няколко пъти ги водим на пързалка. И ние се забавлявахме страхотно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.